Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Vyhledávání

Nalezené články:

Na Jihočeské univerzitě vyvíjejí novou aplikaci. Podnikům ukáže kurzová rizika

středa, 4. dubna 2018, 13:32SpolečnostČeskobudějovickoEkonomika
 
Ilustrační foto

Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity vyvíjí podpůrný nástroj pro podniky a instituce, které se zabývají zahraničním obchodem nebo mezinárodními projekty a přicházejí do styku se zahraniční měnou. Projekt „Systém kurzové prevence“ je řešen s finanční...

 

Studenti prodávají kávu. Výtěžek půjde na podporu Potravinové banky

úterý, 3. dubna 2018, 12:41VzděláníSpolečnostČeskobudějovicko
 
Studenti prodávají kávu. Výtěžek půjde na podporu Potravinové banky.

Studenti Ekonomické fakulty se učí podnikat na vlastní zodpovědnost. V rámci školního semestrálního projektu, jehož účelem je finančně podpořit Potravinovou banku Jihočeského kraje, prodávají kávu, kterou na nakoupili na vlastní náklady.

 

Úspory pro univerzitu přinesly českobudějovické teplárně nominaci na teplárenského Oscara

úterý, 3. dubna 2018, 09:23SpolečnostČeskobudějovicko
 
Ilustrační foto

Moderní řešení, které snížilo tepelné ztráty v areálu Jihočeské univerzity o 78 procent, vyneslo Teplárně České Budějovice nominaci do finále soutěže Projekty roku 2017, která hledá nejlepší loňské realizace v teplárenství. Odměnou pro vítěze je...

 

Anticenu Bludný balvan získali lobbisté i alternativní vědci. Jeden putoval i do Budějc

sobota, 31. března 2018, 15:39Společnost
 
Zemědělská fakulta Jihočeské univerzity.

Recesistické ceny Bludný balvan, které každoročně uděluje za matení veřejnosti v loňském roce Český klub skeptiků Sisyfos, letos získali mimo jiné lobbisté i alternativní vědci. Jubilejní diamantový balvan při příležitosti dvacátého výročí akce...

 

FOTO: Jihočeská univerzita ovládla další souboj vysokých škol. VŠTE zdolala o tři branky

čtvrtek, 22. března 2018, 10:06HokejČeskobudějovicko
 
Třetí souboj vysokých škol vyhrála Jihočeská univerzita

Historicky třetí ročník hokejového souboje mezi „domácí“ Jihočeskou univerzitou a Vysokou školou technickou a ekonomickou (VŠTE) skončil 4:1. Zápas sledovalo přes dva tisíce fanoušků.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Více fotogalerií »

Nalezené profily:

Nebyly nalezeny žádné profily.

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Lavička na budějckém sídlišti nezůstala po...

  • Manažerem roku je mladý Jihočech. Na...

  • VIDEO: Budějcký špitál má nový urgentní...

  • Policisté chystají velkou dopravně...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

V Brně se nově montují části vesmírných raket

Brněnská firma S.A.B. Aerospace má novou halu, v níž budou odborníci montovat mimo jiné velké části do vesmírných raket a satelitů. Pro práci budou využívat jeřáb s nosností dvě tuny. Speciální prostory mají unikátní parametry a podobné v Česku nejsou.

Za privatizaci OKD žalobce navrhl podmínky a zaplacení škody

Za zpracování nepřesného posudku vedoucího k nevýhodné privatizaci těžebního podniku OKD navrhl žalobce soudnímu znalci Rudolfu Douchovi tříletý podmíněný trest. Bývalí místopředsedové Fondu národního majetku (FNM) Pavel Kuta a Jan Škurek, kteří měli privatizaci na starosti, by měli dostat podmínku 2,5 roku. Všichni tři by měli společně nahradit škodu 5,7 miliardy korun, která podle obžaloby při privatizaci vznikla. V závěrečné řeči to dnes navrhl státní zástupce Tomáš Černý. Obžalovaní vinu odmítají.

Ocenění Manažer roku převzal na Pražském hradě mladý Jihočech. Cenu dostal za inovace a baterie

Již 25 let se pod hlavičkou České manažerské asociace uděluje prestižní ocenění Manažer roku. Cílem je vyhledat, objektivně vybrat a zviditelnit nejlepší a nejvýznamnější osobnosti managementu v České republice. Letošní cenu za inovace pro udržitelný rozvoj v oblasti chytré energetiky získal Pavel Podruh, zakladatel a jednatel společnosti Český ostrovní dům, zabývající se soběstačností architektury a vývojem nástrojů pro vlastní výrobu, ukládání a sdílení elektrické energie.