Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V semifinálové odvetě Motor na Rytíře opět nestačil

čtvrtek, 15. března 2018, 00:15
Obrovské zklamání Petra Vampoly po prohrané bitvěNadupaná Budvar arénaMotoru trvalo pouhých osmnáct sekund, aby se dostal v druhém semifinálovém duelu zásluhou Miloslava Čermáka do vedeníPošťuchovaná mezi Květoněm a ŠtichemKladenský Patrik Machač cloní Petru KváčoviPetr Vampola jako správný lídr burcuje na střídačce své spoluhráčeFilip Novák s koncem první části dobojoval. Doslova...Hlavní rozhodčí Michal Dědek posílá jednoho z domácích hráčů na trestnou lavici. Jeho výrok "oceňují" někteří fanoušci potleskemKváča skončil po téhle strkanici v brankovišti na leděObčerstvující se Mitch FillmanVelká radost po gólu Zdeňka Čápa na 2:1Provozní ředitel ČEZ Motoru Petr SailerHostující Roman Přikryl důrazně atakuje Petera GalambošeKdyž tanečník Stanley Drtina bavil prostřednictvím kostky přítomné publikum, panovala v Budvar aréně ještě dobrá náladaAtmosféra po rozhodující brance Kladna v prodloužení by se dala krájetAtmosféra po rozhodující brance Kladna v prodloužení by se dala krájet
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Greenpeace vtrhlo na valnou hromadu ČEZ. Jedna z aktivistek přišla v převleku za uhlí

Dnešní valnou hromadu energetické společnosti ČEZ přerušil na 45 minut protest aktivistů ekologické organizace Greenpeace. Do sálu kongresového centra Cubex, kde se akce koná, vniklo ve 12:45 šest aktivistů. Další dvacítka zůstala stát v přísálí nad schodištěm. Protestovali proti možnému prodeji hnědouhelné elektrárny Počerady. Na výzvu policie budovu v poklidu opustili.

GLOSA: Vážně se na drahém koncertě světové kapely máme spokojit se špatným zvukem?

Zvuk byl strašný… fronty před vstupem… přestřelená kapacita. Tahle slova, to už je takřka evergreen. Evergreen řady větších koncertů a festů. V posledních týdnech je slýchávám častěji, než je běžné, na čemž ale není nic zvláštního, prostě se teď koná mnoho monstr akcí. Vede to však k jedné úvaze…

Hospodářská zvířata v těchto dnech nesmí cestovat více než 600 kilometrů, rozhodli veterináři

Státní veterinární správa rozhodla, že v následujících dnech (s platností od dnešního dne) nesmí být odbavovány zásilky hospodářských zvířat na větší vzdálenost než 600 kilometrů. Důvod je více než zřejmý, očekávaná vedra.