Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Dvanáct kurtů, nová posilovna i dětské kempy. Vyhrajte poukázky do tenisového klubu

 
úterý, 3. července 2018, 16:52

Chcete si zahrát tenis, zacvičit si v posilovně nebo si jen tak posedět v restauraci? Ideální prostředí pro závodní tenisty, ale i pro sportovce z řad široké veřejnosti nabízí jeden z největších jihočeských tenisových klubů LTC Tonstav-Service České Budějovice. Tak si přijďte zahrát. Pro tři z vás je připravena tisícikorunová poukázka na služby klubu.

K dispozici v českobudějovickém areálu LTC Tonstav-Service České Budějovice je deset venkovních a dva kryté kurty určené pro celoroční provoz. Zabaví se tu i děti, klub provozuje tenisovou školu, která je vhodná pro děti již od pěti let. „Profesionální trenéři pečují nejen o nejmenší tenisty, ale v rámci tréninkového procesu i o další věkové kategorie hráčů. Klub má družstva závodních tenistů od nejmladší kategorie baby až po dospělé. Letošní soutěže družstev dopadly pro klub velice úspěšně.“ říká ředitelka klubu Eva Svobodová.

Navíc přichází letní prázdniny, a tak probíhají v areálu klubu LTC dětské tenisové kempy, kterými projde každoročně kolem stovky dětí. Nejmenší tenisté se na kempech naučí nejen základy tenisu, ale užijí si také spoustu zábavy.

V posledních letech prochází klub rozsáhlými úpravami nejen uvnitř budovy, ale i venku. „Měnily se vstupní prostory, recepce a pánské šatny. Rekonstrukce proběhla také v restauraci, která dostala úplně nový kabát a nabízí také příjemné venkovní posezení s výhledem na kurty. Letos je v plánu ještě rekonstrukce dámských šaten.  Dbáme také na obnovu zeleně a celkově příjemné prostředí,“ dodává ředitelka.

Letos také proběhla kompletní modernizace posilovny, která je krátce nově otevřena. „Určena je pro lidi, kteří mají raději pro svoje cvičení klid a pohodu, než přeplněná fitka,“ doplňuje Eva Svobodová.

Soutěž o poukázku do českobudějovického tenisového klubu

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou tři čtenáři vyhrát poukázku na tisíc korun na služby klubu LTC Tonstav-Service a dózu míčků. Stačí jen do úterý 10. července do 10:00 hodin správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže. 

Soutěž skončila

Klub LTC České Budějovice letos 22. dubna oslavil už 118. narozeniny. Správně byla odpověď B?

Poukázku na tisíc korun na služby klubu LTC Tonstav-Service a dózu míčků vyhráli: Libor Chadim, Karolína Křivanová a Martin Dillinger. Gratulujeme!

Tisková zpráva
 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: V Třeboni zahraje na Jazz & Wine festu Lucie Bílá

čtvrtek, 28. června 2018, 13:47

Jazz & Wine fest je v Praze dlouho známý a oblíbený svátek hudby, vína a gastro specialit. Letos se poprvé koná i v Zámeckém...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Před vysvědčením na Maker Faire Prague. Sedm aktivit, které s dětmi můžete vyzkoušet na festivalu kreativity

Festival Maker Faire Prague 2019 definitivně uzavřel letošní výzvu pro makery – novodobé kutily a všechny tvořivé lidi, kteří předvedou svá díla o víkendu 22. a 23. června na Výstavišti Praha. Chystá se přehlídka téměř 200 projektů, při níž můžete žasnout nad tím, co všechno lidé ve volném čase vyrábějí. A nejvíc si to užijí děti. Co si mohou mimo jiné na festivalu vyzkoušet?

Legendární Dave Mustaine z kapely Megadeth bojuje s rakovinou

Dave Mustaine, frontman kapely Megadeth, má rakovinu krku. Tato zpráva, kterou kapela zveřejnila v pondělí, vyděsila fanoušky z celého světa. Zpívajícímu kytaristovi okamžitě vyjádřili obrovskou podporu.

Odsouzená za vraždu otěhotněla ve věznici. Teď je v Jilemnici a místním se to nelíbí

Petra Janáková, která byla odsouzena za vraždu sběratele, a následně byl její trest kvůli těhotenství přerušen, nyní pobývá v Jilemnici. Místní jí na sociálních sítích adresují nenávistné i vulgární vzkazy.