Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "ZŠ Rudolfov"

Děti z rudolfovské školy kreslí obrázky pro UNICEF

středa, 6. února 2019, 13:21SpolečnostČeskobudějovicko
 
Žáci rudolfovské základy malují pro UNICEF

Obrázky kreslí žáci prvního a druhého stupně rudolfovské školy, kde je i rodiště první pohlednice UNICEF na světě. Autorkou byla v už v roce 1949 sedmiletá žákyně Jitka Samková. Ve škole se ale zrodil další nápad, jak ještě více pomoci a to výroba...

 

Největší převahu měla v okresním kole dopravní soutěže CZŠ Rudolfovská

sobota, 16. května 2015, 08:07VzděláníČeskobudějovicko
 
Okresní kolo dopravní soutěže

Že je CZŠ Rudolfovská favoritem letošního okresního kola dopravní soutěže, se špitalo už na začátku soutěžního klání. Odhady byly nakonec správné. Děti ze CZŠ Rudolfovská zvítězily rovnou v obou kategoriích, tedy mladších i starších žácích, a to s...

 

Děti zápolily na dopravním hřišti. Mnohé z nich dokázaly, že mají silniční pravidla v malíku

pátek, 15. května 2015, 07:06Ostatní sportyDopravaČeskobudějovicko
 
Dětská dopravní soutěž

Středeční probuzení nebylo pro šestici žáků ZŠ a MŠ J. Š. Baara stejné jako v jiných dnech. Oči otevřeli plni očekávání, bojovné nálady, ale také nervozity. Nečekala je totiž běžná výuka, nýbrž soutěžní klání, na které se pečlivě připravovali - okresní...

 

Zápisy: Čekání by mohlo částečně eliminovat losování

pátek, 23. ledna 2015, 17:32VzděláníČeskobudějovicko
 
Zápis do prvních tříd v ZŠ Nerudova

Frustrace, rozhořčení, nejistota... Včera na budějckých školách odstartovaly zápisy do prvních tříd, které mezi rodiči rozpoutaly obrovské vášně. S dříve příjemné a slavnostní chvíle se stal boj, možná závod a hra na nervy.

 

U zápisů hraje hlavní roli trvalé bydliště

středa, 21. ledna 2015, 12:38VzděláníČeskobudějovicko
 
Ilustrační foto

Zápisy do prvních tříd základních škol začaly! Rodiče čekají dramatické chvíle, kdy nebudou mít jistotu, zda škola, kterou si vybrali, jejich potomka přijme. Do lavic se totiž chystá velmi silný ročník a o některé školy je obrovský zájem.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "ZŠ Rudolfov"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "ZŠ Rudolfov"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Více než 30 tisíc lidí dorazilo o víkendu na jubilejní dvacátý ročník folklorních slavností Slovácký rok do jihomoravského Kyjova. Neopakovatelná atmosféra, skvělý program i organizace, takové byly bezprostřední reakce návštěvníků na místě i na sociálních sítích. Organizátoři si však největší překvapení připravili až na závěr - na další ročník nemusí návštěvníci čekat čtyři roky, ale poprvé v historii pouhé dva.

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Vládní protidrogová koordinátorka Jarmila Vedralová čelí podezření, že opsala část své bakalářské a diplomové práce. Podnět k prověření jejích prací z roku 2001 a 2005 podali Piráti. Třetina jich údajně obsahuje shodné pasáže s jinými zdroji. Vedralová to odmítla komentovat. Informoval o tom dnes server Seznam Zprávy. I kdyby se plagiátorství potvrdilo, o titul Vedralová přijít nemůže, protože řízení o vyslovení neplatnosti vysokoškolského diplomu lze podle zákona zahájit do tří let.

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského zatýkacího rozkazu zatčen ve Francii. Po splnění všech formalit byl odsouzený koncem minulého týdne eskortován do České republiky.