Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Slušně obsazený červnový turnaj na Hluboké vyhrál Ján Hudcovský

 
středa, 1. července 2015, 08:45

Dalším golfovým turnajem tohoto roku byl turnaj s názvem Volvo Mach Car Golf Open. Tento turnaj se konal v neděli 14. června 2015 v Golf Resortu Hluboká. Tento turnaj byl slavnostně zahájen jednatelem společnosti Volvo Mach Motors Lubomírem Machem společně s ředitelem Golf Resortu Hluboká Antonínem Loužkem.

Výborně připravené hřiště pod hlubockým zámkem a atraktivní ceny přilákaly přes 80 účastníků. Pro nehrající byla připravena golfová akademie, kterou vedl trenér Pavel Ambrož. Tato akademie se odehrávala na drivingovém odpališti a na veřejném devítijamkovém hřišti.

Hráče během poledne zastihla menší přeháňka, ale v tomto parném počasí to přišlo velmi k užitku, takže šlo o vítaný doping. Hráči měli vedle skvělých podmínek na hřišti a nově redesignovaných jamek opět připravené vynikající občerstvení, které rozvážely ochotné hostesky. Na hřiště je také doprovázel Lubomír Mach, který se s většinou hráčů osobně pozdravil.

Většina účastníků došla kolem třetí hodiny a již byl pro ně nachystán raut s grilovanými masy a jinými španělskými specialitami. Každý si přišel na své a všichni vypadali spokojeně. I přes postupně se mračící počasí se všichni usmívali a po sečtení výsledků mohlo proběhnout vyhlášení.

Slunečná neděle golfistům přála a jistě také i díky tomu podali výborné výkony. Připraveny byly také ceny za vložené soutěže, kde longest drive vyhrál Andres Blažek a v ženské kategorii Lenka Love. Další vloženou soutěží byl nearest to pin. Nejblíže k jamce se dostal Franz Luger a v ženské kategorii Barbora Šimková.

V kategorii 0-18 zvítězil Ján Hudcovský, který se stal i absolutním vítězem turnaje.
V kategorii 18,1-26 to byl Mirek Musil.
V kategorii 26,1-54 zvítězil Adam Růžička.

V Golf Resortu Hluboká se blíží i další turnaje - RULETA Golf Open (3. 7.), dále Titanic Golf Cup, který se koná 4.7., Golf & Spa konající se 19. 7., Prosecco Evening Golf Party (31. 7.) a mnoho dalších. Více informací naleznete na našich stránkách, nebo na našich FB stránkách.

Tisková zpráva

 


 

Kam dál?

Slibná kariéra mladé golfistky Vítů pokračuje

sobota, 27. června 2015, 07:23

Gabriela Roberta Vítů, čtrnáctiletá golfistka z jihu Čech, pokračuje ve slibně rozjeté kariéře a sbírá další úspěchy. Jezdí i na...

V neděli se na Hluboké odehraje první turnaj Junior Golf Cupu

středa, 24. června 2015, 10:52

Na konci školního roku nachystal Golfový klub Hluboká nad Vltavou další dětský turnaj pro mladé golfisty, který proběhne už tuto...

Ani v červnu nebude chybět veřejný golfový turnaj. Chystá se Hlubocký...

čtvrtek, 4. června 2015, 15:54

Golfový klub Hluboká nad Vltavou si Vás dovoluje pozvat na tradiční turnaj Hlubocký Čáp - Public Course Tournament, který se koná...

Májový public na hlubockém golfovém hřišti vyhrál Ivo Melíšek

středa, 3. června 2015, 10:39

V sobotu 23. května se odehrál letošní první turnaj na veřejném devítijamkovém hřišti v Hluboké nad Vltavou. Májový public byl...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Před vysvědčením na Maker Faire Prague. Sedm aktivit, které s dětmi můžete vyzkoušet na festivalu kreativity

Festival Maker Faire Prague 2019 definitivně uzavřel letošní výzvu pro makery – novodobé kutily a všechny tvořivé lidi, kteří předvedou svá díla o víkendu 22. a 23. června na Výstavišti Praha. Chystá se přehlídka téměř 200 projektů, při níž můžete žasnout nad tím, co všechno lidé ve volném čase vyrábějí. A nejvíc si to užijí děti. Co si mohou mimo jiné na festivalu vyzkoušet?

Legendární Dave Mustaine z kapely Megadeth bojuje s rakovinou

Dave Mustaine, frontman kapely Megadeth, má rakovinu krku. Tato zpráva, kterou kapela zveřejnila v pondělí, vyděsila fanoušky z celého světa. Zpívajícímu kytaristovi okamžitě vyjádřili obrovskou podporu.

Odsouzená za vraždu otěhotněla ve věznici. Teď je v Jilemnici a místním se to nelíbí

Petra Janáková, která byla odsouzena za vraždu sběratele, a následně byl její trest kvůli těhotenství přerušen, nyní pobývá v Jilemnici. Místní jí na sociálních sítích adresují nenávistné i vulgární vzkazy.