Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

I druhá polovina listopadu bude na Hluboké golfová

 
neděle, 8. listopadu 2015, 10:53

Golfový klub Hluboká nad Vltavou připravil i na téměř zimní období dva golfové turnaje. Zahrát si můžete 15. i 21. listopadu.

První termín se koná turnaj pod záštitou maršála Josefa Píchy, který slaví 75. narozeniny a říká: „Na mé narozeniny budu rád, když Vás zde na Hluboké uvidím hrát. To bude pro mě největší dárek a po hře si dáme párek.“

Akreditace hráčů je od 8:30 a start turnaje pak v 10:30. Startovné činí 290 korun a Green Fee je 390 korun. Všichni zájemci se mohou přihlásit do 13. listopadu na telefonu +420 776 826 376 nebo e-mailu recepce@golfhluboka.cz.

V sobotu 21. listopadu pak bude turnaj Beaujolais Golf Open 2015. „Přijďte ochutnat mladé víno a další francouzské speciality v tomto sychravém počasí a zavzpomínejte společně s námi na léto,“ zvou pořadatelé.

Akreditace hráčů je od 8:30 a start turnaje v 10:30. Startovné je 390 korun a Green Fee 490 korun. Pro zájemce platí stejné přihlašovací kontakty. 

Štítky golf

 


 

Kam dál?

Golf Resort připravil pro rodiny drakiádu

sobota, 31. října 2015, 06:55

V sobotu 17. října se na Driving range v Golf Resortu Hluboká nad Vltavou konala Golfová drakiáda, které se zúčastnilo kolem 40...

Golfová drakiáda spojí pouštění draků s výukou základů golfu

středa, 7. října 2015, 17:02

Už příští sobotu se v Golf Resortu Hluboká uskuteční netradiční den pro děti. Kromě klasické výuky golfu si nejmenší užijí dračí...

Slunečný víkend přitáhne golfisty zpátky na Hlubokou

čtvrtek, 1. října 2015, 08:19

Tento víkend by mělo přát sportování počasí, a tak se nabízí vyzkoušet své štěstí v Golf Resortu Hluboká. V sobotu se pod zámkem...

V rámci Mezinárodního filmového festivalu Voda Moře Oceány se hrál i...

pátek, 25. září 2015, 17:01

V neděli 20. září se v Golf Resortu Hluboká konal turnaj k příležitosti 12. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Voda Moře...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.