Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "areál Lídy Polesné"

Zastupitelé schválili mimořádnou dotaci pro vodácký areál. Pomůže k dokončení loděnice

sobota, 22. června 2019, 13:22SpolečnostČeskobudějovicko
 

Bez jediné námitky odsouhlasili budějčtí zastupitelé téměř čtyřmilionovou dotaci pro vodácký areál v Českém Vrbném. Díky tomu budou moct provozovatelé dokončit výstavbu loděnice a nového zázemí. Celkové náklady vyjdou na sedm milionů korun.

 

Město chce přispět na rekonstrukci vodáckého areálu v Českém Vrbném

středa, 12. června 2019, 14:32SpolečnostČeskobudějovicko
 
Ilustrační foto

Vodácký areál Lídy Polesné v Českém Vrbném čeká rozsáhlá rekonstrukce. Po první etapě, ve které byla kompletně přebudována dráha, se opraví sociální zázemí, sklad lodí a restaurace. Město by mělo na rekonstrukci přispět necelé čtyři miliony korun. O...

 

Více než 3,3 miliardy z ROP Jihozápad napomohly rozvoji cestovního ruchu

středa, 3. srpna 2016, 11:23Z krajeSpolečnost
 
České Budějovice

Více než 3,3 miliardy korun z Evropské unie napomohly v uplynulých letech rozvoji cestovního ruchu v Jihočeském a Plzeňském kraji. Zasloužil se o to Regionální operační program NUTS II Jihozápad (ROP Jihozápad), z nějž mířily finance na 344 projektů z...

 

Vodácký areál Lídy Polesné bude hostit Evropský pohár v raftingu

pátek, 14. srpna 2015, 11:57ČeskobudějovickoVodní sporty
 
Českobudějovická posádka Hanace Rafters

Pokud nemáte během nadcházejícího víkendu jasný program, zastavte se do Českého Vrbného. Celou sobotu a neděli se tam bude konat Evropský pohár v raftingu, ve kterém se představí raftová špička z celé Evropy.

 

Připomeňte si sportovní události roku 2014 na jihu Čech

úterý, 30. prosince 2014, 16:10Sport
 
Volejbalisté Jihostroje slaví osmý mistrovský titul

Rok 2014 byl na jihu Čech na sportovní zápasy, události, zajímavosti a překvapení hodně bohatý. Budějcká Drbna se ohlédla, co se v končícím roce dělo. Z velké nabídky sportovních akcí má největší zastoupení hokej a volejbal. Nechybějí ale ani menší či...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "areál Lídy Polesné"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "areál Lídy Polesné"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Hospodářská zvířata v těchto dnech nesmí cestovat více než 600 kilometrů, rozhodli veterináři

Státní veterinární správa rozhodla, že v následujících dnech (s platností od dnešního dne) nesmí být odbavovány zásilky hospodářských zvířat na větší vzdálenost než 600 kilometrů. Důvod je více než zřejmý, očekávaná vedra.

Sedm let po zadržení se sedmi miliony dostal Rath sedmiletý trest

Jako lékař dnes třiapadesátiletý David Rath úspěšně rozjel kariéru, nepřehlédnutelný byl také v roli politika. Stihl být ministrem zdravotnictví, zasedal ve Sněmovně, zastával i funkci středočeského hejtmana. Právě působení v čele kraje se mu ale stalo osudným. Za korupční kauzu, spojenou s Rathovým působením v hejtmanské funkci, dnes u pražského vrchního soudu dostal někdejší vysoce postavený politik sedmiletý trest vězení.

Devátý ročník kampaně Na kole jen s přilbou osloví celou Českou republiku

V roce 2018 zemřelo při dopravních nehodách 565 osob. Z celkového počtu usmrcených při nehodách bylo 38 cyklistů, 30 z nich nemělo přilbu, což představuje 79 procent všech usmrcených cyklistů na našich silnicích.