Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "jihočeská televize"

Syndrom vyhoření při práci v televizi nehrozí

středa, 19. listopadu 2014, 13:03Rozhovory
 
Redaktorka Jihočeské televize Vendula Kostohryzová

Vendula Kostohryzová, redaktorka Jihočeské televize, hledá náměty na své reportáže v rozhovorech odposlechnutých na ulici nebo v dopravních prostředcích. Co obnáší práce televizní redaktorky? A na jaké televizní rituály při své práci spoléhá? Na to se...

 

Martin Štěpánek: Jako reportér nejradši jen naslouchám

pátek, 7. listopadu 2014, 17:13Rozhovory
 
Martin Štěpánek, redaktor Jihočeské televize

Redaktor Jihočeské televize Martin Štěpánek říká, že kromě novináře by byl nejraději dobrodruhem. A sám se na televizi prakticky nedívá. Jaká je redaktorská práce za kulisami? A má při tak náročném zaměstnání čas na sebe i rodinu? Nejen o tom si s ním...

 

Sledovanost Jihočeské televize se opět zvýšila

pondělí, 27. ledna 2014, 08:18Byznys
 
Jihočeská televize

Jihočeskou televizi sleduje v jižních Čechách přes 233 tisíc unikátních diváků týdně. Od posledního průzkumu sledovanosti tak Jihočeská televize znovu posílila svou pozici na mediálním trhu a její sledovanost vzrostla o více než 15 tisíc diváků týdně.

 

Nefunguje vám televize nebo rádio? Na Kleti probíhá výluka

středa, 17. července 2013, 08:26Společnost
 
Vysílač na Kleti

Až do dnešní 15 hodiny budou televizní diváci a rádioví posluchači, kteří využívají vysílače České Budějovice - Kleť, bez signálu. Od rána na něm probíhá plánovaná výluka.

 

Sledovanost Jihočeské televize dosáhla 216 tisíc diváků týdně

pondělí, 10. června 2013, 08:10Byznys
 
Jihočeská televize

Jihočeskou televizi sleduje v jižních Čechách přes 216 tisíc diváků týdně a vysoká je i denní sledovanost, a to více než 47 tisíc diváků denně. Oficiální průzkum sledovanosti opět zpracovala renomovaná agentura MediaResearch.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "jihočeská televize"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "jihočeská televize"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Greenpeace vtrhlo na valnou hromadu ČEZ. Jedna z aktivistek přišla v převleku za uhlí

Dnešní valnou hromadu energetické společnosti ČEZ přerušil na 45 minut protest aktivistů ekologické organizace Greenpeace. Do sálu kongresového centra Cubex, kde se akce koná, vniklo ve 12:45 šest aktivistů. Další dvacítka zůstala stát v přísálí nad schodištěm. Protestovali proti možnému prodeji hnědouhelné elektrárny Počerady. Na výzvu policie budovu v poklidu opustili.

GLOSA: Vážně se na drahém koncertě světové kapely máme spokojit se špatným zvukem?

Zvuk byl strašný… fronty před vstupem… přestřelená kapacita. Tahle slova, to už je takřka evergreen. Evergreen řady větších koncertů a festů. V posledních týdnech je slýchávám častěji, než je běžné, na čemž ale není nic zvláštního, prostě se teď koná mnoho monstr akcí. Vede to však k jedné úvaze…

Hospodářská zvířata v těchto dnech nesmí cestovat více než 600 kilometrů, rozhodli veterináři

Státní veterinární správa rozhodla, že v následujících dnech (s platností od dnešního dne) nesmí být odbavovány zásilky hospodářských zvířat na větší vzdálenost než 600 kilometrů. Důvod je více než zřejmý, očekávaná vedra.