Počasí dnes8 °C, zítra7 °C
Čtvrtek 18. dubna 2024  |  Svátek má Valérie

Je potřeba zápas hodit za hlavu a soustředit se na úterý, říká útočník Vlček

Po prohře Motoru 1:5 v devátém kole baráže na ledě Jihlavy hodnotil zápas autor jediné branky Jihočechů Filip Vlček. Před zítřejší odvetou doufá, že poslední letošní vzájemné měření sil vyhrají konečně Budějce.

Co k utkání říct? Zhodnoťte ho.
Vůbec se nám nepovedl začátek, do zápasu jsme vstoupili špatně. Chtěli jsme začít úplně jinak. Nevím, co se s námi stalo. První třetina byla z naší strany strašná. Od ní se už odvíjel celý zápas.

Alespoň druhá část byla ale lepší, ne?
Chtěli jsme zabojovat, trochu jsme se zvedli. Nastřelili jsme i tyč, ale gól bohužel nedali.

Prohráli jste i sedmý vzájemný zápas.
Jihlava hraje doma dobře a mají výborného gólmana. Po první třetině si nás dobře hlídala.

Proč vám to proti ní nejde?
(zamyslí se) To kdybychom věděli. Kromě dnešního utkání byly všechny předešlé zápasy vyrovnané, dost jich rozhodovalo až prodloužení. Musíme tenhle zápas hodit za hlavu.

S Duklou hrajete naposledy v úterý doma.
Tam už musíme vyhrát a doufám, že to konečně zlomíme. Nevěřím tomu, že nás doma znovu porazí. Máme fantastické diváky, před kterými budeme chtít vyhrát. Uděláme pro to maximum.

Štítky Filip Vlček, HC Dukla Jihlava, Madeta Motor České Budějovice, České Budějovice, FK Dukla Praha