Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Vyhledávání

Nalezené články:

Zasněžené a zledovatělé vozovky navyšují počet dopravních nehod

neděle, 21. ledna 2018, 17:10KrimiDopravaZ kraje
 
ilustrační foto

Zvýšený počet dopravních nehod řešili hasiči 20. ledna na jihočeských silnicích. Zimní počasí komplikovalo cesty řidičům po celém kraji. Přehled nehod, které si vyžádaly zásah hasičů, naleznete v následujícím přehledu. Příčiny všech nehod šetří Policie...

 

Dodržujte zásady bezpečné jízdy, apelují policisté

neděle, 21. ledna 2018, 07:58Drbna RadilkaDopravaZ kraje
 
ilustrační foto

V zimních měsících řeší dopravní policisté napříč celým krajem velké množství dopravních nehod, které souvisí s jízdou po komunikaci, která je pokrytá ledem nebo sněhem. Řidiči si totiž často neuvědomují, že vozidlo, které řídí, se v zimě na silnici...

 

AKTUALIZOVÁNO: Na Máji došlo ke srážce dvou aut, při které utrpěly zranění děti stojící u přechodu pro chodce

sobota, 20. ledna 2018, 17:16Krimi
 
Nehoda v ulici Milady Horákové.

Na křižovatce ulic Milady Horákové a Antonína Barcala došlo 20. ledna krátce po 16. hodině ke srážce dvou automobilů. Řidič Škody Fabia přehlédl protijedoucí vozidlo a na místě byly zraněny také děti, které v tu chvíli stály u silnice. Policisté vyzývají...

 

Vlak na Táborsku usmrtil člověka

pátek, 19. ledna 2018, 16:00KrimiDoprava
 
Ilustrační foto.

K tragické události došlo v pátek 19. ledna před 15. hodinou v Táboře - Čekanicích. Rychlík, jedoucí z Lince do Prahy, zde usmrtil muže pohybujícího se v kolejišti.

 

Hraniční přechod Dolní Dvořiště uzavřela dopravní nehoda

pátek, 19. ledna 2018, 07:48DopravaČeskokrumlovsko
 
Ilustrační foto.

Hraniční přechod u obce Dolní Dvořiště dnes, 19. ledna, uzavřela dopravní nehoda. Převrácený nákladní automobil blokuje komunikaci v Rakousku, přibližně čtyři kilometry za hranicemi.

 

Na železničním přejezdu u Nové Pece došlo ke střetu vlaku s osobním automobilem

čtvrtek, 18. ledna 2018, 17:34KrimiDoprava
 
Srážka vlaku s osobním automobilem.

Na Prachaticku dnes, 18. ledna, došlo ke střetu motorového vlaku a osobního automobilu. K dopravní nehodě došlo kolem 17. hodiny a na místě zasahovaly všechny složky záchranného systému.

 

I jihočeské řidiče trápí počasí. Policisté řešili hned několik dopravních nehod

středa, 17. ledna 2018, 18:50KrimiPrachaticko
 
I jihočeské řidiče trápí počasí. Policisté řešili hned několik dopravních nehod

Hned několik dopravních nehod museli během dvou dnů řešit jihočeští dopravní policisté. Na vině byla většinou nepřiměřená rychlost a stav vozovky.

 

Loni zahynulo při nehodách 502 lidí. Definitivní účet však bude zhruba o 10 procent vyšší

pondělí, 15. ledna 2018, 10:26Krimi
 
Ilustrační fotografie

Česká republika hlásí výrazné snížení obětí nehod, v 5 krajích však byl trend opačný. Svou daň si vybírá nepozornost účastníků silničního provozu. Celosvětově začínají být problémem chodci s chytrými telefony nazývaní smartphone zombies. Při nehodách za...

 

Při dopravní nehodě pěti aut u Kaplice zemřel člověk a dalších šest lidí se zranilo

čtvrtek, 11. ledna 2018, 08:15KrimiČeskokrumlovsko
 
Lidský život vyhasl dnes, ve čtvrtek 11. ledna, při dopravní nehodě na hlavním tahu z Českých Budějovic do Rakouska. Při havárii pěti aut u Hubenova, mezi Kaplicí a Kaplicí nádraží, se dalších šest lidí zranilo.

Lidský život vyhasl dnes, ve čtvrtek 11. ledna, při dopravní nehodě na hlavním tahu z Českých Budějovic do Rakouska. Při havárii pěti aut u Hubenova, mezi Kaplicí a Kaplicí nádraží, se dalších šest lidí zranilo.

 

Mladý řidič zemřel při tragické havárii u Košic na Táborsku

úterý, 9. ledna 2018, 09:23KrimiTáborsko
 
Mladý řidič zemřel při tragické havárii u Košic na Táborsku

Dnes, v úterý 9. ledna, brzy ráno došlo k tragické nehodě dvou osobních automobilů. Mladý řidič, který z dosud nezjištěných příčin vjel do protisměru, nehodu nepřežil.

 
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Manažerem roku je mladý Jihočech. Na...

  • V budějckém Mercury centru zasahovali...

  • Dopravní nehoda zablokovala silnici u...

  • Stavba obchvatu Budějc by měla začít už v...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Když máte uprchlíky tak rádi, nastěhujte si je domů. Známý hejt si teď Češi můžou sami vyzkoušet

Do Česka přichází poněkud se zpožděním projekt „Uprchlíci, vítejte“. Ten zprostředkovává bydlení lidem na útěku v zemích, kde našli útočiště; pokud možno co nejblíž starousedlíkům, tedy rovnou u nich doma. S českou verzí projektu pomáhá Michal Sikyta, který byl před třemi lety u zrodu stejné platformy v Rakousku. „Nejsme sluníčkáři. My jenom nevítáme, ale nabízíme řešení,“ říká v rozhovoru pro HlídacíPes.org.

KOMENTÁŘ: Kauza Cambridge Analytica zahltila média. Kdo další zachází s našimi údaji?

Pravděpodobně nikdo nepřehlédnul kauzu úniku dat z Facebooku, která se neoprávněně dostala do rukou firmě Cambridge Analytica. Únik dat se týkal 87 milionu uživatelů z nichž 2,7 milionu jsou občané členských zemí EU. Začátkem dubna byl Mark Zuckerberg předvolán před americký senát, nicméně slyšení před tímto výborem nepřineslo žádný zásadní posun. Tomu, jak sociální sítě zachází s našimi údaji, se však opět dostalo zvýšené pozornosti nás všech.

Nemám pocit, že by tady byl ohrožen tisk, říká Andrej Babiš o zprávě týkající se svobody tisku

Opoziční strany souhlasí se zprávou organizace Reportéři bez hranic (RSF), podle které se v Česku zhoršila svoboda tisku. Kritizují hlavně to, že část médií přes svěřenské fondy vlastní premiér v demisi a předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Piráti také varují před útoky politiků na veřejnoprávní média. SPD naopak tradiční média kritizuje, podle ní pošlapávají svobodu slova. Babiš v reakci na zprávu RSF řekl, že média jsou svobodná, a zkritizoval práci novinářů.