Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Golf

Slunečný víkend přitáhne golfisty zpátky na Hlubokou

čtvrtek, 1. října 2015, 08:19GolfČeskobudějovicko
 

Tento víkend by mělo přát sportování počasí, a tak se nabízí vyzkoušet své štěstí v Golf Resortu Hluboká. V sobotu se pod zámkem koná Mistrovství veřejného hřiště 2015, o den později je na programu Pilsner Urquell Golf Open 2015.

 

V rámci Mezinárodního filmového festivalu Voda Moře Oceány se hrál i golfový turnaj

pátek, 25. září 2015, 17:01GolfČeskobudějovicko
 

V neděli 20. září se v Golf Resortu Hluboká konal turnaj k příležitosti 12. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Voda Moře Oceány, který se zabývá promítáním vzdělávacích filmů.

 

Golfisté se minulou sobotu přenesli na Hluboké do slunného Španělska

čtvrtek, 24. září 2015, 13:00GolfČeskobudějovicko
 

Uplynulou sobotu se konal v Golf Resortu Hluboká turnaj, který byl v režii golfové restaurace La Cabaňa Golf Restaurant. Jak dopadl? Komu se dařilo nejlépe? Na to odpoví až následující řádky.

 

Golfistka Vítů pokračuje ve skvělých výkonech

neděle, 20. září 2015, 13:12GolfČeskobudějovicko
 

Čtrnáctiletá nadějná golfistka Gabriela Roberta Vítů pokračuje i v dalším průběhu své kariéry ve skvělých výkonech.

 

Na Hluboké se bude hrát golfový turnaj ve španělském duchu

čtvrtek, 10. září 2015, 06:14GolfČeskobudějovicko
 

Golfový klub Hluboká nad Vltavou přichystal na 19. září turnaj La Cabaña Golf Restaurant. Můžete se těšit na speciální menu, které pro připraví vyhlášení šéfkuchaři golfové restaurace. Pochutnáte si na specialitách ze španělské a jihoamerické...

 

Srpen uzavřela na golfu Hluboká Cimrmanovská Cross Country

čtvrtek, 3. září 2015, 14:50GolfČeskobudějovicko
 

Opět po 8 letech se konal v Golf Resortu Hluboká výjimečný turnaj - Hluboká Cimrmanovská Cross Country. Jednalo se o styl hry Cross Country - tedy z odpaliště jedné jamky na green jamky jiné. Navíc šlo o four-ball turnaj ve dvojicích. Celý turnaj...

 

Na začátku září bude v Golf Resortu Hluboká Den otevřených dveří

úterý, 25. srpna 2015, 15:06GolfČeskobudějovicko
 

Golfový klub Hluboká nad Vltavou pořádá Den otevřených dveří, který se koná 5. září od 11 hodin na driving range v Golf Resortu Hluboká.

 

Absolutním vítězem Tessuti Golf Openu se stal Ján Hudcovský

středa, 29. července 2015, 10:57GolfČeskobudějovicko
 

I tento rok se tradičně konal turnaj organizovaný Ladislavem Ťupou a Miladou Faensen – Ťupovou. Tento turnaj se konal v sobotu 25. července 2015 v Golf Resortu Hluboká. Slavnostního zahájení se ujali oba organizátoři.

 

Mladá golfistka Vítů nominována na neoficiální mistrovství Evropy

pondělí, 20. července 2015, 12:26GolfČeskobudějovicko
 

Gabriela Roberta Vítů nadále pokračuje ve výborných výkonech. V červnu vyhrála turnaj v Telči, kterého se účastnila celá česká a slovenská špička a ovládla také národní kvalifikaci Faldo Series Czech Championship do 16 let. Díky tomuto vítězství...

 

Slušně obsazený červnový turnaj na Hluboké vyhrál Ján Hudcovský

středa, 1. července 2015, 08:45GolfČeskobudějovicko
 

Dalším golfovým turnajem tohoto roku byl turnaj s názvem Volvo Mach Car Golf Open. Tento turnaj se konal v neděli 14. června 2015 v Golf Resortu Hluboká. Tento turnaj byl slavnostně zahájen jednatelem společnosti Volvo Mach Motors Lubomírem...

 
Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Piety za Gotta sledovaly miliony lidí, zvýšily zájem na internetu

Pietní akce k uctění památky zesnulého zpěváka Karla Gotta sledovaly v televizních přenosech miliony diváků. Smuteční rozloučení rovněž výrazně zvýšilo návštěvnost na internetu a internetového zpravodajství, a to až o čtvrtinu. Vyplývá to z informací televizních a internetových společností. Gott zemřel po těžké nemoci 1. října. Dnes se ve svatovítské katedrále konala zádušní mše, v pátek na pražském Žofíně smuteční rozloučení pro veřejnost.

Požárů následkem nevyčištěných komínů v ČR přibývá

Požárů následkem nevyčištěných komínů v Česku přibývá. Během poslední topné sezóny, tedy od října 2018 do konce března 2019, vyjížděli hasiči k více než tisícovce požárů komínů. Přes opakované varování ze strany kominíků i hasičů toto číslo dlouhodobě neklesá, naopak meziročně mírně roste. Vyplývá to ze statistik hasičů a pojišťoven.

Končící šéf TOP 09 Pospíšil se stal předsedou pražské organizace

Poslanec Evropského parlamentu a dosavadní předseda TOP 09 Jiří Pospíšil se stal šéfem pražské organizace strany. Rozhodl o tom dnešní sněm organizace v hlavním městě. Pro jeho zvolení hlasovalo 73 z 99 delegátů, sdělila mluvčí TOP 09 Lenka Brandtová. Pospíšil už nebude na listopadovém volebním sněmu TOP 09 obhajovat post předsedy. Jako šéf pražské TOP 09 chce lépe koordinovat práci na magistrátu s aktivitami městských částí, kde má strana silné zastoupení, aby se straně víc dařilo prosazovat programové priority.