Motor navyšuje vedení. Havířov ale kousal

čtvrtek, 1. března 2018, 00:05
Láska kvete i v únoruVelká radost úspěšného střelce Víta JonákaDůležitý střet Miloslava Čermáka s Lukášem Bednářem v pravém útočném rohu. Po této situaci získali domácí puk, který nakonec sám Čermák tečoval do brankyMotor zásluhou Čermáka v páté minutě vyrovnal na 1:1Tvrdý zákrok Jakuba Kotaly na Lukáše Květoně. Pro oba tímto momentem zápas skončil. Útočník Jihočechů odešel z ledu otřesený a zpátky už se nevrátil, havířovský hráč dostal od rozhodčích trest pět minut plus do konceLuboš Rob starší se dožaduje vysokého trestu pro KotaluNa Kváču nevyzrál ani Tomáš Greš. Na snímku mezi obránci Romanem Vráblíkem a Filipem NovákemUtkání se nehrálo v rukavičkách. Na snímku souboj Čermáka s MataiemJedna z velkých šancí Petra VampolyVampolova hokejka. Opora Motoru během utkání dvě hole zlomila a další dvě průběžně střídalaPoznámky domácího kouče Mariana JelínkaÚprava hokejky v podání Petra VampolyHavířov ve druhé třetině zásluhou Jiřího Fronka srovnal s motoráky krok - 2:2Ve skrumáži těl našel letící puk spolehlivý Petr KváčaRozhodující branka zápasu. Vít Jonák dává ve 32. minutě na 3:2Otřesený Roman Vráblík. Také on utkání nedohrálGalamboš pronásledovaný obrannou dvojicí hostíTlak AZ před koncem zápasu stupňovalO jeden gólový zásah se ve čtvrtfinálovém duelu s Havířovem postaral také Martin Novák (na snímku v souboji s Vojtěchem Tomim, vlevo Michal Bárta)Českobudějovický stratég ordinuje taktiku svým svěřencům v oddechovém časeMarek Kalus domácí obrannou linii nepřekonalPetr Vampola se v play-off ukazuje jako skutečný lídr. Jeho zkušenosti jsou k nezaplaceníProjekt Třídy fandí Motoru ovládla Základní škola Grünwaldova z Českých Budějovic. Po utkání se přišel s žáky a jejich učitelkami na domácí střídačku vyfotit Martin Novák

O čem píše Drbna.cz

Zadlužená britská cestovní kancelář Thomas Cook zkrachovala

Jedna z největších cestovních kanceláří na světě, britská firma Thomas Cook kvůli finančním potížím zkrachovala, informovala o tom dnes agentura Reuters. Společnost Thomas Cook patřila mezi nejstarší cestovní kanceláře na světě a jejích služeb využívalo asi 19 milionů klientů ročně. Podle agentury Reuters je nyní na dovolené v zahraničí s touto firmou asi 600 tisíc lidí a bude tak proto nutná velká společná operace vlád i pojišťoven.

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Babiš pokládá nastolování úvah o abolici za nesmyslné v situaci, kdy pražské městské státní zastupitelství pravomocně rozhodlo o zastavení jeho stíhání.

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.