Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Dynamo se dostalo do čela tabulky

pondělí, 5. listopadu 2018, 00:29
Děkovačku vedl šéf dynamáckého fanklubu DavčaHráči se loučí se spokojeným publikemZleva Matěj Helešic, Peter Grajciar, Róbert Kovaľ a Matěj MršičRadost Jiřího Kladrubského s Pavlem NovákemHostující German Šlein v rohu ve svízelné situaci proti Ivo Táborskému a Róbertu KovaľoviJihlavský gólman Patrik Vízek se natahuje po balónuZklamání Matěje Mršiče pro promarněné šanciFilip Havelka zakládá útok DynamaCentr Jakuba Fulneka sleduje Matěj MršičPožární útok vyplnil přestávkový programDavid Ledecký mezi Fulnekem a ŠtěpánkemDobrovolní hasiči z Nových HomolíKapitánská výměna vlaječek mezi Kladrubským a TlustýmMatěj MršičSouboj tělo na tělo mezi Matějem Mršičem a Vladislavem Levinem posoudil rozhodčí jako nedovolený zákrok domácího štírkaHlavičkujícímu Štěpánkovi míč propadl k Fulnekovi s MršičemVzdušný souboj Lukáše Havla s Lukášem ZoubelemDynamo se dostalo do čela tabulkyU míče Filip HavelkaHráče tentokrát na hřiště zaváděli malí hasičiMršič uniká ZoubelemuLetící Novák se snaží sebrat míč z hlavy NovotnémuIkona Dynama Roman Lengyel slaví 40. narozeninyPohotový Pavel Novák odehrál povedené utkáníBalón z vápna odhlavičkoval jeden z hostujících hráčůSouboj Matěje Mršiče se Samuelem ŠefčíkemNástup obou mužstev ve šlágru 14. kola Fortuna národní ligy sledovaly více než dvě tisícovky diváků
 
 

O čem píše Drbna.cz

Hradecký kraj se kromě BusLine dohodl se všemi dopravci

Královéhradecký kraj se dohodl se sedmi z osmi autobusových dopravců na podmínkách nových smluv, podle kterých budou dopravci jezdit od 1. dubna. Shodu kraj zatím nenalezl se semilskou společností BusLine. Osm z jedenácti autobusových dopravců kraji vypovědělo k 31. březnu smlouvy na zajištění dotované linkové autobusové dopravy. Představuje to 97 procent dopravy v kraji. Dopravci chtějí od kraje více peněz, a to především na mzdy řidičů.

Jelen Standa se loni podruhé narodil. V Lánské oboře se má čile k světu

Kauzu jelena Standy, který v únoru loňského roku napadl jednoho z návštěvníků sledovala celá republika. Standa měl být za napadení utracen, díky petici se ale přestěhoval do Lánské obory, kde se mu podle slov ředitele daří velmi dobře a možná ho v příštím roce bude čekat i seznámení s jeho nastávající.

Ode dneška musí projít hovězí z Polska kontrolou

Dovozci musí od dnešního dne veškeré hovězí maso z Polska zkontrolovat v certifikované laboratoři. Dokud nebudou hotovy výsledky testů, maso nebude smět na trh. Ve středu to ohlásil ministr zemědělství Miroslav Toman (za ČSSD). Reagoval tak na nález 700 kilogramů polského hovězího nakaženého salmonelou, které bylo ve skladu ve středních Čechách. Veterináři by dnes měli zveřejnit mimořádná opatření, kterými se povinnost stane platnou. Policie se již od středy zaměřila na kontrolu nákladních vozidel, pokud budou mít podezření na problematické zboží, vyrozumí krajské veterináře.