Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články:

Schizofrenie se může projevit komukoli, všichni v sobě máme spouštěče, říká nemocný Pavel Mikšátko

neděle, 9. prosince 2018, 07:00Společnost
 
Pavel Mikšátko

Fokus je centrum, které podporuje lidi s duševním onemocněním na cestě k jejich zotavení. Každoročně vydává kalendář, který má za cíl odbourat předsudky vůči těmto lidem. Kalendář si můžete zakoupit na stánku Budějcké Drbny na Českobudějovickém adventu...

 

Vánoční stromy na jihočeská náměstí často darují lidé

sobota, 8. prosince 2018, 19:00SpolečnostZ kraje
 
Ilustrační foto

Jihočeši chtějí mít svá náměstí přes Vánoce krásná. Stále více jich zdobí stromy darované městům lidmi, kterým je ctí udělat okolí radost symbolem Vánoc ze svého lesa nebo zahrady.

 

Zapálená svíčka na adventním věnci je také otevřený oheň, varují hasiči

sobota, 8. prosince 2018, 17:00Krimi
 
Ilustrační foto

Adventní věnce, blikající okna, rozsvícené stromky... Pro hasiče tohle nejsou pouze symboly Vánoc, ale i zvýšeného nebezpečí požárů. Koncem roku se hodí pár rad, jak se doma plamenům vyvarovat.

 

SOUTĚŽ: V Nasvícené zoo se objeví lední medvěd nebo tučňáci

čtvrtek, 6. prosince 2018, 16:21KulturaSoutěžeČeskobudějovicko
 
V Nasvícené zoo se objeví lední medvěd nebo tučňáci

Zoo Hluboká v letošním roce opět láká na vánoční atmosféru a tisíce malých světýlek. Více nám prozradí pan Martin Švihel přímo ze Zoo Hluboká.

 

Budějcké Auticentrum potřebuje nové auto. Pomůžete i vy?

neděle, 2. prosince 2018, 19:00SpolečnostČeskobudějovicko
 
Auticentrum

Budějcké Auticentrum pomáhá lidem s autismem bezmála čtyři roky. Za tu dobu služeb centra využilo více než sto klientů, kteří se za pomoci odborníků, asistentů a dobrovolníků učí komunikovat a fungovat v běžném životě. V jejich práci jim pomáhá kromě...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Více fotogalerií »

Nalezené profily:

Více profilů »

 
 

O čem píše Drbna.cz

GLOSA: Protikorupční Babišova vláda nemaká na protikorupčních zákonech

Andrej Babiš toho má na práci v poslední době opravdu hodně. Tolik, že nedokáže své ministry a ministryně přimět k tomu, aby do plánu legislativních prací zapracovali aspoň něco z protikorupčních opatření, co vláda naslibovala.

VIDEO: Za včerejší kolaps na D1 může nepřipravenost modernizovaného úseku

Včerejší a částečně i dnešní kolaps provozu na dálnici D1 způsobila podle Kraje Vysočina nepřipravenost modernizovaného úseku mezi Humpolcem a Větrným Jeníkovem na zimní podmínky. Kraj pošle ministrovi dopravy Danu Ťokovi (za ANO) dopis požadující posunutí svodidel a další úpravy v úseku mezi 90. a 104. kilometrem dálnice. Novinářům to dnes řekl hejtman Jiří Běhounek (ČSSD) po jednání pracovní skupiny Doprava.

Zastavení dotací EU se podle informací z Evropské komise týká jen Agrofertu

Zastavení dotací Evropské unie se netýká celé České republiky, ale jen firem skupiny Agrofert v rámci zemědělské a kohezní politiky. Novinářům to dnes potvrdily dobře informované zdroje z Evropské komise. Nejasnosti okolo dotací vyvolalo středeční vystoupení eurokomisaře pro rozpočet Günthera Oettingera, který v Evropském parlamentu dal najevo, že Evropská komise nebude Česku do vyjasnění situace okolo možného střetu zájmů premiéra Andreje Babiše vyplácet žádné dotace.