Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Motor podlehl ve šlágru kola Kladnu

středa, 21. února 2018, 23:43
Velká šance Jakuba Strnada v první třetině, kterou Kváča krylOcenění se dočkali také fanoušci. Od prezidenta Motoru Romana Turka ho přímo na ledě převzal předseda fanklubu Pavel 'Pajky' VágnerPřed začátkem středečního utkání klub ocenil nejvýznamnější partnery a sponzory, kteří ČEZ Motor v této sezoně podporovali. Jako první obdrželi děkovné plastiky náměstek hejtmanky Jihočeského kraje Josef Knot (vlevo) a ředitel Madety Milan TeplýPři slavnostním ceremoniálu šéfům klubu asistovali mladí hokejisté MotoruNejvýznamnější partneři a sponzoři ČEZ Motoru České Budějovice, kteří dorazili na duel s KladnemKouč českobudějovických brankářů Stanislav HrubecNa začátku utkání to vypadalo slibně. Už ve 3. minutě poslal Jihočechy do vedení šťastnou trefou Michal BártaSouboj hned několika hráčů po buly v útočném pásmu domácíchKladenští beci Petr Hořava (v popředí) a František Matula měli s napadáním Petera Galamboše starostiBudvar aréna byla při utkání s kladenskými Rytíři už poněkolikáté v sezoně vyprodánaSlibný střelecký pokus Luboše Roba mladšího mířil těsně mimoJediný budějovický střelec Michal Bárta, atakovaný před Cikánkem obráncem hostí MatulouGalamboš pronásledovaný RedlichemČeskobudějovické trio se snaží zastavit SvedlundaDavid Štich atakovaný Vlastimilem Dostálkem, vzadu Jiří KučnýJosef Mikyska se Zdeňkem Kutlákem (zleva)
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Lidé se pohoršují nad fotografií pořízenou u...

  • (NE)OBYČEJNÍ: Díky Beátce máme spokojenější...

  • U Vodňan se srazila dodávka s autem. Čtyři...

  • Muž posprejoval nadchod. Tvrdil, že má...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Jak to bylo? Sovětské politbyro schválilo invazi do ČSSR usnesením z 17. srpna

Tři dny před invazí Varšavské smlouvy udělalo nejvyšší sovětské vedení definitivní tečku za reformním procesem pražských komunistů, když na schůzi politického byra komunistické strany schválilo usnesení o "pomoci a podpoře komunistické straně a lidu Československa ozbrojenými silami". Podle textu usnesení členové politbyra schválili intervenci jednomyslně.

„Už pošel?“ ptali se ruští vojáci nad postřeleným Čechem v srpnu 1968 v okupované Praze

Okupace Československa, jejíž 50. výročí si v těchto dnech připomínáme, představuje klíčovou českou zkušenost. Se společenskými následky normalizačního marasmu se potýkáme dodnes. V rámci Příběhů 20. století přinášíme vzpomínky dalších dvou přímých svědků tehdejších událostí. Třeba slavný herec Pavel Landovský v osudný večer seděl v hospodě s Karlem Gottem. Následující léta se ale jejich životy odvíjely úplně jiným směrem.

Dobrá zpráva. Dálnice D1 u Prahy bude na konci prázdnin průjezdná bez omezení

Tahle zpráva řidiče určitě potěší. Rekonstrukce dálnice D1 u Prahy jde do finále. Za dva týdny bude hotová oprava asfaltového krytu vozovky v obou směrech mezi 12. – 16. kilometrem nejvytíženější české dálnice. V září a říjnu budou také postupně dokončeny tři úseky modernizované D1, celkem tak bude v provozu bezmála 90 kilometrů nové dálnice.