Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Fanoušci mají o dresech Motoru jasno. Co na to sponzoři?

 
pondělí, 19. června 2017, 09:16

S poměrně velkou převahou vyhrála mezi fanoušky hokejového ČEZ Motor České Budějovice varianta dresu s jedním výrazným vodorovným pruhem. Čeká se na finální schválení sponzorů.

Hokejisté ČEZ Motor České Budějovice chtějí být fanouškům ještě blíže, a proto vedení klubu připravilo mezi sezónami akci, díky které volili design nových dresů přímo fanoušci. Z nabídky, ve které bylo pět variant domácích a hostujících trikotů, vybrali fanoušci variantu č. 3.

Samotné hlasování fanoušků bylo poměrně jasné. Varianta číslo 3 získala celkem 382 hlasů, což bylo přes 33 % hlasujících. Varianta číslo 1, která skončila na druhé pozici, měla o více než 150 hlasů méně,“ uvedl v tiskové zprávě mluvčí klubu Tomáš Kučera. O tom, zda zvolený návrh je finální, rozhodnou ale až sponzoři a partneři klubu.

Právě oni mají možnost do designu ještě zasáhnout. „Partnerům se vizuál postupně rozeslal a uvidíme, jaké vyjádření a jak rychle se nám vrátí. To neumím odhadnout,“ dodal Kučera na otázku, kdy bude známá finální podoba.

Budějcká Drbna oslovila o názor z partnerů, co mají logo na dresech, Skupinu ČEZ, Budějovický Budvar a město České Budějovice. „Nemohu hovořit za ostatní kolegy z vedení města, ale k vybrané variantě od fanoušků klubu nemám žádné připomínky, mně se líbí,“ řekl za město náměstek primátora Petr Podhola.

Použití loga Skupiny ČEZ na dresech Motoru aktuálně posuzujeme, předpokládáme však mírně odlišnou variantu. Každopádně předmětem těchto jednání není barevnost dresu,“ dodal mluvčí Skupiny ČEZ Marek Sviták.

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Dopravní nehoda u Vodňan, kde se osobní auto...

  • U Vodňan se čelně srazilo osobní auto s...

  • Nad Českem proletěl bolid. Dva největší kusy...

  • VIDEO: Po nárazu do stromu zemřel u Milevska...

Reklama
 
 

Kam dál?

Na Buskers fest do Českých Budějovic přijedou umělci ze čtyř kontinentů

pondělí, 19. června 2017, 06:59

Buskers fest je festival pouličního umění, který probíhá v ulicích Českých Budějovic již sedmým rokem. Na deseti...

VIDEO: Kapela Quiet natočila nový klip k singlu Hrdina

neděle, 18. června 2017, 19:08

Mladá budějcká kapela se slovensky zpívanými texty se těší stále větší oblibě a svou tvorbu nyní rozšířila o nový singl...

Na přihlášení do městské květinové soutěže máte posledních pár dní

neděle, 18. června 2017, 07:15

Budějce jsou krásné město už samo o sobě. Když ale přiloží ruku k dílu i jejich obyvatelé a vyvěsí do oken či balkónů...