Počasí dnes11 °C, zítra9 °C
Úterý 16. dubna 2024  |  Svátek má Irena

Útočník Nedorost dostane cenu za nejlepší říjnový gól

Ještě než začne zápas 29. kola WSM ligy ČEZ Motor České Budějovice – AZ Havířov, dostane Václav Nedorost hodinky za svou trefu proti Benátkám nad Jizerou. Nejhezčí gól vybírali diváci.

V rámci 17. kola WSM ligy byl na konci 49. minuty zápasu ČEZ Motor České Budějovice – HC Benátky nad Jizerou stav 2:2. Jihočeši v té době tlačili soupeře a hnali se za otočením skóre. V utkání totiž po první třetině prohrávali 0:2. A byl to právě Václav Nedorost, který svým druhým gólem v utkání zařídil obrat.

Diváci pak v hlasování o gól měsíce zvolili tuto trefu za tu nejlepší. Nedorost za svůj gól získá před zítřejším zápasem s Havířovem originální hodinky značky PRIM. Zápas s Benátkami nakonec Motor vyhrál 5:2 a Nedorost zaznamenal hattrick.

Štítky ČEZ Motor České Budějovice, hokej, WSM liga, gól měsíce, Václav Nedorost, hodinky, Madeta Motor České Budějovice, HC AZ Havířov 2010, HC Benátky nad Jizerou, SK Dynamo České Budějovice, Benátky nad Jizerou