Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Tenis

Postup do druhé ligy nevyšel. LTC TONSTAV-SERVICE zůstává v divizi

sobota, 27. června 2015, 18:24TenisČeskobudějovicko
 

LTC TONSTAV-SERVICE České Budějovice se dnes dopoledne utkal s LTC Tábor 1903 o postup do druhé ligy. Oba týmy byly v dosavadním průběhu soutěže bez porážky a vítěz si tak zajistil postup. Českobudějovický tým doplatil na neúčast některých hráčů a...

 

LTC TONSTAV-SERVICE České Budějovice v sobotu zabojuje o postup do ligy

čtvrtek, 25. června 2015, 15:34TenisČeskobudějovicko
 

Již tuto sobotu svedou nejlepší jihočeské tenisové celky souboj o postup do druhé ligy. Fanoušci tenisu se mohou těšit na souboj dosud neporažených družstev LTC TONSTAV-SERVICE České Budějovice a LTC Tábor 1903.

 

Jihočeským tenistům pomáhá mezi špičku Mikeš

úterý, 30. prosince 2014, 09:36RozhovoryTenis
 

Práce sportovního ředitele není jednoduchá v žádném sportovním týmu. Své o tom ví i Vladimír Mikeš, který tuto pozici zastává u tenisového klubu LTC TONSTAV-SERVICE České Budějovice. Že ji ale umí dělat pořádně, o tom svědčí následující rozhovor,...

 

Na tenisových kurtech na Dlouhé louce sportují i pětileté děti

pondělí, 22. září 2014, 10:00Tenis
 

Je nejstarší a také největší. Tenisový klub LTC TONSTAV-SERVICE České Budějovice má na jihu Čech bohatou tradici. Vychoval řadu skvělých hráčů, zažil plno úspěchů, ale i pádů. Parta nadšenců, která se v roce 1900 rozhodla, že si založí svůj...

 

Tenisová škola nabírá mladé talenty

pátek, 29. srpna 2014, 09:58Tenis
 

S novým školním rokem přichází rozhodování o tom, jaký kroužek budou vaše děti navštěvovat. Pokud uvažujete o sportovním zaměření, podívejte se na nabídku budějcké tenisové školy.

 
Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Jak bydlí Češi v regionech? Nejspokojenější jsou v obcích do tisíc obyvatel

Rozdíly mezi kraji panují především s ohledem na typ bydlení. Zatímco ve Středočeském nebo Zlínském kraji (46 %) převažuje bydlení ve vlastním rodinném domě, pronájmy vedou naopak v Praze (35 %), v Královehradecku žije téměř pětina obyvatel v bytě či domě u příbuzných nebo známých (17 %). Z hlediska spokojenosti s bydlením se rozdíly projevují spíše v souvislosti s velikostí obce. Nejvíce spokojení jsou se svým bydlením lidé žijící mimo Prahu, zejména ti z malých obcí. To a mnohé další vyplývá z výzkumu společnosti Ekonomické stavby, kterého se zúčastnilo více než tisíc respondentů.

DRBNA NA CESTÁCH: 3500 tun křišťálu, zlatem protkaný závěs a 1100 místností. Takhle si žil rumunský diktátor

Tří miliony tun mramoru, 3500 tun křišťálu na 480 lustrech a 1400 stropních světlech a mnoha zrcadlech a také 5500 tisíce tun betonu. To je jen krátký výčet materiálu, který byl použit při stavbě paláce pro bývalého rumunského diktátora Ceaușesca. Dnes druhá největší administrativní stavba na světě slouží jako budova parlamentu. A právě na honosný palác, který najdete v centru Bukurešti, se zaměříme v dnešním dílem Drbny na cestách.

Den s terénními pracovnicemi: Je výhodnější vyměnit jehlu, než léčit žloutenku

Den jsem strávil s terénními pracovnicemi Helenou a Ilonou ze Společnosti Podané ruce. Nejen u sbírání použitých injekčních stříkaček jsme si povídali třeba o tom, které nelegální drogy jsou v Olomouci nejrozšířenější, kde se v Olomouci nachází nejvíc použitých stříkaček a proč je dobré uživatelům drog jehly měnit.