Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

SOUTĚŽ: Grilujte na parádním lávovém kameni od kamenictví Memory

 
pondělí, 29. července 2019, 11:22

Grilování, to je prostě letní radost. O to více, když máte k dispozici skvělé lávové kameny. Tři z vás je mohou mít zdarma! A to díky soutěži, kterou jsme pro vás připravili s kamenictvím Memory.

„Lávový kamen je sice oproti žule podstatně dražší, ale kvalita je úplně někde jinde,“ upozorňuje majitel kamenictví Memory Michael Dimitrov a dodává, že žulová deska nemá ráda vysoké teploty. „Nevadí, když jich docílíte postupně, ale problém může vzniknout, pokud se do toho obujete příliš rychle. Žula pak může prasknout. Lávový kamen vydrží, takže se přes svou cenu bezesporu vyplatí. Tedy pokud grilujete rádi a často. Jestliže oheň uděláte jednou do měsíce, žula vám bezesporu postačí.“

Memory začalo desky z lávového kamene nabízet před dvěma lety. „Jedním z našich klientů je kuchař, který griluje profesionálně. Žulovou desku jsme mu měnili každý půlrok, lávový kámen používá už rok a půl a je stále maximálně spokojený. To je pro nás skvělá reference,“ zdůrazňuje Michael Dimitrov.

Kamenictví Memory

Kamenictví Memory má na jihu Čech hned několik poboček. Tři kanceláře se nachází v Českých Budějovicích, po jedné jsou pak v Trhových Svinech, Třeboni, Veselí nad Lužnici a nově také Týně nad Vltavou.

„V Týně nad Vltavou kamenictví nebylo, takže věříme, že naše služby lidé docení. Nejsme žádní garážoví mistři, ale maximálně profesionální firma, která má vlastní dílnu, materiál, nářadí, zkrátka všechno, co je potřeba. Nejdůležitější ale je, že máme zaměstnance s velkými zkušenostmi. Vrchní kameník je člověk, který svou práci dělá na špičkové úrovni dvacet let,“ říká Michael Dimitrov.

Kamenictví Memory je spojeno s pohřební službou stejného názvu. Právě hřbitovní práce představují devadesát procent pracovní náplně kameníků. Zbylá procenta jsou pak například kuchyňské desky, obklady koupelen, parapety, převážně tedy vybavení domácností.

„V ekonomicky silných zemích je to procento vyšší. I u nás ale pozorujeme drobný posun, hlavně pak u novostaveb. Lidé si umí spočítat, že například u kuchyňské linky se i přes počáteční investici kámen vyplatí,“ říká Michael Dimitrov. „Stále oblíbenější jsou parapety, které nepředstavují tak výrazné plochy, takže se nejedná o velké částky, ačkoliv jsou ceny samozřejmě jinde než u plastu nebo plechu. V celkové stavbě je to ale drobná položka, která však domu dodá úplně jiný ráz. Kamenictví Memory je každopádně schopné vytvořit cokoliv, stačí se na nás obrátit.“

Kamenictví Memory má nyní na objednávky do 31. srpna dvacetiprocentní slevy. A pokud vaše objednávka bude minimálně v hodnotě pět tisíc korun, dostanete žulovou desku na grilování zdarma jako dárek.

Soutěž o lávový kamen z kamenictví Memory

Tři z vás, kteří správně odpoví na následující otázku a budou mít štěstí při slosování, dostanou desku z lávového kamene na grilování v hodnotě dva tisíce korun. Stačí jen do 5. srpna do 10 hodin odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování.

Soutěž skončila! Správná odpoveď byla za A. Výherci byli kontaktování emailem.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Napsal Václav Votruba | PR text | Foto pixabay.com
 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: Zápas Dynama se Spartou je vyprodaný! Poslední lístky můžete...

pondělí, 22. července 2019, 14:00

Budějcké Dynamo se vrátilo do nejvyšší fotbalové soutěže a hned v úvodu sezony zavítá do jeho svatostánku pražská Sparta. Před...

SOUTĚŽ: Tradiční Selské slavnosti v Holašovicích každý rok přilákají...

neděle, 21. července 2019, 18:56

Na návštěvníky čekají ukázky lidových řemesel, ochutnat budou moci staročeské dobroty, a kromě zážitků si budou moci odnést i...

SOUTĚŽ: Festival Hrady CZ slaví 15 let a oznamuje kompletní program v...

středa, 17. července 2019, 18:16

Putovní letní kulturní festival Hrady CZ letos slaví patnácté narozeniny a v magickém prostředí osmi hradů po celé České...

SOUTĚŽ: Pochlub se jak trávíš dovolenou! Nejlepší snímky Drbna ocení...

úterý, 9. července 2019, 15:22

Razíš v červenci na vodu, k moři nebo na chatu? Nenechávej si fotky z letních radovánek jen pro sebe a poděl se o ně i s dalšími...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

Pražský Modřanský Biograf se 18. září v 18:30 stane další zastávkou turné celovečerního dokumentu Dospělým ze dne na den, který natočil Igor Chaun. Nezisková organizace Mimo domov snímkem přibližuje napínavé příběhy mladých lidí, kteří opouštějí dětské domovy a jsou na prahu dospělosti postaveni před těžká životní rozhodnutí. Promítání je určeno široké veřejnosti a vstupné je dobrovolné.

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

PSD2 je opatření, které napomáhá držitelům karet ještě k větší bezpečnosti při platbách kartou zejména na internetu. Pro uživatele díky zavádění nových technologických standardů přinese možnost pohodlného placení s ověřením pomocí biometrie a v budoucnu i jednodušší nákupy v aplikacích obchodníků bez komplikovaných přesměrování mezi aplikacemi. Plné využití všech těchto výhod bude dosaženo postupně. Nicméně již počáteční opatření zajišťují držitelům karet Mastercard, že i nadále budou moci pohodlně a s vyšším bezpečím platit za své nákupy. Platby kartou tak zůstávají stále tím nejpohodlnějším způsobem placení.

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Na festivalu Rock for People příští rok vystoupí americká punk rocková legenda Green Day. Do Hradce Králové doveze své album, které vydá na začátku příštího roku. ČTK o tom dnes za pořadatele festivalu informovala Silvie Marková. Společně s Green Day dorazí američtí rockeři Fall Out Boy, kteří budou mít na Rock for People českou premiéru, a držitelé Grammy, americká kapela Weezer.