Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Drbárna

VIDEO: Drbárna – Diagnóza by měla být výzva ukázat světu, co můžu, myslí si Martina Šmuková

pondělí, 3. července 2017, 18:54Drbárna
 

Nadační fond Pink Bubble není jen tak obyčejnou charitativní organizací. Nejenom že pomáhá náctiletým onkologickým pacientům při jejich boji s těžkou nemocí, ale následně stojí po jejich boku během rekonvalescence a návratu do normálního života....

 

VIDEO: Drbárna – Nenapadlo by mě, že budu správce Černé věže tak dlouho, říká Jan Vančura

pondělí, 26. června 2017, 22:37Drbárna
 

Říká se, že když Budějčák dlouhou dobu nevidí Černou věž, je nervózní a má depresi. Tu ale určitě nemá člověk, který se o ni dennodenně stará. „Černověžníka“ a správce budějcké dominanty Jan Vančura si moderátor Ondřej Hellebrant pozval do...

 

VIDEO: Drbárna – V Americe se žije krásně, říká zlatý hokejový medailista z roku 2010

úterý, 20. června 2017, 11:42Drbárna
 

O hokeji, o zdraví, plánech do budoucna, Motoru a dalších tématech se rozpovídal Jirka Novotný. Proč mu přijde hokej teď úplně jiný než dřív? To vše prozradí v novém díle Drbárny.

 

VIDEO: Drbárna - Tony Prušák Jr. má první kérku od svého táty

pondělí, 12. června 2017, 19:53Drbárna
 

Jak se Tony Prušák Jr. dostal k tetování, jaké jsou aktuální trendy nebo čeho se Tony bojí? O tom všem a o dalších zajímavostech z oblasti tetování si dnes budeme povídat s Ondrou Hellebrantem.

 

VIDEO: Drbárna - V lesní školce kousek od Budějc

pondělí, 5. června 2017, 14:31Drbárna
 

Dnes se s Ondrou Hellebrantem podíváme do lesní školky kousek od Budějc. O tom, jak taková školka vůbec funguje, jak to v ní vypadá, co tam děti dělají, kde třeba spí, kde obědvají a kde si hrají, si povídal s Adélou Kučerovou a Petrem Novotným.

 

VIDEO: Drbárna - Dominik Kodras

úterý, 30. května 2017, 10:11Drbárna
 

Tradičně jako každé pondělí, vám přinášíme další díl pořadu Drbárna. Dnes pro vás Ondřej Hellebrant vyzpovídal Dominika Kodrase konzultanta v oblasti sportovní přípravy tréninku.

 

VIDEO: Drbárna - Karel Lavický

pondělí, 22. května 2017, 17:41Drbárna
 

Další díl pořadu Drbárna dnes s Karel Lavický, který se celý svůj život věnuje sportu. V posledních letech je tento českobudějovcký rodák spojován především s windsurfingem, ve kterém patří k naší absolutní špičce. Ondřej Hellebrant se ho pro vás...

 

VIDEO: Drbárna - Pavel Ambrož

neděle, 7. května 2017, 21:22Drbárna
 

Dnes vám přinášíme další díl pořadu Drbárna. Ondrej Hellebrant vyzpovídal golfového trenéra roku 2016 Pavla Ambrože. Pavel má úspěšnou nejen trenérskou kariéru, ale také hráčskou kariéru. Tu zdobí i tři zahraná HOLE-IN-ONE.

 

VIDEO: Drbárna - Eduard Váňa

neděle, 30. dubna 2017, 17:39Drbárna
 

Na prvního máje pro vás máme další díl pořadu Drbárna. Ondřej Hellebrant vyzpovídal Eduarda Váňu, principála kabaretu U Váňů. Věděli jste, že mají už 26 let v kuse vyprodáno?

 

VIDEO: Drbárna - Vašek Votruba

neděle, 23. dubna 2017, 21:19Drbárna
 

Je pondělí a my vám přinášíme další díl pravidelného pořadu Drbárna. Ondrej Hellebrant si na rozhovor pozval spisovatele, novináře a muzikanta Václav Votruba.

 
Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

CK Neckermann má v cizině 1100 českých klientů, návrat zajistí

Cestovní kancelář Neckermann, která je v Česku součástí zkrachované britské kanceláře Thomas Cook, má v zahraničí k dnešnímu dni zhruba 1100 českých klientů. O tyto klienty se postará a zajistí jim bezpečný návrat do České republiky jejich plánovaným letem. V tiskovém prohlášení to dnes uvedl šéf marketingu CK Neckermann Jan Šrámek.

Začínají Dny českého piva. Po celé republice můžete ochutnat svatováclavské speciály

Povstaňte, jdeme na pivo! Tak zní heslo už sedmého ročníku Dnů českého piva. Slavnosti oblíbeného zlatavého moku se konají po celé republice a nabídnou bohatý program, ale i speciálně navařené svatováclavské pivo. Akce začíná 24. září a trvá až do 30. září.

Některé budovy v centru Prahy přes noc pokryly graffiti

Některé budovy v centru Prahy, například Tančící dům, Obchodní dům Kotva a Dům módy na Václavském náměstí pokrylo přes noc graffiti. Akce má upozornit na nedostatek legálních ploch pro street art. Zhruba 20 streetartovým umělcům dala k dispozici přes 190 metrů čtverečních plochy svých domů společnost Pražská správa nemovitostí (PSN). Většina maleb je dočasná, trvalý zásah do podoby historických či památkově chráněných budov je totiž omezený. Novinářům to v tiskové zprávě sdělila za PSN Tereza Pavézková.