Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Metropol uvede českou divadelní komedii s Petrem Nárožným

 
středa, 31. července 2019, 18:07

Sídlo britského premiéra zasáhne rodinná bomba. Vláda Jejího Veličenstva se chystá rázně zatočit se zábavním průmyslem a hazardem. Jenže má to jednu vadu – na šéfa vládního kabinetu George Venablese se valí skandál.

Ze skříní v Downing Street 10 nevypadávají jen političtí kostlivci, ale i polonahé slečny. Sousto pro novináře, munice pro opozici, příležitost pro stranické odpůrce a k tomu ještě zvědavá manželka. Jak tuto nezáviděníhodnou situaci vyřeší britský premiér v podání našeho populárního komika Petra Nárožného můžete shlédnout v českobudějovickém Metropolu ve čtvrtek 8. srpna od 19 hodin.

Vedle Petra Nárožného se v divadelní hře „Co takhle ke zpovědi“ v alternacích představí Karolína Vágnerová/Andrea Daňková/Jiřina Daňhelová, Zuzana Slavíková/Ilona Svobodová, Jaromír Nosek/Jakub Štěpán/Martin Zahálka jr., Jan Čenský/Martin Zahálka, Máša Málková/Kateřina Sedláková, režie: Vl. Strnisko. Vstupenky zakoupíte v předprodeji Metropolu (denně 9 - 15.30 hod.) nebo on-line.

Soutěž o vstupenky na představení  Co takhle ke zpovědi (8. srpna, 18:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na divadelní představení Co takhle ke zpovědi. Stačí jen do 5. srpna do 10 hodin správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování.

Soutěž skončila! Správná odpověď byla za A. Výherci byli informování emailem.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

 

Jaké slavné anglické komedie je divadelní představení “Co takhle ke zpovědi” českou adaptací?

 
Napsal(a) Redakce | Foto Metropol České Budějovice
 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: Na Střelecký ostrov dorazí Jablonec

úterý, 30. července 2019, 17:08

Po dramatickém utkání se Spartou čeká hráče Dynama další domácí zápas. Na Střelecký ostrov dorazí v neděli Jablonec. Získá Dynamo...

SOUTĚŽ: Grilujte na parádním lávovém kameni od kamenictví Memory

pondělí, 29. července 2019, 11:22

Grilování, to je prostě letní radost. O to více, když máte k dispozici skvělé lávové kameny. Tři z vás je mohou mít zdarma! A to...

SOUTĚŽ: Zápas Dynama se Spartou je vyprodaný! Poslední lístky můžete...

pondělí, 22. července 2019, 14:00

Budějcké Dynamo se vrátilo do nejvyšší fotbalové soutěže a hned v úvodu sezony zavítá do jeho svatostánku pražská Sparta. Před...

SOUTĚŽ: Tradiční Selské slavnosti v Holašovicích každý rok přilákají...

neděle, 21. července 2019, 18:56

Na návštěvníky čekají ukázky lidových řemesel, ochutnat budou moci staročeské dobroty, a kromě zážitků si budou moci odnést i...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Zeman: Nemocnice ve čtvrtek zveřejní moji zdravotní dokumentaci

Ředitel Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) Miroslav Zavoral ve čtvrtek zveřejní kompletní zdravotní dokumentaci prezidenta Miloše Zemana. Při odchodu z Poslanecké sněmovny to dnes Zeman řekl novinářům. Zopakoval, že nemá jiný zdravotní problém než bolavé nohy, a na dotaz novináře doplnil, že nemíní kvůli svému zdravotnímu stavu skončit ve funkci.

Zeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtu

Prezident Miloš Zeman dorazil dnes dopoledne do Poslanecké sněmovny. Před poslanci hodlá podpořit návrh státního rozpočtu na příští rok, který vláda připravila se schodkem 40 miliard. Opozice návrh kritizuje a navržený deficit označuje za příliš vysoký. Zeman už dříve řekl, že návrh podporuje a pokud v něm Sněmovna při projednávání neudělá zásadní změny, je připraven zákon o státním rozpočtu podepsat.

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.