Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "Na Klaudě"

DOPRAVNÍ INFO: Opravy jihočeských silnic si vyžádají další uzavírky

sobota, 4. srpna 2018, 12:08DopravaDopravní info
 
Ilustrační foto

Opravy jihočeských silnic pokračují. Na některých se už pilně pracuje, na dalších se práce chystají. A kde je nyní potřeba počítat s dopravními omezeními?

 

Nehoda kamionu uzavřela silnici z Českých Budějovic na Třeboň

středa, 6. prosince 2017, 09:17KrimiDopravaČeskobudějovicko
 
Ilustrační foto

Hlavní tah z Českých Budějovic na Třeboň dnes, ve středu 6. prosince, uzavřela nehoda nákladního automobilu. Kvůli překládce nákladu, který kamion vezl, bude silice uzavřena zhruba do 12:00 hodin.

 

Střet osobního automobilu a kamionu uzavřel hlavní tah na Lišov

pátek, 18. prosince 2015, 14:31KrimiČeskobudějovicko
 
Nehoda Audi A6 a kamionu

Vážná dopravní nehoda se v pátek dopoledne stala na silnici I/34 ve směru na Lišov v místě zvaném Na Klaudě. Střetl se zde osobní vůz značky Audi A6 s kamionem. Na obchvat Rudolfova vyrazily jednotky profesionálních hasičů z Budějc a Suchého Vrbného.

 

Pondělní nehody na Budějcku zaměstnaly záchranáře

středa, 9. dubna 2014, 14:22Krimi
 
Citroën skončil u Rankova na střeše

Statistika dopravních nehod v posledních dnech nepříznivě roste. Kromě smrtelných havárií, při nichž od začátku roku zahynulo na jihočeských silnicích již celkem 19 lidí, se staly další havárie. Jak jsme informovali, u Kameňáku se převrátil polský...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Na Klaudě"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Na Klaudě"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Hradecký kraj se kromě BusLine dohodl se všemi dopravci

Královéhradecký kraj se dohodl se sedmi z osmi autobusových dopravců na podmínkách nových smluv, podle kterých budou dopravci jezdit od 1. dubna. Shodu kraj zatím nenalezl se semilskou společností BusLine. Osm z jedenácti autobusových dopravců kraji vypovědělo k 31. březnu smlouvy na zajištění dotované linkové autobusové dopravy. Představuje to 97 procent dopravy v kraji. Dopravci chtějí od kraje více peněz, a to především na mzdy řidičů.

Jelen Standa se loni podruhé narodil. V Lánské oboře se má čile k světu

Kauzu jelena Standy, který v únoru loňského roku napadl jednoho z návštěvníků sledovala celá republika. Standa měl být za napadení utracen, díky petici se ale přestěhoval do Lánské obory, kde se mu podle slov ředitele daří velmi dobře a možná ho v příštím roce bude čekat i seznámení s jeho nastávající.

Ode dneška musí projít hovězí z Polska kontrolou

Dovozci musí od dnešního dne veškeré hovězí maso z Polska zkontrolovat v certifikované laboratoři. Dokud nebudou hotovy výsledky testů, maso nebude smět na trh. Ve středu to ohlásil ministr zemědělství Miroslav Toman (za ČSSD). Reagoval tak na nález 700 kilogramů polského hovězího nakaženého salmonelou, které bylo ve skladu ve středních Čechách. Veterináři by dnes měli zveřejnit mimořádná opatření, kterými se povinnost stane platnou. Policie se již od středy zaměřila na kontrolu nákladních vozidel, pokud budou mít podezření na problematické zboží, vyrozumí krajské veterináře.