Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Vyhledávání

Nalezené články:

České Budějovice objektivem Milana Bindera a perem Martina Maršíka: Taková malá krabička

sobota, 31. března 2018, 13:51SpolečnostČeskobudějovicko
 
Českobudějovický kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova.

Je Velký pátek, blíží se patnáctá hodina, čas, kdy podle evangelií Ježíš Kristus na kříži zemřel a já sedím ve ztichlé škole a připravuji tento text. Velký pátek je den, který bychom měli věnovat rozjímání, přemýšlení a také dodržování přísného půstu....

 

České Budějovice objektivem Milana Bindera a perem Martina Maršíka: Z podzemí do nebes

sobota, 17. března 2018, 11:49SpolečnostČeskobudějovicko
 
Z podzemí do nebes

V minulém díle jsme navštívili podzemní tunel, který prochází pod vlakovým nádražím a pokračuje dále pod Lannovou třídou k Mlýnské stoce, kde končí. Tentokrát jsme zamířili opačným směrem než v minulém díle, to znamená směrem vzhůru.

 

České Budějovice objektivem Milana Bindera a perem Martina Maršíka: Tunel, o kterém možná nevíte

sobota, 3. března 2018, 16:06Společnost
 
03a

Letí to letí - v našem úplně prvním povídání ze 4. července 2016 jsme na nafukovacím člunu projížděli tunelem pod Senovážným náměstím po vodách Mlýnské stoky. Teď jsme o něco starší, asi zkušenější, tvoříme 44. díl našeho seriálu a opět se vydáváme do...

 

České Budějovice objektivem Milana Bindera a perem Martina Maršíka: Dneska známkujeme

sobota, 20. ledna 2018, 13:21SpolečnostČeskobudějovicko
 
České Budějovice na známce z roku 1940

Představte si, otevíráte schránku a vykoukne na vás dopis. Ne ten oficiální, ale hezká obálka s ručně psanou adresou. Zaradujete se a jste zvědavý, kdo vám píše a co se v obálce schovává. Pokud ještě při rozbalování objevíte jednu nebo dvě milé...

 

České Budějovice objektivem Milana Bindera a perem Martina Maršíka: Prampouch není z Harryho Pottera

sobota, 6. ledna 2018, 16:18Společnost
 
05a

Soutka a prampouch, slova, která asi řada z nás nikdy neslyšela. A přitom soutky máme v Budějovicích celkem čtyři, a to v samém centru města. Jedna soutka je v Široké ulici, druhá se nachází v České ulici a poslední dvě jsou v Krajinské třídě.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily:

Nebyly nalezeny žádné profily.

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Lavička na budějckém sídlišti nezůstala po...

  • Manažerem roku je mladý Jihočech. Na...

  • VIDEO: Budějcký špitál má nový urgentní...

  • Policisté chystají velkou dopravně...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

V Brně se nově montují části vesmírných raket

Brněnská firma S.A.B. Aerospace má novou halu, v níž budou odborníci montovat mimo jiné velké části do vesmírných raket a satelitů. Pro práci budou využívat jeřáb s nosností dvě tuny. Speciální prostory mají unikátní parametry a podobné v Česku nejsou.

Za privatizaci OKD žalobce navrhl podmínky a zaplacení škody

Za zpracování nepřesného posudku vedoucího k nevýhodné privatizaci těžebního podniku OKD navrhl žalobce soudnímu znalci Rudolfu Douchovi tříletý podmíněný trest. Bývalí místopředsedové Fondu národního majetku (FNM) Pavel Kuta a Jan Škurek, kteří měli privatizaci na starosti, by měli dostat podmínku 2,5 roku. Všichni tři by měli společně nahradit škodu 5,7 miliardy korun, která podle obžaloby při privatizaci vznikla. V závěrečné řeči to dnes navrhl státní zástupce Tomáš Černý. Obžalovaní vinu odmítají.

Ocenění Manažer roku převzal na Pražském hradě mladý Jihočech. Cenu dostal za inovace a baterie

Již 25 let se pod hlavičkou České manažerské asociace uděluje prestižní ocenění Manažer roku. Cílem je vyhledat, objektivně vybrat a zviditelnit nejlepší a nejvýznamnější osobnosti managementu v České republice. Letošní cenu za inovace pro udržitelný rozvoj v oblasti chytré energetiky získal Pavel Podruh, zakladatel a jednatel společnosti Český ostrovní dům, zabývající se soběstačností architektury a vývojem nástrojů pro vlastní výrobu, ukládání a sdílení elektrické energie.