Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "Závišův kříž"

Partnerské fórum Jihočeského kraje cílí i na nové investory

čtvrtek, 24. května 2018, 09:05SpolečnostByznysEkonomikaPolitika
 
Zahájení výstavby druhé etapy Letištěb České Budějovice (12. 12. 2017).

Představit potenciálním zájemcům o investice region chce Fórum partnerských regionů Jihočeského kraje, které začalo ve středu 23. května v Hluboké nad Vltavou na Českobudějovicku. Třídenní akce se účastní více než dvě stovky hostů z řady zemí Evropy a...

 

Turistická sezona na jihu Čech byla velmi úspěšná

úterý, 3. září 2013, 14:06Společnost
 
Stezka korunami stromů na Lipně

Hlavní turistická sezona na jihu Čech bude asi patřit k nejúspěšnějším v historii. Podílí se na tom zejména Stezka korunami stromů na Lipně, po které se jen o prázdninách prošlo na 200 tisíc lidí, a také Zemská výstava ve Vyšším Brodě.

 

Novými cestami v nedávných stopách do Vyššího Brodu

čtvrtek, 29. srpna 2013, 10:00Kultura
 
Prostor knihovny je impozantní

Kráčej znovu ve svých stopách, poutníku, a vrať se do míst, která tě zpátky svými tajemstvími a bohatstvím pro oči i duši vábí... poslechni volání, které tě láká k dalšímu poznání nepoznaného...

 

Zemskou výstavu si prohlédlo již 150 tisíc návštěvníků

neděle, 4. srpna 2013, 14:10Společnost
 
Mezi největší lákadla pro turisty ve vyšším Brodě patří Závišův kříž

Stopadesátým tisícím návštěvníkem se stala Jitka Nedorostová z Hodic u Telče. Při slavnostním aktu v sobotu v klášteře ve Vyšším Brodě převzala, mimo jiné od jihočeského hejtmana Jiřího Zimoly, dárky a poukazy na rekreační pobyty v jižních Čechách.

 

Mystická záře ve Vyšším Brodu

pátek, 2. srpna 2013, 11:55Drbna Radilka
 
Mystická záře ve Vyšším Brodu

Léto je v plném proudu a kromě pohody u vody k němu patří i výlety. Jeden takový si dopřála i Budějcká Drbna, která vyrazila do Vyššího Brodu na Českokrumlovsku, kde ji zaujala expozice, představující jedinečné klenoty.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Závišův kříž"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Závišův kříž"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

ROZHOVOR: Stěžovat si, ale nic nedělat, to je česká povaha. Chceme to změnit, říká iniciátor protestu Rezek proti vedení fotbalu

Je jedním z iniciátorů nedělního protestu v nižší fotbalové soutěži, kdy hráči Opočna a Přepych v I.B třídě na Královehradecku reagovali na neuspokojivou situaci v českém fotbale. Protest vzbudil velké pozdvižení napříč celou republikou. Jenže pochvalná slova a poplácávaní po zádech nestačí. Český fotbal se potápí ke dnu rychleji než Titanic a podle slov trenéra Opočna Tomáše Rejzka je na čase přestat tlachat a začít konat. Cíl? Sesunout z trůnu místo předsedu fotbalového svazu Romana Berbra

Do některých škol v ČR chodí tisíc dětí, do jiných míň než deset

Velikosti škol v Česku jsou velmi rozdílné. Zatímco do těch největších může chodit i víc než tisíc dětí, nejmenší navštěvuje jen několik jednotlivců. Nejvíce žáků, a to 1918, bylo loni ve střední škole v Charbulově ulici v Brně. Naopak jen jediné dítě chodilo do církevní mateřské školy pro mentálně postižené v Praze 4. Větší školy někdy vznikly sloučením původních menších škol a nabízí výuku v několika budovách. Vyplývá to z údajů ministerstva školství.

Skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje CK Fischer

Německá skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje od skupiny KKCG českého miliardáře Karla Komárka Cestovní kancelář Fischer, napsal dnes server iDNES.cz. Výši transakce neuvedl. Zástupci firem se k obchodu odmítli podle serveru vyjádřit. Spojení špiček českého trhu se zájezdy musí ještě schválit Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).