Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "oheň"

V Mirovicích hořela dílna, škoda je 300 tisíc korun

úterý, 29. ledna 2019, 13:15KrimiPísecko
 
V Mirovicích hořela dílna

K požáru vyjížděli hasiči dnes, krátce před půl druhou hodinou ráno. Na místě zjistili, že hoří zámečnická dílna a oheň se rozšiřuje do střechy. V době požáru v dílně naštěstí nikdo nebyl.

 

Požár v písecké ubytovně zničil jeden z bytů

úterý, 22. ledna 2019, 06:30KrimiPísecko
 
Požár zničil byt na ubytovně

Hasiči byli do Táborské ulice v Písku přivoláni včera odpoledne. Hořelo v místní ubytovně. Na místo byly vyslány dvě cisterny a automobilový žebřík. Kromě hasičů k požáru přijela i záchranná služba.

 

Hasiči likvidovali požár auta. Škoda se vyšplhala na půl milionu

sobota, 5. ledna 2019, 16:41KrimiPísecko
 
Požár auta

Půlmilionovou škodu způsobil požár osobního auta v Písku. Proč začalo auto hořet teď vyšetřují hasiči společně s policií.

 

DRBNA HISTORIČKA: Malše má pro město potenciál

čtvrtek, 3. ledna 2019, 18:01ČeskobudějovickoDrbna historička
 
Nábřeží

Jan Schinko se v dalším díle Drbny historičky podíval na oblíbenou řeku všech Budějčáků. Napadla vás Vltava? Nene, podle Schinka je oblíbenější Malše, Vltava se totiž městu vyhýbá.

 

Z požáru truhlárny byl hořící obývák. Škoda se vyšplhala k 800 tisícům

čtvrtek, 3. ledna 2019, 10:15KrimiČeskobudějovicko
 
Požár rodinného domu

Škodu za téměř 800 tisíc korun způsobil požár rodinného domu v Křemži na začátku nového roku. Na místo bylo vysláno několik jednotek hasičů. Naštěstí nebyl nikdo zraněn.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "oheň"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "oheň"

Více profilů »

 
 

O čem píše Drbna.cz

Hradecký kraj se kromě BusLine dohodl se všemi dopravci

Královéhradecký kraj se dohodl se sedmi z osmi autobusových dopravců na podmínkách nových smluv, podle kterých budou dopravci jezdit od 1. dubna. Shodu kraj zatím nenalezl se semilskou společností BusLine. Osm z jedenácti autobusových dopravců kraji vypovědělo k 31. březnu smlouvy na zajištění dotované linkové autobusové dopravy. Představuje to 97 procent dopravy v kraji. Dopravci chtějí od kraje více peněz, a to především na mzdy řidičů.

Jelen Standa se loni podruhé narodil. V Lánské oboře se má čile k světu

Kauzu jelena Standy, který v únoru loňského roku napadl jednoho z návštěvníků sledovala celá republika. Standa měl být za napadení utracen, díky petici se ale přestěhoval do Lánské obory, kde se mu podle slov ředitele daří velmi dobře a možná ho v příštím roce bude čekat i seznámení s jeho nastávající.

Ode dneška musí projít hovězí z Polska kontrolou

Dovozci musí od dnešního dne veškeré hovězí maso z Polska zkontrolovat v certifikované laboratoři. Dokud nebudou hotovy výsledky testů, maso nebude smět na trh. Ve středu to ohlásil ministr zemědělství Miroslav Toman (za ČSSD). Reagoval tak na nález 700 kilogramů polského hovězího nakaženého salmonelou, které bylo ve skladu ve středních Čechách. Veterináři by dnes měli zveřejnit mimořádná opatření, kterými se povinnost stane platnou. Policie se již od středy zaměřila na kontrolu nákladních vozidel, pokud budou mít podezření na problematické zboží, vyrozumí krajské veterináře.