Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

VOLBY 2017: Při volbách na jihu Čech byl klid

 
sobota, 21. října 2017, 15:54

Při parlamentních volbách na jihu Čech byl klid. Policisté nemuseli řešit nic, co by narušilo průběh dvoudenních voleb.

„Od páteční čtrnácté hodiny až do sobotní čtrnácté hodiny nedošlo v Jihočeském kraji k žádnému protizákonnému jednání, které by narušilo průběh parlamnetních voleb," potvrdil policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Policie v obou volebních dnech po celém Jihočeském kraji posílila služby. Policisté se zaměřili na volební místnosti i jejich okolí. „Všude jsme monitorovali situaci, soustředili jsme se na zmiňované volební místnosti a jejich okolí, měli jsme tato místa pod kontrolou," dodal mluvčí Doubek. 

 


 

Kam dál?

VOLBY 2017: Český statistický úřad: Výsledky voleb bychom mohli znát...

sobota, 21. října 2017, 15:13

Sedmé volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky skončily. Volební místnosti se v sobotu 21. října úderem čtrnácté...

VOLBY 2017: V jižních Čechách si poslance první den voleb vybralo...

sobota, 21. října 2017, 08:00

Poslance si první den letošních sněmovních voleb přišly do pátečního večera vybrat více než dvě pětiny voličů. V Jihočeském kraji...

VOLBY 2017: Také pacienti v českobudějovické nemocnici mohli volit

pátek, 20. října 2017, 20:03

Někteří lidé hospitalizovaní v českobudějovické nemocnici v termínu voleb do Poslanecké sněmovny České republiky uplatnili své...

VOLBY 2017: Volební místnosti se otevřely i na jihu Čech. Jen v...

pátek, 20. října 2017, 14:00

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky začaly. Úderem čtrnácté hodiny se otevřely volební místnosti. Na území...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Piety za Gotta sledovaly miliony lidí, zvýšily zájem na internetu

Pietní akce k uctění památky zesnulého zpěváka Karla Gotta sledovaly v televizních přenosech miliony diváků. Smuteční rozloučení rovněž výrazně zvýšilo návštěvnost na internetu a internetového zpravodajství, a to až o čtvrtinu. Vyplývá to z informací televizních a internetových společností. Gott zemřel po těžké nemoci 1. října. Dnes se ve svatovítské katedrále konala zádušní mše, v pátek na pražském Žofíně smuteční rozloučení pro veřejnost.

Požárů následkem nevyčištěných komínů v ČR přibývá

Požárů následkem nevyčištěných komínů v Česku přibývá. Během poslední topné sezóny, tedy od října 2018 do konce března 2019, vyjížděli hasiči k více než tisícovce požárů komínů. Přes opakované varování ze strany kominíků i hasičů toto číslo dlouhodobě neklesá, naopak meziročně mírně roste. Vyplývá to ze statistik hasičů a pojišťoven.

Končící šéf TOP 09 Pospíšil se stal předsedou pražské organizace

Poslanec Evropského parlamentu a dosavadní předseda TOP 09 Jiří Pospíšil se stal šéfem pražské organizace strany. Rozhodl o tom dnešní sněm organizace v hlavním městě. Pro jeho zvolení hlasovalo 73 z 99 delegátů, sdělila mluvčí TOP 09 Lenka Brandtová. Pospíšil už nebude na listopadovém volebním sněmu TOP 09 obhajovat post předsedy. Jako šéf pražské TOP 09 chce lépe koordinovat práci na magistrátu s aktivitami městských částí, kde má strana silné zastoupení, aby se straně víc dařilo prosazovat programové priority.