Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články:

V Dolním Dvořišti byl odhalen nelegální sklad masa na kebab

středa, 10. října 2018, 17:03KrimiČeskokrumlovsko
 
V Dolním Dvořišti byl odhalen nelegální sklad kebabů

Další úspěch si může připsat Státní veterinární správa v Jihočeském kraji společně s celníky. V Dolním Dvořišti na Českokrumlovsku odhalili nelegální sklad mrazených masných polotovarů pro výrobu kebabu.

 

FOTO: Letištní dráhy v Bechyni kopírují reliéf pražských Dejvic, nechybí vchod do metra. Vojáci, hasiči a policisté nacvičují na přehlídku

sobota, 22. září 2018, 18:01SpolečnostTáborsko
 
Příslušníci 4. brigády rychlého nasazení při nácviku slavnostní přehlídky.

Na 1500 vojáků z útvarů pozemních a vzdušných sil, ze sekce podpory ministerstva obrany, z velitelství výcviku – vojenské akademie, jednotky se psy a vojenských škol se sjelo do Bechyně ke kontrole výstroje osob a sladění jednotek ke Slavnostní...

 

Jihočeští celníci mají nový přístroj na zjištění drog a výbušnin

sobota, 22. září 2018, 08:15Krimi
 
Ilustrační foto

Jihočeští celníci využívají nový přístroj na odhalování drog a výbušnin. Zařízením, jehož cena je přibližně milion korun, pozná látky pomocí neradioaktivního ionizační zdroje.

 

Vodní záchranné službě je už padesát let

čtvrtek, 20. září 2018, 11:46SpolečnostČeskokrumlovsko
 
Záchrana tonoucího.

Celkem 35 ošetřených lidí a záchranných akcí provedli krumlovští vodní záchranáři během letošního roku. Loni zachraňovali 92 lidí. Podle Milana Bukáčka, dlouholetého náčelníka Vodní záchranné služby Českého červeného kříže Český Krumlov, se bude letos...

 

Generál Opata diskutoval se strakonickými vojáky o rozvoji vojska pozemní protivzdušné obrany

sobota, 15. září 2018, 15:01SpolečnostStrakonicko
 
Generál Opata si prohlédl vybavení družstva, vyzbrojeného protiletadlovým raketovým kompletem RBS-70

Náčelník Generálního štábu Armády České republiky Aleš Opata zavítal k 25. protiletadlovému raketovému pluku do Strakonic. Seznámil se s aktuální situací u zdejšího útvaru, s vojáky také diskutoval o modernizačních projektech ve prospěch vojska pozemní...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Více fotogalerií »

Nalezené profily:

Nebyly nalezeny žádné profily.

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Obyčejné ženy jsou nejkrásnější. Nahá dívka...

  • Do budějckého babyboxu někdo odložil...

  • Lékařský dům Géčko nabídne ordinace pro...

  • To je Beny, řekl muž kolemjdoucímu mladíkovi...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš hájil cestu Vondráčka do Ruska a zpochybnil vyznamenání pro Krúpu

Premiér Andrej Babiš dnes v České televizi hájil předsedu Sněmovny Radka Vondráčka (oba ANO) v souvislosti s jeho cestou do Ruska, kde jednal i s politiky, kteří figurují na sankčním seznamu Evropské unie a Spojených států.

Komunista Ondráček dostal medaili od svazu bojovníků za svobodu

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček obdržel tento týden ocenění od Českého svazu bojovníků za svobodu (ČSBS). Pamětní medaili s nápisem Za vlast a za svobodu mu předal předseda svazu Jaroslav Vodička. Ondráček se před listopadem 1989 účastnil policejních zásahů proti účastníkům protirežimních demonstrací.

Širší vedení ČSSD dalo předsedovi Hamáčkovi důvěru

Širší vedení ČSSD dalo na dnešním zasedání v Hradci Králové důvěru předsedovi a vicepremiérovi Janu Hamáčkovi, jak se předpokládalo. Členové ústředního výkonného výboru se na tom usnesli podle zdroje ČTK absolutní většinou.

 
 
-->
-->