Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "Hokejové Centrum Pouzar"

V Pouzarovi se utkaly mladé hokejové naděje. Medaile braly zahraniční týmy

neděle, 30. prosince 2018, 19:43HokejČeskobudějovicko
 
V Pouzarovi se konal Vánoční hoekjový turnaj.

Osm týmů, dva dny zápasů. To je ve zkratce Vánoční turnaj pro mladé nadějné hokejisty, který se konal v Hokejovém centru Pouzar. Kromě českých týmů se objevili i hokejisté ze zahraničí, kteří nakonec brali i všechny medailové příčky.

 

Dětem z dětského domova jiskřily oči radostí, zabruslily si u Pouzara

sobota, 22. prosince 2018, 14:19SpolečnostČeskobudějovicko
 
Děti z dětského domova v Hokejovém centru Pouzar

Děti z dětských domovů zpravidla nemívají lehká dětství. Na ty boršovské si letos před Vánoci opět vzpomnělo hokejové centrum Pouzar a dopřálo jim na svém ledě pořádné poježdění.

 

VIDEO: Ze začátečníků udělají budoucí hvězdy. V Hokejovém centru Pouzar rozjeli projekt Děti do bruslí

pondělí, 12. listopadu 2018, 14:17SpolečnostČeskobudějovicko
 
Ze začátečníků udělají budoucí hvězdy. V Hokejovém centru Pouzar rozjeli projekt Děti do bruslí

Děti do bruslí. Tak se jmenuje projekt, který od 1. listopadu spustili v Hokejovém centru Pouzar. Má děti naučit bruslit a třeba v nich objevit nové nadané sportovce.

 

Hokejoví čtvrťáci bojují v Budějcích o co nejlepší umístění v turnaji Jiřího Novotného

pátek, 13. dubna 2018, 19:10HokejČeskobudějovicko
 
Hokejové centrum Pouzar je dějištěm turnaje Jiřího Novotného.

Pět týmů desetiletých hokejových nadějí nejen z jižních Čech bojuje ode dneška, pátku 13. dubna, na ledě Hokejového centra Pouzar v Českých Budějovicích o co nejlepší umístění při čtvrtém ročníku turnaje Jiřího Novotného. Vítěz klání bude znám zítra, v...

 

Jarní turnaj mladých hokejistů se vydařil

sobota, 7. dubna 2018, 19:49HokejSpolečnostZ kraje
 
Jarní turnaj mladých hokejistů se vydařil.

O hokejové turnaje pro mladé nadějné hokejisty není v Hokejovém centru Pouzar v Českých Budějovicích ani na konci sezóny nouze. Dvoudenní turnaj Spring cup Jaroslava Pouzara odehráli hokejisté narození v roce 2007 v sobotu 31. března a neděli 1. dubna.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Hokejové Centrum Pouzar"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Hokejové Centrum Pouzar"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Arch Enemy, Amon Amarth, Powerwolf… Metalfest Open Air vsadil na ověřená jména a hlásí: Vyprodáno!

Na konci května zažije Plzeň invazi metalových fanoušků ze všech možný koutů Evropy. V pátek 31. května odstartuje na Lochotíně tradiční třídenní Metalfest Open Air a už nyní je jisté, že atmosféra bude opět elektrizující. Je vyprodáno, a tak kapely mohou počítat s maximální možnou podporou.

KOMENTÁŘ: Vyberte si 21 volených

Dvojí kvalita potravin. Nelegální migrace. Bezpečnost. Zdanění velkých nadnárodních firem. Čtyři věci, jejichž řešení považují Češi za klíčové. Ale také záležitosti, se kterými Česká republika sama nepohne. Premiér těžko přijde za Markem Zuckerbergem a neoznámí mu, že odteď bude Facebook platit vyšší daně. Stejně tak zcela určitě sám holýma rukama nevyřeší nelegální migraci. Vždycky k tomu budeme potřebovat ostatní státy, se kterými můžeme společně prosadit to, na co sami nemáme.

Život v Česku se za posledních sto let protáhl o tři desetiletí

Život v Česku se za poslední století výrazně prodloužil. Muži mají šanci žít o 29 let déle než jejich předci, ženy o 32 let. V roce 1920 naděje dožití Čechů činila 47 let a Češek 49,8 roku, předloni u mužů byla na 76 letech a u žen na 81,8 roku. Vyplývá to z údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ). Na proměny stáří a stárnutí se zaměřuje dvoudenní konference, která dnes začala v Praze. Podle expertů přístup institucí a politiků ke stáří výrazně zaostává za demografickými změnami a v Česku by opatření k aktivnímu stárnutí měla cílit hlavně na početnou generaci 70. let, takzvané Husákovy děti.