Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "ZŠ Rudolfov"

Děti z rudolfovské školy kreslí obrázky pro UNICEF

středa, 6. února 2019, 13:21SpolečnostČeskobudějovicko
 
Žáci rudolfovské základy malují pro UNICEF

Obrázky kreslí žáci prvního a druhého stupně rudolfovské školy, kde je i rodiště první pohlednice UNICEF na světě. Autorkou byla v už v roce 1949 sedmiletá žákyně Jitka Samková. Ve škole se ale zrodil další nápad, jak ještě více pomoci a to výroba...

 

Největší převahu měla v okresním kole dopravní soutěže CZŠ Rudolfovská

sobota, 16. května 2015, 08:07VzděláníČeskobudějovicko
 
Okresní kolo dopravní soutěže

Že je CZŠ Rudolfovská favoritem letošního okresního kola dopravní soutěže, se špitalo už na začátku soutěžního klání. Odhady byly nakonec správné. Děti ze CZŠ Rudolfovská zvítězily rovnou v obou kategoriích, tedy mladších i starších žácích, a to s...

 

Děti zápolily na dopravním hřišti. Mnohé z nich dokázaly, že mají silniční pravidla v malíku

pátek, 15. května 2015, 07:06Ostatní sportyDopravaČeskobudějovicko
 
Dětská dopravní soutěž

Středeční probuzení nebylo pro šestici žáků ZŠ a MŠ J. Š. Baara stejné jako v jiných dnech. Oči otevřeli plni očekávání, bojovné nálady, ale také nervozity. Nečekala je totiž běžná výuka, nýbrž soutěžní klání, na které se pečlivě připravovali - okresní...

 

Zápisy: Čekání by mohlo částečně eliminovat losování

pátek, 23. ledna 2015, 17:32VzděláníČeskobudějovicko
 
Zápis do prvních tříd v ZŠ Nerudova

Frustrace, rozhořčení, nejistota... Včera na budějckých školách odstartovaly zápisy do prvních tříd, které mezi rodiči rozpoutaly obrovské vášně. S dříve příjemné a slavnostní chvíle se stal boj, možná závod a hra na nervy.

 

U zápisů hraje hlavní roli trvalé bydliště

středa, 21. ledna 2015, 12:38VzděláníČeskobudějovicko
 
Ilustrační foto

Zápisy do prvních tříd základních škol začaly! Rodiče čekají dramatické chvíle, kdy nebudou mít jistotu, zda škola, kterou si vybrali, jejich potomka přijme. Do lavic se totiž chystá velmi silný ročník a o některé školy je obrovský zájem.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "ZŠ Rudolfov"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "ZŠ Rudolfov"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Členství v NATO podle analytiků zakotvilo Česko na Západě

Členství v Severoatlantické alianci, do níž Česká republika vstoupila před 20 lety, zakotvilo zemi na Západě a zajistilo její bezpečnost. Shodují se na tom analytici. Zároveň ale upozorňují, že pokud má Česko dostát svým závazkům v NATO a být platným členem aliance, musí investovat do modernizace armády více, než činilo dosud.

(NE)OBYČEJNÍ: Honza Mihule žije naplno i s cystickou fibrózou, navíc pomáhá ostatním

Když potkáte Honzu na ulici, uvidíte mladého muže, rozeného sympaťáka. Trochu zarostlého, usměvavého, příjemného a se sportovní postavou. Prostě člověk, do kterého byste určitě netipli, že má vzácné onemocnění v podobě cystické fibrózy (CF).

Ekonomickou situaci Česku hodnotí kladně nejvíce lidí za 20 let

Současnou ekonomickou situaci ČR hodnotí kladně 52 procent Čechů. Je to nejvyšší podíl od roku 1999, kdy Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM) začalo tuto statistiku zjišťovat. Zhoršilo se ale očekávání ekonomického vývoje v tomto roce. Svou životní úroveň pak považuje za dobrou 53 procent lidí, což je zhruba stejně jako loni na podzim. Vyplývá to z lednového průzkumu CVVM.