Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Drbárna

VIDEO: Drbárna – Diagnóza by měla být výzva ukázat světu, co můžu, myslí si Martina Šmuková

pondělí, 3. července 2017, 18:54Drbárna
 

Nadační fond Pink Bubble není jen tak obyčejnou charitativní organizací. Nejenom že pomáhá náctiletým onkologickým pacientům při jejich boji s těžkou nemocí, ale následně stojí po jejich boku během rekonvalescence a návratu do normálního života....

 

VIDEO: Drbárna – Nenapadlo by mě, že budu správce Černé věže tak dlouho, říká Jan Vančura

pondělí, 26. června 2017, 22:37Drbárna
 

Říká se, že když Budějčák dlouhou dobu nevidí Černou věž, je nervózní a má depresi. Tu ale určitě nemá člověk, který se o ni dennodenně stará. „Černověžníka“ a správce budějcké dominanty Jan Vančura si moderátor Ondřej Hellebrant pozval do...

 

VIDEO: Drbárna – V Americe se žije krásně, říká zlatý hokejový medailista z roku 2010

úterý, 20. června 2017, 11:42Drbárna
 

O hokeji, o zdraví, plánech do budoucna, Motoru a dalších tématech se rozpovídal Jirka Novotný. Proč mu přijde hokej teď úplně jiný než dřív? To vše prozradí v novém díle Drbárny.

 

VIDEO: Drbárna - Tony Prušák Jr. má první kérku od svého táty

pondělí, 12. června 2017, 19:53Drbárna
 

Jak se Tony Prušák Jr. dostal k tetování, jaké jsou aktuální trendy nebo čeho se Tony bojí? O tom všem a o dalších zajímavostech z oblasti tetování si dnes budeme povídat s Ondrou Hellebrantem.

 

VIDEO: Drbárna - V lesní školce kousek od Budějc

pondělí, 5. června 2017, 14:31Drbárna
 

Dnes se s Ondrou Hellebrantem podíváme do lesní školky kousek od Budějc. O tom, jak taková školka vůbec funguje, jak to v ní vypadá, co tam děti dělají, kde třeba spí, kde obědvají a kde si hrají, si povídal s Adélou Kučerovou a Petrem Novotným.

 

VIDEO: Drbárna - Dominik Kodras

úterý, 30. května 2017, 10:11Drbárna
 

Tradičně jako každé pondělí, vám přinášíme další díl pořadu Drbárna. Dnes pro vás Ondřej Hellebrant vyzpovídal Dominika Kodrase konzultanta v oblasti sportovní přípravy tréninku.

 

VIDEO: Drbárna - Karel Lavický

pondělí, 22. května 2017, 17:41Drbárna
 

Další díl pořadu Drbárna dnes s Karel Lavický, který se celý svůj život věnuje sportu. V posledních letech je tento českobudějovcký rodák spojován především s windsurfingem, ve kterém patří k naší absolutní špičce. Ondřej Hellebrant se ho pro vás...

 

VIDEO: Drbárna - Pavel Ambrož

neděle, 7. května 2017, 21:22Drbárna
 

Dnes vám přinášíme další díl pořadu Drbárna. Ondrej Hellebrant vyzpovídal golfového trenéra roku 2016 Pavla Ambrože. Pavel má úspěšnou nejen trenérskou kariéru, ale také hráčskou kariéru. Tu zdobí i tři zahraná HOLE-IN-ONE.

 

VIDEO: Drbárna - Eduard Váňa

neděle, 30. dubna 2017, 17:39Drbárna
 

Na prvního máje pro vás máme další díl pořadu Drbárna. Ondřej Hellebrant vyzpovídal Eduarda Váňu, principála kabaretu U Váňů. Věděli jste, že mají už 26 let v kuse vyprodáno?

 

VIDEO: Drbárna - Vašek Votruba

neděle, 23. dubna 2017, 21:19Drbárna
 

Je pondělí a my vám přinášíme další díl pravidelného pořadu Drbárna. Ondrej Hellebrant si na rozhovor pozval spisovatele, novináře a muzikanta Václav Votruba.

 
Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Na hostivařské trati nastal další milník. Začala rekonstrukce železniční stanice Praha-Vršovice

Jeden z největších železničních projektů v zemi, čtyřmiliardová optimalizace traťového úseku z Prahy-Hostivaře na Hlavní nádraží, pokročil k dalšímu milníku – rekonstrukci stanice Praha-Vršovice.

Kterým eshopům s potravinami se raději vyhnout? Upozorňuje na to web potravinářské inspekce

Jak nakoupit potraviny a doplňky stravy snadno přes internet a přitom se nenapálit? To se snaží zajistit potravinářská inspekce, která zřídila novou sekci webu Potraviny na pranýři s názvem Rizikové weby.

Stát chce podle Babiše koupit ArcelorMittal za korunu

Stát chce koupit ostravský hutní podnik ArcelorMittal za korunu. Premiér Andrej Babiš (ANO) to uvedl v dnešním vydání Hospodářských novin (HN). Babiš řekl, že se zástupci ArcelorMittalu o koupi jedná. Britská firma Liberty House, která plánuje hutě koupit, není podle premiéra transparentní. Skupina ArcelorMittal musí ostravský podnik a další evropské hutě prodat, aby mohla koupit největší evropskou ocelárnu Ilva v Itálii. Evropská komise (EK) již dříve sdělila, že Liberty House je vhodným zájemcem o ostravské hutě a může je převzít.