Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Česká republika zítra nastoupí proti Tatarstánu v HC Pouzar

 
středa, 4. listopadu 2015, 14:40

Výjimečné utkání se odehraje zítra (5. listopadu) v Hokejovém Centru Pouzar. Od 16 hodin proti sobě nastoupí čeští hokejoví veteráni proti ruskému Tatarstánu. Při minulém vzájemném utkání nastoupil i prezident Tatarstánu Rustam Nurgalijevič Minnichanov.

Vstupné na tento speciální zápas je dobrovolné. Přijďte podpořit české barvy a pobavit se skvělým hokejem.

Za ČR nastoupí: Martin Altrichter, Miroslav Dvořák, Kamil Ťoupal, Bedřich Ščerban, Milan Chalupa, Libor Procházka, Oldřich Válek, Radek Ťoupal, Filip Turek, Václav Král, Zdeněk Eichenmann, Petr Kořínek, Radek Kampf, Jiří Zelenka, Tomáš Kucharčík, Richard Žemlička.

Napsal Aleš Skok

Štítky pouzar, turnaj, hala

 


 

Kam dál?

Halloweenská stezka v Nových Hodějovicích neděsila. Strašidla byla...

středa, 4. listopadu 2015, 14:06

O slavení Halloweenu v České republice si každý může samozřejmě myslet, co chce. Faktem však je, že děti si halloweenské akce...

Na EDUCAnetu se učí český jazyk moderně a efektivně

středa, 4. listopadu 2015, 12:58

Síť soukromých středních škol EDUCAnet, jejíž jedna škola se nachází i v centru Českých Budějovic, se už několik let prezentuje...

FOTO: Mlha pohltila České Budějovice

úterý, 3. listopadu 2015, 19:28

Hustá mlha v úterý večer pohltila jihočeskou metropoli. Máte také zajímavé fotky? Posílejte na votruba@budejckadrbna.cz.

Už v pátek si můžete zajít do Citra na Svatomartinskou husu

úterý, 3. listopadu 2015, 17:46

Na dny kolem 11. listopadu se těší snad všichni gurmáni. Není se čemu divit, v této době se podává Svatomartinská husa. Dostali...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Mám se vrátit do Číny? přemítá český podnikatel. Řeší trest smrti pro Kanaďana i kauzu Huawei

Zděšení bylo první pocit, který mne napadl, když jsem si prvně přečetl o rozhodnutí soudu ve městě Dalian, píše v autorském textu pro HlídacíPes.org Tomáš Hülle. Právník, publicista a zakladatel společnosti European Centre For Career Education Čínu pravidelně v posledních deseti letech pracovně navštěvuje.

Soud vynese rozsudek ve sporu o autorství loga hodinek Prim

Krajský soud v Hradci Králové by měl dnes odpoledne vynést rozsudek ve sporu o autorství loga hodinek Prim. U soudu proti sobě stojí firmy Elton hodinářská z Nového Města nad Metují a MPM-Quality z Frýdku-Místku, které o značku Prim vedou dlouholetý spor.

Mediální magnát zakládá politické hnutí List Jaromíra Soukupa

Mediální podnikatel Jaromír Soukup zakládá politické hnutí List Jaromíra Soukupa. Chce bránit národní zájmy před zkorumpovanými politiky a oligarchy. Majitel mediálních firem Médea Group a Empresa Media to dnes oznámil ve své televizi Barrandov v pořadu Moje zprávy.