Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Golf

Slibná kariéra mladé golfistky Vítů pokračuje

sobota, 27. června 2015, 07:23GolfČeskobudějovicko
 

Gabriela Roberta Vítů, čtrnáctiletá golfistka z jihu Čech, pokračuje ve slibně rozjeté kariéře a sbírá další úspěchy. Jezdí i na turnaje dospělých a mnohem vyzrálejší sokyně dokáže porážet.

 

V neděli se na Hluboké odehraje první turnaj Junior Golf Cupu

středa, 24. června 2015, 10:52GolfČeskobudějovicko
 

Na konci školního roku nachystal Golfový klub Hluboká nad Vltavou další dětský turnaj pro mladé golfisty, který proběhne už tuto neděli a bude mít před finálovým turnajem ještě tři pokračování. Junior Golf Cup se bude hrát na veřejném...

 

Ani v červnu nebude chybět veřejný golfový turnaj. Chystá se Hlubocký Čáp

čtvrtek, 4. června 2015, 15:54GolfČeskobudějovicko
 

Golfový klub Hluboká nad Vltavou si Vás dovoluje pozvat na tradiční turnaj Hlubocký Čáp - Public Course Tournament, který se koná 21. června v Golf Resortu Hluboká.

 

Májový public na hlubockém golfovém hřišti vyhrál Ivo Melíšek

středa, 3. června 2015, 10:39GolfČeskobudějovicko
 

V sobotu 23. května se odehrál letošní první turnaj na veřejném devítijamkovém hřišti v Hluboké nad Vltavou. Májový public byl určen pro hráče s HCP i bez něj.

 

Den otevřených dveří v Golf Resortu Hluboká

středa, 27. května 2015, 15:24GolfČeskobudějovicko
 

Golfový klub Hluboká nad Vltavou pořádá Den otevřených dveří, který se koná 20. června od 13 hodin na driving range v Golf Resortu Hluboká. Lekce golfu a zapůjčení vybavení jsou pro účastníky zcela zdarma! Stačí jen potvrdit svou účast.

 

Český golfový talent pochází z Hluboké nad Vltavou

středa, 6. května 2015, 16:26GolfČeskobudějovicko
 

Gabriela Roberta Vítů - toto jméno si dobře zapamatujte, jelikož je možné, že o něm v budoucnu ještě všichni hodně uslyšíme. Jde o skvělou, zatím ještě velmi mladou a úspěšnou golfistku, která žije v Hluboké nad Vltavou a studuje Gymnázium J. V....

 
Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Piety za Gotta sledovaly miliony lidí, zvýšily zájem na internetu

Pietní akce k uctění památky zesnulého zpěváka Karla Gotta sledovaly v televizních přenosech miliony diváků. Smuteční rozloučení rovněž výrazně zvýšilo návštěvnost na internetu a internetového zpravodajství, a to až o čtvrtinu. Vyplývá to z informací televizních a internetových společností. Gott zemřel po těžké nemoci 1. října. Dnes se ve svatovítské katedrále konala zádušní mše, v pátek na pražském Žofíně smuteční rozloučení pro veřejnost.

Požárů následkem nevyčištěných komínů v ČR přibývá

Požárů následkem nevyčištěných komínů v Česku přibývá. Během poslední topné sezóny, tedy od října 2018 do konce března 2019, vyjížděli hasiči k více než tisícovce požárů komínů. Přes opakované varování ze strany kominíků i hasičů toto číslo dlouhodobě neklesá, naopak meziročně mírně roste. Vyplývá to ze statistik hasičů a pojišťoven.

Končící šéf TOP 09 Pospíšil se stal předsedou pražské organizace

Poslanec Evropského parlamentu a dosavadní předseda TOP 09 Jiří Pospíšil se stal šéfem pražské organizace strany. Rozhodl o tom dnešní sněm organizace v hlavním městě. Pro jeho zvolení hlasovalo 73 z 99 delegátů, sdělila mluvčí TOP 09 Lenka Brandtová. Pospíšil už nebude na listopadovém volebním sněmu TOP 09 obhajovat post předsedy. Jako šéf pražské TOP 09 chce lépe koordinovat práci na magistrátu s aktivitami městských částí, kde má strana silné zastoupení, aby se straně víc dařilo prosazovat programové priority.