Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Motor padl na svém ledě také s Pardubicemi

úterý, 9. dubna 2019, 08:16
Neúspěšný střelecký pokus Jakuba BabkyDynamo oslavuje pátou výhru. Extraligovou baráží zatím prochází bez ztráty kytičkyDavid GilbertPlášil nasedl při tomto závaru před brankou Ondřeje Kacetla na záda KratochviloviJakub Doktor hlídkuje před KacetlemJuraj Mikuš dotírá na Václava KarabáčkaJiří Šimánek při hře u zadního hrazeníPardubická radost po vedoucí brance Nicholase Schause nedlouho před koncem úvodní třetinyUrputný souboj o kotouč ve středu kluzištěČtyři českobudějovičtí hráči v kruhu pro vhazováníMotor se držel ve hře. Na 3:4 snížil ve 45. minutě Martin NovákDiváci už se radovali, hlavní rozhodčí ale rozpažilKarel Plášil odehrál výborné utkání, bohužel se špatným koncemZkušenosti Jiřího Šimánka jsou v této fázi sezony k nezaplaceníZlomový okamžik. Karel Plášil střílí svou druhou branku v tomto zápase a vyrovnává na 4:4, jenže rozhodčí jeho gól neuznává
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

Pražský Modřanský Biograf se 18. září v 18:30 stane další zastávkou turné celovečerního dokumentu Dospělým ze dne na den, který natočil Igor Chaun. Nezisková organizace Mimo domov snímkem přibližuje napínavé příběhy mladých lidí, kteří opouštějí dětské domovy a jsou na prahu dospělosti postaveni před těžká životní rozhodnutí. Promítání je určeno široké veřejnosti a vstupné je dobrovolné.

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

PSD2 je opatření, které napomáhá držitelům karet ještě k větší bezpečnosti při platbách kartou zejména na internetu. Pro uživatele díky zavádění nových technologických standardů přinese možnost pohodlného placení s ověřením pomocí biometrie a v budoucnu i jednodušší nákupy v aplikacích obchodníků bez komplikovaných přesměrování mezi aplikacemi. Plné využití všech těchto výhod bude dosaženo postupně. Nicméně již počáteční opatření zajišťují držitelům karet Mastercard, že i nadále budou moci pohodlně a s vyšším bezpečím platit za své nákupy. Platby kartou tak zůstávají stále tím nejpohodlnějším způsobem placení.

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Na festivalu Rock for People příští rok vystoupí americká punk rocková legenda Green Day. Do Hradce Králové doveze své album, které vydá na začátku příštího roku. ČTK o tom dnes za pořadatele festivalu informovala Silvie Marková. Společně s Green Day dorazí američtí rockeři Fall Out Boy, kteří budou mít na Rock for People českou premiéru, a držitelé Grammy, americká kapela Weezer.