Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

SOUTĚŽ: Ve Strunkovicích obují kopačky nejen hráči Motoru, ale i bratři Kotalíci, Štáfek či Šebrle

 
pondělí, 19. června 2017, 16:50

Sportovní odpoledne plné fotbalu a zábavy chystají ve Strunkovicích nad Blanicí. Právě tam můžete ve společnosti sportu strávit druhou část neděle 25. června. Program je nabitý a slibný. Kopačky tam kromě domácích fotbalistů obují třeba hokejisté ČEZ Motor České Budějovice nebo tým složený ze známých sportovců a umělců.

Jako první vyběhne na strunkovický trávník ve 14:30 hodin výběr českobudějovického Motoru posílen o hráče z KHL a hostů. Nastoupí za něj například Jakub Kovář, Jiří Novotný, Petr Sailer, Stanislav Bednařík, bratři Kotalíci, Martin Vozábal, David Horejš a také samozřejmě hráči ze současného kádru Motoru. Barvy tohoto výběru bude hájit i Karel Poborský. Soupeřem jim bude domácí celek Blaníku Strunkovice. 

Druhý zápas od 16:30 hodin obstará tým sportovců a umělců. Za něj budou kopat například Roman Šebrle, Jakub „Lavi Lavický" Štáfek, Dominik Hašek, herci Martin Kraus, Milan Pitkin a Jaroslav Sypal, hvězda seriálu Okresní přebor Leoš Noha, fotbalisté Horst Siegl, Tomáš Skuhravý, Jan Berger, Jiří Novotný, hokejisté Martin procházka, Tomáš Vlasák, Radko a Leo Gudasovi a další známá jména. Tento tým nastoupí proti domácímu výběru Strunkovice 35+.

Vstupné na celé odpoledne činí 100 korun, děti do patnácti let jdou zdarma. Část výtěžku půjde na charitativní účely.

Soutěž o vstupenky na Sportovní odpoledne do Strunkovic (25. června)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou tři čtenáři/čtenářky vyhrát dvě vstupenky na Sportovní odpoledne ve Strunkovicích nad Blanicí. K účasti stačí prostřednictvím formuláře do středy 21. června do 12. hodiny zodpovědět následující otázku a pak už jen čekat na slosování. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.   

SOUTĚŽ SKONČILA

Jakub Štáfek, alias Julius Lavi Lavický, nastoupil v soutěžním fotbalovém utkání za Vyšehrad. Správně byla odpověď A. Po dvou vstupenkách na Sportovní odpoledne ve Strunkovicích vyhráli: Tomáš Beníšek, Jan Vávra a Aneta Panušková. Blahopřejeme!

Napsal Yvetta Chmelová | Foto tjblanik.strunkovicenadblanici.cz

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Dopravní nehoda u Vodňan, kde se osobní auto...

  • U Vodňan se čelně srazilo osobní auto s...

  • Nad Českem proletěl bolid. Dva největší kusy...

  • VIDEO: Po nárazu do stromu zemřel u Milevska...

Reklama
 
 

Kam dál?

Špička českých street parkouristů míří do Budějc

pondělí, 19. června 2017, 12:25

České Budějovice se v sobotu 24. června stanou centrem českého street parkouru. Na Náplavce u Dlouhého mostu se od...

Fanoušci mají o dresech Motoru jasno. Co na to sponzoři?

pondělí, 19. června 2017, 09:16

S poměrně velkou převahou vyhrála mezi fanoušky hokejového ČEZ Motor České Budějovice varianta dresu s jedním výrazným...

KAM ZA SPORTEM: Končí fotbalové soutěže. Hraje se extraliga v softbale

pátek, 16. června 2017, 10:00

Sportovní nabídka na následující víkend nabízí opět cyklistický závod, extraligu v softbalu či benefiční běh v Římově....