Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Česká republika zítra nastoupí proti Tatarstánu v HC Pouzar

 
středa, 4. listopadu 2015, 14:40

Výjimečné utkání se odehraje zítra (5. listopadu) v Hokejovém Centru Pouzar. Od 16 hodin proti sobě nastoupí čeští hokejoví veteráni proti ruskému Tatarstánu. Při minulém vzájemném utkání nastoupil i prezident Tatarstánu Rustam Nurgalijevič Minnichanov.

Vstupné na tento speciální zápas je dobrovolné. Přijďte podpořit české barvy a pobavit se skvělým hokejem.

Za ČR nastoupí: Martin Altrichter, Miroslav Dvořák, Kamil Ťoupal, Bedřich Ščerban, Milan Chalupa, Libor Procházka, Oldřich Válek, Radek Ťoupal, Filip Turek, Václav Král, Zdeněk Eichenmann, Petr Kořínek, Radek Kampf, Jiří Zelenka, Tomáš Kucharčík, Richard Žemlička.

Napsal Aleš Skok

Štítky pouzar, turnaj, hala

 


 

Kam dál?

Halloweenská stezka v Nových Hodějovicích neděsila. Strašidla byla...

středa, 4. listopadu 2015, 14:06

O slavení Halloweenu v České republice si každý může samozřejmě myslet, co chce. Faktem však je, že děti si halloweenské akce...

Na EDUCAnetu se učí český jazyk moderně a efektivně

středa, 4. listopadu 2015, 12:58

Síť soukromých středních škol EDUCAnet, jejíž jedna škola se nachází i v centru Českých Budějovic, se už několik let prezentuje...

FOTO: Mlha pohltila České Budějovice

úterý, 3. listopadu 2015, 19:28

Hustá mlha v úterý večer pohltila jihočeskou metropoli. Máte také zajímavé fotky? Posílejte na votruba@budejckadrbna.cz.

Už v pátek si můžete zajít do Citra na Svatomartinskou husu

úterý, 3. listopadu 2015, 17:46

Na dny kolem 11. listopadu se těší snad všichni gurmáni. Není se čemu divit, v této době se podává Svatomartinská husa. Dostali...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

KOMENTÁŘ: Rychlý internet v obcích? Memorandum obcí nad Prahou ukazuje, jak na to

Všichni se shodují na tom, že rychlý a stabilní internet bude vytvářet základ naší konkurenceschopnosti v následující dekádě. Ale nejen to… Rychlý internet je také klíčovým pilířem pro vyrovnávání příjmových disproporcí mezi jednotlivými regiony. V analogovém světě je vzdálenost hlavní bariérou mobility na trhu práce, v digitálním světě ale tato bariéra padá. Takže otázka zní: Jak přivést do menších obcí rychlý a stabilní internet?

Sníst, nebo vyhodit prošlé potraviny?

Prošlé potraviny nepatří automaticky do koše. Spotřebitelská organizace dTest vydala praktického průvodce, který pomáhá určit, jestli je možné prošlou potravinu ještě sníst, nebo je už nutné ji vyhodit.

Islámský stát byl poražen na posledním zbytku svého území

Islámský stát byl poražen na posledním zbytku svého území v obci Baghúz na východě Sýrie. S odvoláním na vyjádření mluvčího arabsko-kurdské koalice SDF podporované Spojenými státy Mustafy Bálího o tom informovala agentura Reuters. Vítězství SDF znamená podle mluvčího definitivní konec samozvaného chalífátu, který kdysi zabíral třetinu Sýrie a Iráku. Někteří reportéři ale přesto z oblasti hlásí další střelbu.