Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

FOTO: Češi bodují na florbalové mistrovství světa. Ve fanzóně můžete sledovat boj o medaile

 
pátek, 7. prosince 2018, 13:13

Velmi přesvědčivě si poradili čeští florbalisté ve čtvrtfinálovém souboji s Dánskem. Výsledek 10:1 je nejvyšší výhrou české reprezentace ve čtvrtfinále v historii světových šampionátů. Boj o medaile můžete sledovat i v Budějcích ve fanzóně na Sokoláku.

První zápas dorazily v Budějcích na Sokolák sledovat desítky fanoušků. „Je skvělé že se můžeme na zápasy koukat hezky od nás a nemusíme se tahat až do Prahy. Tyhle akce jsou super,“ chválil nápad Martin z Českých Budějovic. 

Skvělou atmosféru podtrhla vůně palačinek a svařáku. Děti ale více zajímalo kryté hřiště, na kterém si vyzkoušely improvizovaný florbalový zápas. Na místě jsou k zapůjčení hokejky i míčky. Nic tedy nebrání tomu vyzkoušet si, jak by to na mistrovství světa šlo vám.

VYSÍLANÁ UTKÁNÍ NA LED OBRAZOVCE
Sobota 8. prosince:
16:00 – Česko : Finsko
19:00 – Švédsko : Švýcarsko
Neděle 9.prosince:
13:00 – o 3. místo
16:00 – finále

Už zítra čeká český tým další rozhodující zápas. Zápasy můžou fanoušci v budějcké fanzóně sledovat až do neděle. V sobotu je florbalové městěčko, jak mu lidé říkají, otevřeno od 12 do 22 hodin. Nedělní finále je možné sledovat od devíti hodin a vstup je zdarma.

Vizitka autora

 

Elmira Talířová

Šéfredaktorka portálu Budějcká Drbna

kontakt: talirova@budejckadrbna.cz

Budějcká Drbna je v prvním z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz

 
Foto Český florbal
 


 

Kam dál?

Mistrovství světa ve florbalu můžete sledovat z budějcké fanzóny

úterý, 4. prosince 2018, 11:03

Florbalové mistrovství světa odstartovalo první prosincový den v Praze. Češi mají na svém kontě po dvou zápasech jednu výhru a...

Česká loď uspěla na největší středomořské regatě. Úspěch lidé...

pondělí, 29. října 2018, 07:30

Nečekaný úspěch si z Malty přiváží česká loď Bohemia Praha Debra Pavla Štolby. Ta ovládla jubilejní padesátý ročník největší...

Svatojánský kopeček se poběží pro Bazalku

středa, 19. září 2018, 18:20

Benefiční běh Svatojánský kopeček připravil budějcký stacionář pro děti s kombinovaným postižením Bazalka ve spolupráci...

Žraloci bojují v semifinále extraligy. A chtějí medaile

středa, 19. září 2018, 09:10

Mužský i ženský A-tým softbalového klubu Žraloci Ledenice postoupil do semifinále extraligy. O víkendu se hraje na jihu Čech a...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Hradecký kraj se kromě BusLine dohodl se všemi dopravci

Královéhradecký kraj se dohodl se sedmi z osmi autobusových dopravců na podmínkách nových smluv, podle kterých budou dopravci jezdit od 1. dubna. Shodu kraj zatím nenalezl se semilskou společností BusLine. Osm z jedenácti autobusových dopravců kraji vypovědělo k 31. březnu smlouvy na zajištění dotované linkové autobusové dopravy. Představuje to 97 procent dopravy v kraji. Dopravci chtějí od kraje více peněz, a to především na mzdy řidičů.

Jelen Standa se loni podruhé narodil. V Lánské oboře se má čile k světu

Kauzu jelena Standy, který v únoru loňského roku napadl jednoho z návštěvníků sledovala celá republika. Standa měl být za napadení utracen, díky petici se ale přestěhoval do Lánské obory, kde se mu podle slov ředitele daří velmi dobře a možná ho v příštím roce bude čekat i seznámení s jeho nastávající.

Ode dneška musí projít hovězí z Polska kontrolou

Dovozci musí od dnešního dne veškeré hovězí maso z Polska zkontrolovat v certifikované laboratoři. Dokud nebudou hotovy výsledky testů, maso nebude smět na trh. Ve středu to ohlásil ministr zemědělství Miroslav Toman (za ČSSD). Reagoval tak na nález 700 kilogramů polského hovězího nakaženého salmonelou, které bylo ve skladu ve středních Čechách. Veterináři by dnes měli zveřejnit mimořádná opatření, kterými se povinnost stane platnou. Policie se již od středy zaměřila na kontrolu nákladních vozidel, pokud budou mít podezření na problematické zboží, vyrozumí krajské veterináře.