Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: V rychlém sledu další zápas. Dynamo hostí Sokolov

 
pondělí, 4. dubna 2016, 18:38

Kvůli epidemii příušnic musí fotbalisté Českých Budějovic dohrávat svá odložená utkání mimo zápasové termíny. Jedním z takových duelů je souboj s Baníkem Sokolov, který Jihočeši přivítají na Střeleckém ostrově už v úterý. Dynamo nezvládlo skvěle rozehraný zápas s Karvinou, kdy vedlo 4:2, a před vlastním publikem pouze remizovalo. Šanci na reparát mají jeho hráči proti čtvrtému celku tabulky. Ten v posledním kole prohrál na hřišti Znojma 1:2.

SK Dynamo České Budějovice - FK Baník Sokolov, úterý 5. dubna od 17:00

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžete vyhrát šest vstupenek, které si mezi sebe rozdělí tři čtenáři rovným dílem. Každý tedy dostane dva lupeny. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do úterní 11. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Trenérem Sokolova je Daniel Šmejkal. Správně je tedy odpověď C. Dvě volné vstupenky na dnešní utkání vyhráli čtenáři Petr Broum, Jan Bostl a Lucie Dobišarová. Blahopřejeme!

Vizitka autora

 

Lukáš Dvořák

Malý velký muž, často velmi egoistický a zahleděný do sebe. Vždy s posledním slovem. 

Přesto naslouchá novým nápadům a hledá cesty k ještě lepším výsledkům. 

Tvrdohlavý puntíčkář a milovník humoru, nejvíce černého. Liberálně smýšlející, ale s důrazem na dodržování elementárních pravidel.

Milovník sociálních sítí.

Bývalý šéfredaktor, který si nepřipouští, že stárne, ačkoliv mu to tělo dává čím dál více najevo.

 
 


 

Kam dál?

V Dyníně vzplál traktor, škoda dosáhla milionu korun

pondělí, 4. dubna 2016, 17:34

Požár traktoru museli krátce po pondělním poledni řešit jihočeští hasiči v obci Dynín na Českobudějovicku. Zneškodnit jej...

SOUTĚŽ: Trampské písně zahraje v Metropolu Hop Trop

pondělí, 4. dubna 2016, 15:37

Kapela Hop Trop oslavila pětatřicet let na scéně a při této příležitosti vyjíždí na nové turné. Její loňské jarní bylo úspěšné, a...

V novém letounu může armáda lépe a rychleji cvičit piloty

pondělí, 4. dubna 2016, 13:33

Strojaři z Ústavu letadlové techniky Českého vysokého učení technického (ČVUT) dnes v Plané u Českých Budějovic poprvé převedli...

Temelín se rozsvítil do modra

pondělí, 4. dubna 2016, 13:06

Speciální modrou fólii nalepili v Temelíně na všech 27 světel nad hlavním vchodem do Jaderné elektrárny Temelín. Tradiční žluté...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Členství v NATO podle analytiků zakotvilo Česko na Západě

Členství v Severoatlantické alianci, do níž Česká republika vstoupila před 20 lety, zakotvilo zemi na Západě a zajistilo její bezpečnost. Shodují se na tom analytici. Zároveň ale upozorňují, že pokud má Česko dostát svým závazkům v NATO a být platným členem aliance, musí investovat do modernizace armády více, než činilo dosud.

(NE)OBYČEJNÍ: Honza Mihule žije naplno i s cystickou fibrózou, navíc pomáhá ostatním

Když potkáte Honzu na ulici, uvidíte mladého muže, rozeného sympaťáka. Trochu zarostlého, usměvavého, příjemného a se sportovní postavou. Prostě člověk, do kterého byste určitě netipli, že má vzácné onemocnění v podobě cystické fibrózy (CF).

Ekonomickou situaci Česku hodnotí kladně nejvíce lidí za 20 let

Současnou ekonomickou situaci ČR hodnotí kladně 52 procent Čechů. Je to nejvyšší podíl od roku 1999, kdy Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM) začalo tuto statistiku zjišťovat. Zhoršilo se ale očekávání ekonomického vývoje v tomto roce. Svou životní úroveň pak považuje za dobrou 53 procent lidí, což je zhruba stejně jako loni na podzim. Vyplývá to z lednového průzkumu CVVM.