Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Pět tisíc hostů na svatbě? Už v sobotu na hokeji!

 
úterý, 2. února 2016, 06:39

Jihočeský kraj je plný hradů a zámků, kde se v dávných dobách konaly velkolepé svatby o mnoha tisících hostech. Ale dávno tomu, dnes čítají podobné obřady obvykle maximálně kolem stovky příbuzných a známých. Tentokrát ale bude všechno jinak. Průměrná návštěvnost Budvar arény je momentálně 5409 diváků, v sobotu během utkání s Přerovem bude podobná masa sledovat, jak si své ano řeknou přímo na ledě Miroslav a Jana.

Oddanost fanoušků ke znovuzrozenému klubu ČEZ Motor České Budějovice je neuvěřitelná, zdejší návštěvnost nemá ve druhých nejvyšších soutěžích po celé Evropě konkurenci. Nápad podpořit sepětí fanoušků tím, že dvěma z nich bude umožněno učinit přímo během zápasu významný životní krok, se nabízel. „Vzhledem k tomu, jakou podporu od partnerů a sponzorů jsme pro svatbu zajistili, jsme věřili, že nějaký odvážný pár mezi našimi fanoušky najdeme, ale zájmem jsme nakonec byli velmi mile zaskočeni,“ popisuje marketingový ředitel Motoru Tomáš Kučera počátek celé akce. Na výzvu klubu na internetových stránkách zareagovalo totiž celkem 15 párů! O možnost prožít svatbu přímo na ledě se pak utkaly při soutěži právě tam, kde svatba proběhne - na ledě. „Během prosincového zápasu s Kadaní se uskutečnila dovednostní párová soutěž, kterou nakonec vyhrál s potřebnou dávkou štěstí ten nejzkušenější pár,“ dodává Kučera.

Jana a Miroslav byli skutečně nejstaršími z odvážných. Jak je vůbec napadlo se k něčemu podobnému přihlásit? „Jednou takhle večer jsem si četl stránky Motoru, kterému samozřejmě hodně fandím, a narazil jsem na článek o svatbě. Jak jsem u toho lehce popíjel víno, přišlo mi to najednou jako zajímavý nápad, tak jsem den před uzávěrkou napsal e-mail a přihlásil nás. A teď už to tak vypadá, že se skutečně budu muset oženit,“ usmíval se dobře naladěný Miroslav Přistoupil po vítězném svatebním klání. O první přestávce duelu s Přerovem se motorácká svatba stane skutečností. Za dohledu více než 5000 diváků si novomanželé řeknou své ano a skvělí českobudějovičtí fandové jim pak jistě ukážou aplaus, jaký ještě v životě neměli.

A co všechno získá motorácký manželský pár?
  • volný vstup pro všechny svatební hosty
  • zajištění svatebního obřadu a šatů od svatební agentury a obchodu Amelie
  • luxusní vůz John Cooper Works s originálním svatebním polepem od půjčovny Minipoint
  • svatební dort od cukrářství Ambrozia
  • květinovou výzdobu od společnosti Květiny AK
  • víkendový pobyt jako svatební cestu od Wellness Hotelu Frymburk
  • luxusní limuzínu na svatební obřad dodá Limostar
  • na hostinu přispějí společnosti Makro a The Pub restaurant České Budějovice
Tisková zpráva
 


 

Kam dál?

Na karatisty čeká těžký úvod sezony - mistrovství Evropy

pondělí, 1. února 2016, 19:52

Karatisté z klubu TJ Karate České Budějovice mají hned na úvod roku vrchol pro mládežnické kategorie. Od pátku je čeká evropský...

Vítězství hokejistů oslavil jízdou na kapotě vozu, strážníkům...

pondělí, 1. února 2016, 18:14

Zvláštní oslavu vítězství Motoru nad Šumperkem předvedl muž, kterého chtěli zadržet strážníci budějcké městské policie. Kolem...

SOUTĚŽ: Zakletý princ byl populární operou, v Budějcích se hrál už na...

pondělí, 1. února 2016, 15:05

Zakletý princ byl ve své době populární operou. V Českých Budějovicích se hrál už v roce 1897, v podání plzeňského divadla....

Manažerské dovednosti získáte ve večerní škole Kompetenční akademie®...

pondělí, 1. února 2016, 14:08

Chcete se učit od těch nejlepších odborníků na vedení a zvyšování výkonnosti firem z řad akademických pracovníků či od expertů z...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Drbna pomáhala tam, kde bylo potřeba. Podpořených projektů je více než prstů na obou rukách

Když můžu, pomůžu. Tohle heslo není Drbně cizí. V letošním roce podpořila několik charitativních a dobročinných projektů. V zimních měsících nenechala na holičkách lidi bez domova, už několikátým rokem podpořila onkologicky nemocné děti skrze nadační fond Pink Bubble a v prosinci opět mediálně podpořila Andělskou aukci v Budějcích.

Internetoví obchodníci zaostávají v přípravě na nové bezpečnostní normy

Internetoví obchodníci v Evropě zaostávají v přípravě na nové bezpečnostní normy, které přitom vstoupí v platnost již za tři čtvrtě roku. Ukazuje to průzkum společnosti Mastercard zahrnující přes 300 on-line prodejců ze 17 zemí . Přísnější ověřování totožnosti zákazníků stanovené evropskou směrnicí o platebních službách PSD2 začne platit v září 2019.

Ovlivňování médií a zneužívání moci nelze tolerovat, říká soudkyně, co zrušila platnost voleb

Komunální volby ve Strakonicích se musí opakovat, rozhodl letos 20. listopadu soudní senát v čele se soudkyní Terezou Kučerovou. Svůj verdikt doplnil odůvodněním, které přesahuje hranice jihočeského města a dotýká se celé české politiky.