Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články:

Nazareth míří na Holkov. Love Hurts tam zazní už tuto neděli

pátek, 20. července 2018, 11:09KulturaČeskokrumlovsko
 
Nazareth.

Revival? Zapomeňte! Originální skupina Nazareth ze Skotska bude už tuto neděli, 22. července, jedním z vrcholů jihočeského kulturního léta. Rocková ikona v rámci letošního turné zahraje pouze třikrát v České republice a její poslední zastávkou je Holkov...

 

Ředitelství silnic a dálnic začalo opravovat další část hlavního tahu do Rakouska

pondělí, 9. července 2018, 10:30DopravaČeskobudějovicko
 
Ilustrační fotografie

Ředitelství silnic a dálnic zahájilo další opravy části silnice I/3 v Dolním Dvořišti na Českokrumlovsku. Oprava více něž kilometrového úseku na hlavním tahu z jižních Čech do Rakouska potrvá do září a vyjde na 19,1 milionu korun.

 

Léto na Holkově odstartuje Wohnout, v červenci přijede legendární Nazareth

středa, 6. června 2018, 18:40KulturaČeskobudějovickoČeskokrumlovsko
 
Wohnout.

Kulturní sezona na Holkově začíná! Holkov Open Air Tour při příležitosti oslav dvaceti let od založení letního parketu tam odstartuje netradičně už na začátku června. Jako první zahraje tento pátek 8. června populární skupina Wohnout. Největší peckou...

 

Provoz na jihu Čech ztíží opravy na silnici I/3 i mostu v Římově

pondělí, 28. května 2018, 08:01DopravaZ kraje
 
Ilustrační fotografie

Několik uzavírek na silnici I/3, na silnici v šumavské Lenoře, opravy mostů v Písku, Římově, Veselí nad Lužnicí i Žďákovského mostu zkomplikují během léta jízdu řidičům v jižních Čechách. Některé uzavírky budou úplné.

 

Na silnici z Budějc k hranicím s Rakouskem začala další oprava, mohou se tvořit kolony

úterý, 22. května 2018, 06:36DopravaČeskokrumlovskoDopravní info
 
Ilustrační foto.

Na hlavním silničním tahu I/3 z Českých Budějovic k hranicím s Rakouskem začala v úseku Kaplice nádraží železniční přejezd – Raveň oprava. Provoz je řízen kyvadlově, mohou vznikat kratší kolony. Práce za 15,3 milionu korun v úseku dlouhém 1,16 kilometru...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Více fotogalerií »

Nalezené profily:

Více profilů »

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Obyčejné ženy jsou nejkrásnější. Nahá dívka...

  • To je Beny, řekl muž kolemjdoucímu mladíkovi...

  • Do budějckého babyboxu někdo odložil...

  • Archeologové našli u Starých Hodějovic...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Zeman omilostnil handicapovaného muže, který neplatil alimenty

Prezident Miloš Zeman udělil milost postiženému muži, který si měl odpykat rok vězení. Zároveň zastavil mužovo trestní stíhání vedené kvůli opakovanému zanedbání povinné výživy. Zdůraznil, že prezident svým rozhodnutím nijak neomlouvá neplatiče alimentů.

Znáte pravidla užívání parkovišť K+R? Ne každý je respektuje

Zkušenosti strážníků a policistů ukazují, že rodiče pravidla užívání parkovišť K+R před školami v naprosté většině nedodržují. Buď je neznají, nebo se chovají bezohledně k ostatním. V době před začátkem vyučování parkují na chodníku, ve druhých řadách, na přechodech pro chodce a podobně. Místo, aby děti pouze vyložili a odjeli, doprovází je do školy a někteří i čekají, až jim potomek zamává z okna.

Počet černých pasažérů v Praze klesá, pokutu za půlku využily tisíce lidí

Už 4 539 cestujících, kteří cestovali pražskou veřejnou dopravou bez platné jízdenky, využilo možnost snížit si pokutu za jízdu načerno o polovinu. Podmínkou je, že si zároveň koupí roční předplatní kupon za 3 650 korun. Pokuta za půlku funguje už rok, poprvé si o ni mohli říct cestující 23. října. Počet černých pasažérů v Praze podle prvních čísel letošního roku výrazně poklesl. Naopak zájem o roční kupony neustále roste.

 
 
-->
-->