Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

SOUTĚŽ: Jedete vodu? Pak jedině s Tuzemákem od Fruko Schulz

 
neděle, 5. května 2019, 18:23

Počítáte v práci každou minutu, protože už se nemůžete dočkat, až vyrazíte na vodu? Nedivíme se! Až budete balit, nezapomeňte na klasiku, která potěší na každé dovolené – Tuzemák od Fruko-Schulz. V kempu, po celodenním zápřahu, panáček bodne! A třeba to bude právě panáček, který si dáte díky výhře v soutěži, kterou jsme pro vás společně s likérkou připravili.

Tuzemák od Fruko-Schulz je dnes už kultovní záležitostí a znají ho po celém světě. Největší odezvu má v Rusku, ale pochutnávají si na něm například i v Kanadě nebo Číně. Jindřichův Hradec, kde má Fruko-Schulz základnu, může být pyšný.

Tuzemák ale není jediný produkt, který likérka vyrábí. Celkem nabízí až 40 druhů alkoholu – ovocné likéry, absinth, vodku či třeba Piňa Coladu. Vy si však nyní zasoutěžíte o Tuzemák, který od samotného začátku nezměnil recepturu. Výherci se mohou těšit na krásnou třílitrovou láhev Tuzemáku! Tak ať chutná!

Soutěž skončila! Rum vyhrává Zuzana Králová. Gratulujeme!

 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: Program Anifilmu je on-line, neváhejte a vybírejte filmy

sobota, 4. května 2019, 16:29

Mezinárodní festival animovaných filmů Anifilm začíná v Třeboni už v úterý 7. května, ovšem festivalový program je on-line už...

SOUTĚŽ: Jarní výstava Hobby se poprvé představí společně se Stavebním...

pondělí, 29. dubna 2019, 17:34

Hobby se letos vrací na budějcké výstaviště spolu se Stavebním veletrhem. K vidění tak znovu budou nabídky sazenic nebo nářadí na...

SOUTĚŽ: Na Střelecký ostrov v neděli dorazí Sokolov

sobota, 27. dubna 2019, 18:23

V rámci 25. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY dorazí na Střelecký ostrov západočeský soupeř ze Sokolova, který má v závěru sezony jistotu...

SOUTĚŽ: Volejbalisty čeká druhý domácí zápas. Vrátí Dukle poslední...

čtvrtek, 25. dubna 2019, 09:58

Už v sobotu se proti sobě ve třetím finálovém zápase postaví volejbalisté Jihostroje a liberecké Dukly. Po úterní prohře...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje CK Fischer

Německá skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje od skupiny KKCG českého miliardáře Karla Komárka Cestovní kancelář Fischer, napsal dnes server iDNES.cz. Výši transakce neuvedl. Zástupci firem se k obchodu odmítli podle serveru vyjádřit. Spojení špiček českého trhu se zájezdy musí ještě schválit Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).

Zastupitelé Prahy 5 odvolali starostu Mazura i radní

V čele Prahy 5 skončila dosavadní rada v čele se starostou Danielem Mazurem (Piráti). Zastupitelé ODS, ANO, TOP 09, STAN a SNOP 5 schválili její odvolání, nyní se bude volit nové vedení městské části. Koalici dosud tvořili Piráti, ODS, ANO a SNOP 5, tři ze čtyř stran v pondělí vypověděly koaliční spolupráci s Piráty. Podle zástupců dalších stran starosta nezvládal vedení radnice. Podle Pirátů jde o zástupné důvody a ve skutečnosti zastupitelům vadilo, že se začaly řešit problémy s veřejnými zakázkami.

PRŮZKUM: Česká společnost je rozdělena do šesti sociálních tříd

Česká společnost je rozdělena do šesti společenských tříd, které se liší složením svých zdrojů a pozicí ve společnosti. Vyplývá to z průzkumu, na kterém spolupracoval Český rozhlas (ČRo) s několika sociology. Do dvou typů vyšší střední třídy náleží zhruba třetina lidí, tři typy nižší střední třídy podle odborníků zahrnují téměř polovinu respondentů a do nejnižší, takzvané strádající třídy patří 18 procent lidí. Průzkumu se v červnu zúčastnilo 4039 respondentů z 1300 obcí, provedly jej agentury MEDIAN a STEM/MARK. Na dnešní tiskové konferenci ho představili zástupci ČRo a tři sociologové.