Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Na kanále řádili kromě olympionika Ježka i muzikanti

 
středa, 6. srpna 2014, 16:18

Sedmý ročník vodáckého festivalu Wave 2014, který se konal minulý týden ve vodáckém areálu Lídy Polesné, přivezl do Českých Budějovic kromě známých tváří české vodácké scény například i olympionika Stanislava Ježka, který závody spojil s rodinným výletem.

Součástí měření sil v Českém Vrbném byly jak juniorské závody ECA Junior Slalom Cup 2014, které se konaly ve čtvrtek a v pátek, tak i hlavní program v podobě závodů seniorů.

Sportovní klání pořadatelé spojili s doprovodným programem pro celou rodinu i adrenalinovým vyžitím během takzvaného Maso Crossu. Večer poté všem návštěvníkům zahrály známé i méně známé kapely.

 
 
 


 

Kam dál?

Poslední místa ve slalomové reprezentaci jsou obsazena

úterý, 15. července 2014, 19:42

Závody Českého poháru ve vodním slalomu se do budějckého areálu Lídy Polesné v Českém Vrbném vrátily po dvou letech. Naposledy se...

S divokou vodou zápasí v Českém Vrbném kompletní špička

sobota, 12. července 2014, 10:10

O tomto víkendu se ve Vodáckém areálu Lídy Polesné v Českém Vrbném koná další ze série závodů Českého poháru ve slalomu na divoké...

Na slepém rameni raftovali studenti gymnázií

sobota, 24. května 2014, 09:59

Pátý ročník raftových primátorek se konal tento týden ve čtvrtek na řece Malši v úseku slepého ramene a soutoku s Vltavou....

Budějčtí raftaři lovili medaile z řeky Vltavy

úterý, 29. dubna 2014, 09:00

Kvůli extrémně suché zimě, která zapříčinila nízký vodní stav většiny českých řek, došlo k přeložení vodáckých závodů na místa,...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Piety za Gotta sledovaly miliony lidí, zvýšily zájem na internetu

Pietní akce k uctění památky zesnulého zpěváka Karla Gotta sledovaly v televizních přenosech miliony diváků. Smuteční rozloučení rovněž výrazně zvýšilo návštěvnost na internetu a internetového zpravodajství, a to až o čtvrtinu. Vyplývá to z informací televizních a internetových společností. Gott zemřel po těžké nemoci 1. října. Dnes se ve svatovítské katedrále konala zádušní mše, v pátek na pražském Žofíně smuteční rozloučení pro veřejnost.

Požárů následkem nevyčištěných komínů v ČR přibývá

Požárů následkem nevyčištěných komínů v Česku přibývá. Během poslední topné sezóny, tedy od října 2018 do konce března 2019, vyjížděli hasiči k více než tisícovce požárů komínů. Přes opakované varování ze strany kominíků i hasičů toto číslo dlouhodobě neklesá, naopak meziročně mírně roste. Vyplývá to ze statistik hasičů a pojišťoven.

Končící šéf TOP 09 Pospíšil se stal předsedou pražské organizace

Poslanec Evropského parlamentu a dosavadní předseda TOP 09 Jiří Pospíšil se stal šéfem pražské organizace strany. Rozhodl o tom dnešní sněm organizace v hlavním městě. Pro jeho zvolení hlasovalo 73 z 99 delegátů, sdělila mluvčí TOP 09 Lenka Brandtová. Pospíšil už nebude na listopadovém volebním sněmu TOP 09 obhajovat post předsedy. Jako šéf pražské TOP 09 chce lépe koordinovat práci na magistrátu s aktivitami městských částí, kde má strana silné zastoupení, aby se straně víc dařilo prosazovat programové priority.