Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "Pavel Eybert"

Stát letos dokončí proces EIA u úseku D3 k hranicím s Rakouskem

pátek, 16. listopadu 2018, 10:44DopravaZ kraje
 
Ilustrační fotografie

Stát do konce roku dokončí nový proces posuzování vlivů na životní prostředí (EIA) u stavby dálnice D3 z Kaplice nádraží ke státní hranici s Rakouskem. Proces EIA musel stát dělat podruhé kvůli výskytu mlže perlorodky říční.

 

Obchvat Chýnova se odkládá. Majitelka pozemků poblíž trasy se odvolala proti všem třem stavebním povolením

středa, 3. října 2018, 08:12DopravaTáborsko
 
Ilustrační fotografie

Ředitelství silnic a dálnic musí odložit stavbu obchvatu Chýnova na Táborsku, s kterou chtělo začít letos na podzim. Jedna z žen, která má poblíž trasy pozemky, podala odvolání proti všem třem stavebním povolením. Tříkilometrový obchvat by měl podle...

 

Na podzim budou hotové obchvaty Strakonic a Němčic

středa, 11. dubna 2018, 06:45DopravaČeskobudějovicko
 
Ilustrační fotografie

Na podzim budou v jižních Čechách hotové dva dlouho plánované obchvaty. V září by měl být zprovozněn obchvat Strakonic, v říjnu obchvat Němčic na Prachaticku. V létě by mohla začít stavba obchvatu města Chýnov na Táborsku za 430 milionů korun.

 

Stavba dálnice z Českých Budějovic na hranice se řeší přes dvacet let

pondělí, 5. března 2018, 12:28DopravaČeskobudějovicko
 
Ilustrační fotografie

Před více než dvaceti lety začaly úřady a samosprávy dávat dohromady podklady pro stavbu rychlostní komunikace z Českých Budějovic na hranice s Rakouskem. Dálnice má nahradit silnici I/3.

 

„Mazáci" dostali medaile, nováčci složili slib

čtvrtek, 26. října 2017, 08:04Společnost
 
Slavnostní předání medailí Hasičského záchranného sboru České republiky a Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje, složení služebního slibu a poděkování reprezentantům v TFA.

Slavnostní slib složili noví příslušníci Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje v Barokním sále Jihočeského muzea v Českých Budějovicích. Na stejném místě obdrželi medailí ti, kteří již v profesionálním sboru odpracovali více než deset či dvacet...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Pavel Eybert"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Pavel Eybert"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Zafranović chystá film o Dubčekovi, Brežněva ztvární Depardieu

Slovenský scenárista Karol Hlávka a chorvatský režisér Lordan Zafranović připravují celovečerní film o hlavní osobnosti pražského jara 1968 Alexandru Dubčekovi s názvem Lidská tvář. Zatím není jasné, kdo bude hrát hlavní roli. Jako nejvyšší představitel Sovětského svazu Leonid Brežněv by se měl ve filmu objevit francouzský herec s ruským občanstvím Gérard Depardieu. Novinářům o tom informoval producent Andrej Antonio Leca. Natáčení filmu je plánované na rok 2021, o rok později by měl mít světovou premiéru.

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

I třináct operací denně stihne plastický chirurg Jan Měšťák, který v pondělí oslaví 75. narozeniny. Za rok jich udělá kolem pěti stovek, pracuje i v sobotu, řekl v rozhovoru. Nejnáročnější a nejzodpovědnější pro jsou podle něj operace nosů, lidem ale nejvíc mění život.

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Cibule stojí v obchodech dvojnásobek než loni, o více než polovinu zdražily květák, brambory a zelí. Kromě zeleniny ale spotřebitelé platí více také za vepřové maso, pečivo a těstoviny. Proti loňskému červenci naopak zlevnily máslo, vejce, cukr a ovoce. Vyplývá to z červencových průměrných cen, které zveřejnil Český statistický úřad. Statistici každý měsíc sledují a zveřejňují ceny šesti desítek potravin.