Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

SOUTĚŽ: Nezmary v českobudějovickém Metropolu navštíví Funny Fellows

 
úterý, 14. listopadu 2017, 07:28

Humor, dobrá nálada, milá zábava a příjemná hudební nostalgie. To všechno, a určitě i něco navíc, nabídne veselá pětičlenná partička ze Slovenska, Funny Fellows. Nakažlivě pohodový večer si užije publikum v budějckém Metropolu.

Jedinečné seskupení ze Slovenska, úžasná atmosféra, rozmanitý repertoár. Funny Fellows se programu folkového cyklu Na návštěvě u Nezmarů sice malinko vymykají, avšak pobaví stejně tak. V jejich přítomnosti se publikum v budějckém Metropolu vrátí do hudby dvacátých let minulého století. 

Funny Fellows se na malé scéně v Domu kultury Metropol v Českých Budějovicích představí v pondělí 20. listopadu od 19:00 hodin. A Budějcká Drbna čtyři z vás dostane na koncert sympatické pětičlenné kapely Funny Fellows zdarma.

Soutěž o vstupenky na Funny Fellows (20. listopadu – 19:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na koncert slovenské kapely Funny Fellows. K účasti stačí prostřednictvím formuláře do čtvrtka 16. listopadu do 10:00 hodin zodpovědět následující otázku a pak už jen čekat na slosování. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže. 

Soutěž skončila

Kapela Funny Fellows má pět členů. Správně byla odpověď A. Vstupenky vyhráli Ladislav Mlsek a Jana Škorničková. Blahopřejeme!

Napsal Yvetta Chmelová | Foto Facebook Funny Fellows

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • VIDEO: Spor o Krajinskou ulici: Doprava do...

  • Zraněný muž schytal v baru ještě pár ran...

  • Řidička dostala na namrzlé silnici smyk a s...

  • Notně opilý jedenatřicetiletý muž budil...

Reklama
 
 

Kam dál?

Trautenberk to rozjede v budějcké Vltavě

pondělí, 13. listopadu 2017, 15:49

V rámci svojí podzimní tour míří jemnostpánova tanz metalová čeládka Trautenberk do svých oblíbených Českých Budějovic....

VIDEO: Spor o Krajinskou ulici: Doprava do centra nepatří, zlobí se vlastníci historických domů. Je to ve světě běžná praxe, namítá radní

pondělí, 13. listopadu 2017, 14:01

Někteří vlastníci historických domů v centru Českých Budějovic odmítají zavedení linky městské hromadné dopravy do...

SOUTĚŽ: Českobudějovická Vltava zažije Velkej flám s Františkem Nedvědem

pondělí, 13. listopadu 2017, 10:41

To nejlepší z dosud vydaných alb, večer plný pohody, vlídného slova a hlavně pěkných country, folkových a trampských...