Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Drbárna

VIDEO: Drbárna – Diagnóza by měla být výzva ukázat světu, co můžu, myslí si Martina Šmuková

pondělí, 3. července 2017, 18:54Drbárna
 

Nadační fond Pink Bubble není jen tak obyčejnou charitativní organizací. Nejenom že pomáhá náctiletým onkologickým pacientům při jejich boji s těžkou nemocí, ale následně stojí po jejich boku během rekonvalescence a návratu do normálního života....

 

VIDEO: Drbárna – Nenapadlo by mě, že budu správce Černé věže tak dlouho, říká Jan Vančura

pondělí, 26. června 2017, 22:37Drbárna
 

Říká se, že když Budějčák dlouhou dobu nevidí Černou věž, je nervózní a má depresi. Tu ale určitě nemá člověk, který se o ni dennodenně stará. „Černověžníka“ a správce budějcké dominanty Jan Vančura si moderátor Ondřej Hellebrant pozval do...

 

VIDEO: Drbárna – V Americe se žije krásně, říká zlatý hokejový medailista z roku 2010

úterý, 20. června 2017, 11:42Drbárna
 

O hokeji, o zdraví, plánech do budoucna, Motoru a dalších tématech se rozpovídal Jirka Novotný. Proč mu přijde hokej teď úplně jiný než dřív? To vše prozradí v novém díle Drbárny.

 

VIDEO: Drbárna - Tony Prušák Jr. má první kérku od svého táty

pondělí, 12. června 2017, 19:53Drbárna
 

Jak se Tony Prušák Jr. dostal k tetování, jaké jsou aktuální trendy nebo čeho se Tony bojí? O tom všem a o dalších zajímavostech z oblasti tetování si dnes budeme povídat s Ondrou Hellebrantem.

 

VIDEO: Drbárna - V lesní školce kousek od Budějc

pondělí, 5. června 2017, 14:31Drbárna
 

Dnes se s Ondrou Hellebrantem podíváme do lesní školky kousek od Budějc. O tom, jak taková školka vůbec funguje, jak to v ní vypadá, co tam děti dělají, kde třeba spí, kde obědvají a kde si hrají, si povídal s Adélou Kučerovou a Petrem Novotným.

 

VIDEO: Drbárna - Dominik Kodras

úterý, 30. května 2017, 10:11Drbárna
 

Tradičně jako každé pondělí, vám přinášíme další díl pořadu Drbárna. Dnes pro vás Ondřej Hellebrant vyzpovídal Dominika Kodrase konzultanta v oblasti sportovní přípravy tréninku.

 

VIDEO: Drbárna - Karel Lavický

pondělí, 22. května 2017, 17:41Drbárna
 

Další díl pořadu Drbárna dnes s Karel Lavický, který se celý svůj život věnuje sportu. V posledních letech je tento českobudějovcký rodák spojován především s windsurfingem, ve kterém patří k naší absolutní špičce. Ondřej Hellebrant se ho pro vás...

 

VIDEO: Drbárna - Pavel Ambrož

neděle, 7. května 2017, 21:22Drbárna
 

Dnes vám přinášíme další díl pořadu Drbárna. Ondrej Hellebrant vyzpovídal golfového trenéra roku 2016 Pavla Ambrože. Pavel má úspěšnou nejen trenérskou kariéru, ale také hráčskou kariéru. Tu zdobí i tři zahraná HOLE-IN-ONE.

 

VIDEO: Drbárna - Eduard Váňa

neděle, 30. dubna 2017, 17:39Drbárna
 

Na prvního máje pro vás máme další díl pořadu Drbárna. Ondřej Hellebrant vyzpovídal Eduarda Váňu, principála kabaretu U Váňů. Věděli jste, že mají už 26 let v kuse vyprodáno?

 

VIDEO: Drbárna - Vašek Votruba

neděle, 23. dubna 2017, 21:19Drbárna
 

Je pondělí a my vám přinášíme další díl pravidelného pořadu Drbárna. Ondrej Hellebrant si na rozhovor pozval spisovatele, novináře a muzikanta Václav Votruba.

 
Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Na internetu se objevila falešná aplikace, která se vydává za populární nástroj pro úpravu fotografií FaceApp. Mobilní zařízení uživatelů infikuje programem pro nevyžádanou reklamu MobiDash. Uvedla to antivirová firma Kaspersky Lab. Aplikace FaceApp od ruských vývojářů Wireless Lab se stala v posledních týdnech hitem. Pomocí nástrojů umělé inteligence dokáže vyfotografovanou osobu nechat zestárnout, omládnout, nebo dokonce změnit pohlaví. V souvislosti s ní se ale objevilo i varování před narušením soukromí, protože aplikace posílá fotografie k úpravě na servery mimo zařízení uživatele.

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

Nespokojený zákazník polských drah vynaložil tisíce zlotých a hodiny svého času, aby skoupil jízdenky na celý vlak, a to jen proto, aby je hned následující den zkusil vrátit. To vše udělal kvůli tomu, aby na sociálních sítích předvedl, jak byrokraticky se státní dráhy chovají k cestujícím. A železnice se nechala vyprovokovat, napsal polský list Gazeta Wyborcza.

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

Chceš vidět, jak budeš vypadat za 40 let? Na. “Tyjo, celý můj tata. Neskutečný, to musí vidět ostatní!!”