Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Budějce hostily silně obsazený turnaj starších žákyň. Vyhrála ho Kubíková z pražské Sparty

úterý, 21. března 2017, 12:06

Kvalitně obsazený tenisový turnaj pro starší žákyně vyhrála na kurtech LTC TONSTAV-SERVICE České Budějovice první nasazená Patricie Kubíková z TJ Sparta Praha. Domácí tým uspěl ve čtyřhře, kde Natálie Rainke dosáhla na semifinále.

O víkendu se na budějckých kurtech LTC TONSTAV-SERVICE konal celostátní turnaj B pro starší žákyně. „Turnaje se zúčastnilo 28 hráček z celé republiky a byly k vidění i čtyři z deseti nejlepších hráček ročníku 2004. To obtížnost turnaje hodně zvedlo. Z našeho klubu hrály Eliška Hrádková, Šárka Caisová, Adéla Vavříková a Natálie Rainke,“ uvedl šéftrenér domácího klubu Jiří Linha.

Ve dvouhře se do druhého kola podařilo probojovat Šárce Caisové, která porazila Barboru Dvořákovou z Českého Krumlova dvakrát 6:2. „Ostatní holky prohrály s žebříčkově lepšími soupeřkami, ale vůbec si nevedly špatně. Rainke prohrála až ve třech setech. Eliška zase svoji soupeřku minulý týden na turnaji porazila, ale teď to prostě nevyšlo.“

Do finále se probojovala jednička turnaje Patricie Kubíková z TK Sparta Praha. A nezaváhala ani v něm, kde se utkala s Adrianou Beránkovou, která reprezentuje stejný klub, ale pochází ze Soběslavi. Finálový zápas zvládla Kubíková bez problémů 6:0 a 6:2.

Největší úspěch LTC TONSTAV-SERVICE zaznamenal ve čtyřhře, kde se Rainke se spoluhráčkou Janou Čákorovou z Plzně dostala až do semifinále. V něm ale prohrály s nejvýše nasazeným párem Denisa Jílková – Denisa Vondráková dvakrát 3:6.

Další turnaj se na kurtech LTC TONSTAV-SERVICE České Budějovice uskuteční příští víkend, kdy se na celostátním turnaji představí dorostenci.

 
 

Vizitka autora

 

Lukáš Dvořák

Malý velký muž, často velmi egoistický a zahleděný do sebe. Vždy s posledním slovem. 

Přesto naslouchá novým nápadům a hledá cesty k ještě lepším výsledkům. 

Tvrdohlavý puntíčkář a milovník humoru, nejvíce černého. Liberálně smýšlející, ale s důrazem na dodržování elementárních pravidel.

Milovník sociálních sítí.

Bývalý šéfredaktor, který si nepřipouští, že stárne, ačkoliv mu to tělo dává čím dál více najevo.

 
 


 

Kam dál?

Oblastní přebor mladých tenistek vyhrála hlubocká Vondrášková

středa, 15. února 2017, 12:31

V hale tenisového klubu LTC TONSTAV-SERVICE České Budějovice se utkaly dorostenky v oblastním přeboru. Za domácí klub nastoupilo...

Oblastní přebor v hale LTC nabídl i souboj domácích hráček. Turnaj...

pátek, 3. února 2017, 08:51

Čtyřiadvacet hráček kategorie starších žákyň se představilo v hale LTC TONSTAV-SERVICE České Budějovice na oblastním přeboru....

Českobudějovické LTC uspořádalo celostátní turnaj mladšího žactva

pátek, 9. prosince 2016, 13:28

První ze série zimních turnajů má za sebou budějcký tenisový klub LTC TONSTAV-SERVICE. Chlapecká část mladšího žactva nebyla...

Na kurtech LTC TONSTAV-SERVICE České Budějovice se hrál republikový...

sobota, 24. září 2016, 10:18

Celkem 33 chlapců a 20 dívek se od minulé soboty do tohoto úterý prohánělo na dvorcích českobudějovického LTC. To přivítalo...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pražská integrovaná doprava dostane novou vizuální identitu. Zdůrazní rozšiřování do Středočeského kraje

Pražští radní schválili na svém pondělním zasedání vypsání designérské soutěže na sjednocení vizuální identity Pražské integrované dopravy (PID) a dopravy ve Středočeském kraji, se kterou se pražská doprava stále intenzivněji překrývá. Soutěž připraví hlavní město Praha ve spolupráci se společností Czech Design.

Nejstarší MHD v Česku slaví 150 let. Česká pošta vydala k výročí městské dopravy v Brně speciální známku

Město Brno si letos připomíná 150. let koněspřežné tramvaje v Brně. K výročí vytvořila Česká pošta ve spolupráci s Klubem filatelistů Alfonse Muchy novou poštovní známku. Hlavním motivem se stala právě tramvaj zvaná koňka. Zájemci si mohou známku zakoupit na kterékoli přepážce, a to až do vyprodání zásob.

Babišova vláda po 17 hodinách jednání ustála hlasování o nedůvěře

Vláda ANO a ČSSD ustála i druhé hlasování o nedůvěře. Opozici, která schůzi iniciovala kvůli unijním auditům na téma střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO), se podobně jako před půl rokem nepodařilo sehnat ve Sněmovně potřebných 101 hlasů proti kabinetu. Kromě poslanců ANO a ČSSD podpořili vládu také poslanci KSČM, kteří se zdrželi hlasování. Pro vládu i proti ní hlasovalo 85 zákonodárců. Zasedání začalo ve středu dopoledne a skončilo ve čtvrtek v ranních hodinách, trvalo zhruba 17 hodin.