Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V Českém Vrbném se pojede o tituly mistrů České republiky

 
pátek, 15. srpna 2014, 17:20

Sotva uplynuly dva týdny od slalomových závodů, které se konaly v rámci akce Wave 2014 ve vodáckém areálu Lídy Polesné, a na kanále začíná být opět živo. Tento víkend se totiž v Českém Vrbném pojedou závody raftové, které lákají na kvalitní program, celodenní závody a večerní koncerty pod širým nebem.

Program v Českém Vrbném začíná již dnes (15. srpna), kdy jsou na programu volné tréninky a večerní koncerty kapel The Stream a Prášek proti bolesti.

V sobotu se začíná závodit v 9 hodin a kanálem se budou rafty prohánět až do šesté hodiny večerní. Poté si organizátoři připravili obnovený závod o Krále krysu, neboli Krysa cup.

Po slavnostním vyhlášení všech sportovních akcí v sobotu večer zahrají irské lidové písně hudebníci z Naked Professors, po kterých se představí zoopunková kapela Peshata.

V neděli jsou závody naplánovány od 9 do 15 hodin.

 


 

Kam dál?

Na kanále řádili kromě olympionika Ježka i muzikanti

středa, 6. srpna 2014, 16:18

Sedmý ročník vodáckého festivalu Wave 2014, který se konal minulý týden ve vodáckém areálu Lídy Polesné, přivezl do Českých...

Poslední místa ve slalomové reprezentaci jsou obsazena

úterý, 15. července 2014, 19:42

Závody Českého poháru ve vodním slalomu se do budějckého areálu Lídy Polesné v Českém Vrbném vrátily po dvou letech. Naposledy se...

S divokou vodou zápasí v Českém Vrbném kompletní špička

sobota, 12. července 2014, 10:10

O tomto víkendu se ve Vodáckém areálu Lídy Polesné v Českém Vrbném koná další ze série závodů Českého poháru ve slalomu na divoké...

Na slepém rameni raftovali studenti gymnázií

sobota, 24. května 2014, 09:59

Pátý ročník raftových primátorek se konal tento týden ve čtvrtek na řece Malši v úseku slepého ramene a soutoku s Vltavou....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.