Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Do kraje jdu volit poprvé

 
pátek, 30. září 2016, 10:46

Jmenuji se Jiří Pašek, je mi 26 let a jsem ze Strakonic, kde pracuji jako kuchař. Volný čas trávím jako většina mladých lidí. Jsem i vyznavačem skautingu, aktivně sportuji a působím také jako fotbalový rozhodčí.

Letos půjdu poprvé ke krajským volbám. Někdo mi říká, že je to zbytečné, že můj hlas o ničem nerozhodne. Ale já si myslím, že bych jít měl. Nechci, aby o mé budoucnosti rozhodoval někdo jiný. Chci rozhodovat o svém životě, městě, ve kterém bydlím, kraji, ve kterém žiji. Je to přece můj domov.

Upřímně řečeno, těžko se orientuji v záplavě volebních hesel a letáků. Na ulici dostávám balonky, propisky nebo koblihy. Jenže za to se koupit nenechám. Můj hlas dostanou lidé, kteří nemusí poslouchat pokyny od svých stranických šéfů v Praze. Budu volit regionální stranu s jihočeskými patrioty, kteří ve svém životě pro náš kraj už něco dokázali udělat.

Jihočeši volí Jihočechy 2012.

 


 

Kam dál?

KRAJSKÉ VOLBY 2016: Které strany kandidují na jihu Čech?

pondělí, 26. září 2016, 05:31

Už jen necelé dva týdny zbývají do krajských a senátních voleb. Kdo si dělá zálusk na křesla v zastupitelstvu? A kdo touží být...

Tomáš Pintér, kandidát hnutí NOVÁ GENERACE: Výzvám čelím každý den....

pátek, 16. září 2016, 09:53

Tomáš Pintér, starosta obce Planá u Českých Budějovic a kandidát hnutí NOVÁ GENERACE ve volbách do zastupitelstva Jihočeského...

Jiří Švec, lídr koalice PRO JIŽNÍ ČECHY: Nechceme říkat prázdné...

úterý, 6. září 2016, 11:31

Koalice PRO JIŽNÍ ČECHY vznikla v březnu tohoto roku. Memorandum o společném postupu pro volby do zastupitelstva Jihočeského...

Volby do zastupitelstva kraje budou v říjnu. Budějovice volit do...

neděle, 5. června 2016, 10:37

Prezident České republiky Miloš Zeman rozhodl, že volby do Senátu Parlamentu České republiky budou 7. a 8. října.

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Piety za Gotta sledovaly miliony lidí, zvýšily zájem na internetu

Pietní akce k uctění památky zesnulého zpěváka Karla Gotta sledovaly v televizních přenosech miliony diváků. Smuteční rozloučení rovněž výrazně zvýšilo návštěvnost na internetu a internetového zpravodajství, a to až o čtvrtinu. Vyplývá to z informací televizních a internetových společností. Gott zemřel po těžké nemoci 1. října. Dnes se ve svatovítské katedrále konala zádušní mše, v pátek na pražském Žofíně smuteční rozloučení pro veřejnost.

Požárů následkem nevyčištěných komínů v ČR přibývá

Požárů následkem nevyčištěných komínů v Česku přibývá. Během poslední topné sezóny, tedy od října 2018 do konce března 2019, vyjížděli hasiči k více než tisícovce požárů komínů. Přes opakované varování ze strany kominíků i hasičů toto číslo dlouhodobě neklesá, naopak meziročně mírně roste. Vyplývá to ze statistik hasičů a pojišťoven.

Končící šéf TOP 09 Pospíšil se stal předsedou pražské organizace

Poslanec Evropského parlamentu a dosavadní předseda TOP 09 Jiří Pospíšil se stal šéfem pražské organizace strany. Rozhodl o tom dnešní sněm organizace v hlavním městě. Pro jeho zvolení hlasovalo 73 z 99 delegátů, sdělila mluvčí TOP 09 Lenka Brandtová. Pospíšil už nebude na listopadovém volebním sněmu TOP 09 obhajovat post předsedy. Jako šéf pražské TOP 09 chce lépe koordinovat práci na magistrátu s aktivitami městských částí, kde má strana silné zastoupení, aby se straně víc dařilo prosazovat programové priority.