Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Squashový maraton s výtěžkem pro postižené děti

 
středa, 21. března 2012, 08:27

Příští středu 28. března se ve Sportcentru Zvonárna na Dobrovodské uskuteční Squashový maraton s výtěžkem pro postižené děti ze sdružení Ovečka o.p.s. v Českých Budějovicích. Tato akce je nejen sportovní, ale i kulturní záležitostí, takže program je připraven nejen sportovním nadšencům, ale také zvědavcům, mužům, ženám i dětem.

A o co že půjde? Úderem 16. hodiny nastoupí na squashový kurt žena a stráví na něm zhruba čtyři hodiny, během kterých sehraje 50 setů proti různým squashistům. Tou ženou bude mistryně světa v racketlonu (raketovém čtyřboji), squashistka a velká sportovkyně Zuzana Kubáňová. Zuzana si zahraje set naprosto s kýmkoli jakékoliv squashové úrovně a jakéhokoliv věku a pohlaví. Za každý míček, který si na Zuzku protihráč uhraje, půjde 10 korun na postižené děti, a pokud se někomu podaří vzít Zuzce set, půjde na dětičky hned 200 korun. Tím ale zábava nekončí!

Během celého odpoledne bude probíhat také sportovní fitness doprovodný program. Především ženy asi ocení možnost vyzkoušet si zumbu s Hankou, anebo naprostou novinku ve fitness JumpBoxing kombinující box, posilování a skákání na trampolínce. K vidění bude i nějaká ta exhibice a další ukázky.

Nebude chybět ozvučení a moderování celé akce. Pro aktivní účastníky Squashového maratonu bude připraven také kurt na rozehrání, testování modelů raket nové sezony a jejich prodej za výhodné ceny. Kdo se rozhodne pro správnou věc, nastoupí proti Zuzce na kurt a zkusí svým potem přispět dětem na lepší život, dostane i dárek ve formě slevových poukázek, věcných cen a jako největší bonus čeká na aktivní účastníky slosovatelná tombola s hlavní cenou – fungl novou squashovou raketou!

Nebojte se zapojit do hry. Zuzka je na své protihráče hodná, a když se na ní hezky usmějete a zapojíte trochu té fyzické snahy, určitě si hru užijete, ať už si myslíte, že squash umíte nebo ne. Pokud nemáte vlastní squashovou raketu, nezoufejte. Na místě bude několik skvělých „samohrajících“ raket k zapůjčení, odzkoušení a případně i koupi. V centru je také dětský koutek, takže i rodiny s dětmi jsou samozřejmě srdečně zvány.

Vstupné na celou akci je dobrovolné, a to jak na „kukandu“, tak jako aktivní účastník squashista či účastnice fitness cvičení. Prostě to, co dobrovolně dáte, půjde opět na postižené děti.

Přihlášky na fitness cvičení nebo na hru se Zuzkou posílejte s vaším zpětným kontaktem na e-mail zuzanakubanova@centrum.cz, pro bližší informace koukněte na www.zuzanakubanova.webnode.cz.

Budeme se moc těšit!

Tisková zpráva

 


 

Kam dál?

Na univerzitní půdě svištěly soutěžní vlaštovky

pátek, 16. března 2012, 08:19

Jak vás Budějcká Drbna již informovala, v aule Bobík na Jihočeské univerzitě proběhlo ve středu kvalifikační kolo v hodu...

Kvalifikujte se na mistrovství světa v hodu vlaštovkou

pátek, 9. března 2012, 08:03

Studenti českých univerzit se letos opět zúčastní třetího ročníku světového šampionátu v hodu vlaštovkou. Celosvětová série Red...

Příští sobotu se plavat nebude, bazén hostí závody

neděle, 26. února 2012, 10:51

Pokud se chystáte příští sobotu 3. března jít si v Budějcích zaplavat, musíte své plány přehodnotit. S ohledem na konání...

Sezona motorkáře Jakuba Smrže začala u protinožců

sobota, 25. února 2012, 16:50

Do nového ročníku mistrovství světa superbiků odstartoval o tomto víkendu v australském Phillip Islandu českobudějovický...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Babiš pokládá nastolování úvah o abolici za nesmyslné v situaci, kdy pražské městské státní zastupitelství pravomocně rozhodlo o zastavení jeho stíhání.

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.