Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "komunální volby"

Volby ve Strakonicích se musí opakovat, potvrdil Ústavní soud. Proběhnout by měly v prosinci

čtvrtek, 15. srpna 2019, 07:01PolitikaStrakonicko
 
Ilustrační foto

Ústavní soud definitivně potvrdil, že komunální volby ve Strakonicích se musí opakovat. Proběhnout by podle Adama Rözlera z tiskového odboru ministerstva vnitra měly pravděpodobně 14. prosince. Zúčastnit se jich mohou i noví kandidáti.

 

Volby v Němčicích na Strakonicku vyhrálo sdružení Němčice 2019

neděle, 27. ledna 2019, 10:00Z kraje
 
V Němčicích proběhly volby

Dodatečné volby do zastupitelstva obce Němčice na Strakonicku vyhrálo sdružení Němčice 2019, získalo 59,2 procenta hlasů. Druhé kandidující Sdružení nezávislých kandidátů má 40,7 procenta. V obci, kde je 87 voličů, byla volební účast 70,11 procenta....

 

Strakonice opravily za 30 milionů Kč ulici Švandy Dudáka

pátek, 25. ledna 2019, 15:00SpolečnostStrakonicko
 
Opravy vyšly na 30 milionů

Strakonice po roce dokončily opravu ulice Švandy Dudáka. Náklady byly přes 30 milionů korun a město je plně hradilo z rozpočtu. Nové jsou chodníky, veřejné osvětlení, povrch komunikace, kanalizace i vodovody. ČTK to dnes řekla mluvčí radnice Markéta...

 

Strakonická Veřejnost podala ústavní stížnost kvůli volbám

sobota, 22. prosince 2018, 18:40SpolečnostStrakonicko
 
Ilustrační foto

Vedení Strakonic podalo ústavní stížnost proti rozhodnutí budějckého Krajského soudu, že obecní volby ve městě jsou neplatné. Stížnost podalo vládnoucí hnutí Strakonická Veřejnost. Řekl to místostarosta Rudolf Oberfalcer z hnutí. Volby ve městě hnutí na...

 

Volby ve Strakonicích se zopakují v březnu, vedení města zvažuje žalobu na zneplatnění jejich výsledku

sobota, 24. listopadu 2018, 10:24StrakonickoVolby
 
Ilustrační foto

Vedení Strakonic uvažuje o podání kárné žaloby nebo ústavní stížnosti na budějcký krajský soud. Ten rozhodl, že místní obecní volby jsou neplatné. Vítězné hnutí Strakonická veřejnost dostává od svých voličů nabídky na demonstrace nebo petice na podporu.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "komunální volby"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "komunální volby"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování univerzální služby a levnějšího volání pro zdravotně postižené za loňský rok. Nárokované částky prověří Český telekomunikační úřad (ČTÚ). Úřad to uvedl na svém webu.

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Módní oblečení značky Orsay uhrazené platební kartou Mastercard nebo Maestro je od 22. srpna až do poloviny září mimořádně dostupnější. Stačí být členem věrnostního program Priceless Specials a získat dvojnásobně navýšený cashback v hodnotě 10 procent z každého nákupu u Orsay, partnera programu.

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

V ČR stále moc nefunguje podpora rozvoje nadaných dětí. Legislativa s podporou jejich vzdělávání sice počítá, ale školy s těmito žáky často neumí pracovat. Pro zlepšení situace by byla potřeba větší informovanost společnosti o této problematice a lepší vzdělávání pedagogů. Na dnešní mezinárodní konferenci Potřeba změny ve vzdělávání nadaných to řekla předsedkyně Společnosti pro talent a nadání Eva Vondráková.