Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hokejová derniéra roku 2018 dopadla neslavně

sobota, 29. prosince 2018, 22:46
Lukáš Endál se snaží prosadit před ústeckou brankouJiří Šimánek s Miloslavem Čermákem se snaží těsně před koncem před Stezkou vykřesat jiskřičku naděje pro domácí mužstvoU hostující střídačky Antonín Melka s Jakubem BabkouPři utkání fandili také mladí jindřichohradečtí florbalistéSouboj Jakuba Doktora s Václavem KrlišemAutor rozhodující branky zápasu a zároveň ústecký kapitán Daniel VrdlovecVáclav KarabáčekSpálená tutovka Martina NovákaKontaktní gól Pavla Pýchy na 2:3 na bodový zisk nestačilZatímco Vrdlovec se vrhá za volným pukem v ústeckém brankovišti, Gilbert se předčasně radujePlášil s Fillmanem hasí nebezpečí před Strmeňovou brankou
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Nejstarší MHD v Česku slaví 150 let. Česká pošta vydala k výročí městské dopravy v Brně speciální známku

Město Brno si letos připomíná 150. let koněspřežné tramvaje v Brně. K výročí vytvořila Česká pošta ve spolupráci s Klubem filatelistů Alfonse Muchy novou poštovní známku. Hlavním motivem se stala právě tramvaj zvaná koňka. Zájemci si mohou známku zakoupit na kterékoli přepážce, a to až do vyprodání zásob.

Babišova vláda po 17 hodinách jednání ustála hlasování o nedůvěře

Vláda ANO a ČSSD ustála i druhé hlasování o nedůvěře. Opozici, která schůzi iniciovala kvůli unijním auditům na téma střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO), se podobně jako před půl rokem nepodařilo sehnat ve Sněmovně potřebných 101 hlasů proti kabinetu. Kromě poslanců ANO a ČSSD podpořili vládu také poslanci KSČM, kteří se zdrželi hlasování. Pro vládu i proti ní hlasovalo 85 zákonodárců. Zasedání začalo ve středu dopoledne a skončilo ve čtvrtek v ranních hodinách, trvalo zhruba 17 hodin.

FOTO: Greenpeace vtrhlo na valnou hromadu ČEZ. Jedna z aktivistek přišla v převleku za uhlí

Dnešní valnou hromadu energetické společnosti ČEZ přerušil na 45 minut protest aktivistů ekologické organizace Greenpeace. Do sálu kongresového centra Cubex, kde se akce koná, vniklo ve 12:45 šest aktivistů. Další dvacítka zůstala stát v přísálí nad schodištěm. Protestovali proti možnému prodeji hnědouhelné elektrárny Počerady. Na výzvu policie budovu v poklidu opustili.