Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Ninja noc zvládlo 76 dětí. Po přenocování probíhaly soutěže

 
čtvrtek, 22. prosince 2016, 08:50

Děti ze sportovní přípravky a oddílu TJ Karate České Budějovice absolvovaly uplynulý víkend pestrou Ninja noc, která zahrnovala hry, soutěže i trénink pod dohledem opravdového ninji.

Ninja noc je tradiční předvánoční akce, která je pro děti od tří do 12 let. Nejde o nic náročného, naopak se snažíme připravit uvolněný a zábavný program,“ uvedl hlavní organizátor akce Jindřich Ardolf z TJ Karate České Budějovice.

Na děti tak čekalo po příchodu do tělocvičny přivítání od opravdového ninji v černém obleku a s katanou nebo nunčaky. Hlavní náplní akce bylo přenocování v tělocvičně, promítání filmu a různé soutěže.

Noci se zúčastnilo rekordních 76 dětí z tréninkových skupin sportovní přípravky a karate. Děti musely po zahájení absolvovat krátký trénink pod vedením velkého ninji, který dohlížel na jejich tréninkové nasazení.“

Po tréninku se tělocvična proměnila v jednu velkou noclehárnu. Ráno pak po snídani na všechny čekala rozcvička a hlavní program sobotního dne - soutěžní klání o medaile a diplomy. „Soutěžilo se v úderech a kopech do lapy, ve sprintech a překážkových drahách. Na konci akce bylo slavnostní vyhlášení medailistů a společné focení,“ dodal Ardolf. 

Partnerem akce bylo SGM České Budějovice.

Napsal Michal Heřman | Foto archiv TJ Karate České Budějovice

Kam dál?

BUDĚJOVICKÝ ADVENT: Ve čtvrtek se těšte na živý betlém nebo na The...

čtvrtek, 22. prosince 2016, 08:48

Dnes je toho na programu Budějovického adventu hodně. Nejprve na hlavním náměstí vystoupí dva folklórní soubory, jeden z Budějc,...

Pod vánoční stromek si Jihostroj nadělil postup do dalšího kola...

středa, 21. prosince 2016, 19:51

Bez zbytečného protahování se ve Sportovní hale odehrála odveta prvního kola Vyzývacího poháru. Jihostroj potvrdil, že je v...

Budějčtí strážníci podpořili krajskou nemocnici. Darovali peníze...

středa, 21. prosince 2016, 16:54

Společnou sbírku na Dětské oddělení Nemocnice České Budějovice uspořádali českobudějoviští strážníci. Výsledná částka se...

Rektor VŠTE Marek Vochozka převzal jmenovací dekret

středa, 21. prosince 2016, 16:22

Rektor českobudějovické Vysoké školy technické a ekonomické (VŠTE) Marek Vochozka ve středu z rukou ministryně školství Kateřiny...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Lavička na budějckém sídlišti nezůstala po...

  • Manažerem roku je mladý Jihočech. Na...

  • VIDEO: Budějcký špitál má nový urgentní...

  • Policisté chystají velkou dopravně...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

V Brně se nově montují části vesmírných raket

Brněnská firma S.A.B. Aerospace má novou halu, v níž budou odborníci montovat mimo jiné velké části do vesmírných raket a satelitů. Pro práci budou využívat jeřáb s nosností dvě tuny. Speciální prostory mají unikátní parametry a podobné v Česku nejsou.

Za privatizaci OKD žalobce navrhl podmínky a zaplacení škody

Za zpracování nepřesného posudku vedoucího k nevýhodné privatizaci těžebního podniku OKD navrhl žalobce soudnímu znalci Rudolfu Douchovi tříletý podmíněný trest. Bývalí místopředsedové Fondu národního majetku (FNM) Pavel Kuta a Jan Škurek, kteří měli privatizaci na starosti, by měli dostat podmínku 2,5 roku. Všichni tři by měli společně nahradit škodu 5,7 miliardy korun, která podle obžaloby při privatizaci vznikla. V závěrečné řeči to dnes navrhl státní zástupce Tomáš Černý. Obžalovaní vinu odmítají.

Ocenění Manažer roku převzal na Pražském hradě mladý Jihočech. Cenu dostal za inovace a baterie

Již 25 let se pod hlavičkou České manažerské asociace uděluje prestižní ocenění Manažer roku. Cílem je vyhledat, objektivně vybrat a zviditelnit nejlepší a nejvýznamnější osobnosti managementu v České republice. Letošní cenu za inovace pro udržitelný rozvoj v oblasti chytré energetiky získal Pavel Podruh, zakladatel a jednatel společnosti Český ostrovní dům, zabývající se soběstačností architektury a vývojem nástrojů pro vlastní výrobu, ukládání a sdílení elektrické energie.