Počasí dnes8 °C, zítra6 °C
Pátek 19. dubna 2024  |  Svátek má Rostislav

Ve fotbalovém turnaji jihočeských nemocnic zazářili táborští zdravotníci

Již čtvrtý ročník fotbalového turnaje mezi jihočeskými nemocnicemi se uskutečnil v pátek 8. června v Borovanech. Pořádající nemocnicí byl tentokrát Český Krumlov. V příjemném počasí se sjeli hráči ze šesti nemocnic Jihočeského kraje - Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice a Tábor.

Nemocnice Tábor nenechala nic náhodě a hned první zápas s prachatickou nemocnicí vyhrála 11:2. Fotbalový tým složený z lékařů, laborantů, asistentů, sanitářů i „ajťáků“ si vítězné skóre pojistil i v dalších zápasech, a to s Českým Krumlovem 4:1 a Strakonicemi 2:1. I ve finále s Jindřichohradeckými umístili Táborští do brány o jeden balón více než soupeři, tedy 2:1.

„Táborským zdravotníkům do sbírky k předloňskému stříbrnému a loňskému bronzovému poháru ještě pohár nejcennější, zlatý,“ pochlubila se asistentka ředitele táborské nemocnice Pavla Mihalová.

Druhé místo obsadila Nemocnice Jindřichův Hradec a místo třetí Nemocnice Strakonice.

Vítězové krumlovským pořadatelům děkovali za výbornou organizaci a chválili si skvělou atmosféru, která při turnaji. panovala

Autoři

Štítky fotbal, turnaj nemocnic, turnaj ve fotbale, nemocnice, zdravotníci, Jihočeský kraj, Český Krumlov, Strakonice, fotbalový turnaj, Tábor, Písek, Jindřichův Hradec, Prachatice, Borovany