Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Gourmet factory - škola vaření, která vás bude bavit

 
pondělí, 30. listopadu 2015, 15:47

Sháníte originální dárek nebo chcete zlepšit své kuchařské umění? Nadělte sobě nebo svým blízkým poukaz do školy vaření Gourmet Factory!

Co je Gourmet Factory?

Připraven je pro vás projekt školy vaření, který je odlišný od dosavadních konceptů škol v regionu. Nabízí širokou nabídku tematických kurzů s profesionálními kuchaři. Každý zúčastněný si vyzkouší přípravu předem vypsaného menu na vlastní kůži a na veškerých připravených pokrmech si společně s ostatními při sklence kvalitního vína pochutná. Kurzy probíhají v duchu domácí pohody, o tu se postará vybraný šéfkuchař se svými pomocníky.

Pro koho jsou kurzy určeny?

Kurzy jsou určeny každému, kdo se chce naučit vařit něco netradičního a zažít příjemný večer. Vítáni jsou jak začátečníci, tak ti, kteří již vařit umí a chtějí se naučit něco nového.

Jaké kurzy jsou v nabídce?

Kurzy jsou zaměřeny jak na českou, tak na mezinárodní kuchyni (např. Itálie, Francie, Asie, Indie a další). Dále jsou v nabídce skupinové akce, teambuildingy nebo vaření pro děti. Seznam aktuálně vypsaných kurzů najdete na www.gourmetfactory.cz, kde můžete sobě, nebo svým blízkým, zakoupit dárkový voucher na vámi vybraný kurz. 

Gourmet Factory
Otavská 1453
370 11 České Budějovice (za Globusem v sídle společnosti Beneš nábytek)

e-mail: info@gourmetfactory.cz
telefon: 733 390 433
www.gourmetfactory.cz

Soutěž o voucher na libovolný kurz z nabídky Gourmet Factory!

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář vyhrát poukaz na libovolný kurz z nabídky Gourmet Factory. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do pátku 4. 12. následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

SOUTĚŽ SKONČILA

Dalším kurzem vaření bude Česká kuchyně. Správně je tedy odpověď A.

Poukaz na libovolný kurz získala čtenářka Lucie Sejtková. Blahopřejeme!

Vizitka autora

 

Lukáš Dvořák

Malý velký muž, často velmi egoistický a zahleděný do sebe. Vždy s posledním slovem. 

Přesto naslouchá novým nápadům a hledá cesty k ještě lepším výsledkům. 

Tvrdohlavý puntíčkář a milovník humoru, nejvíce černého. Liberálně smýšlející, ale s důrazem na dodržování elementárních pravidel.

Milovník sociálních sítí.

Bývalý šéfredaktor, který si nepřipouští, že stárne, ačkoliv mu to tělo dává čím dál více najevo.

 
 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: S E.ON můžete soutěžit o 500 tisíc korun na rekonstrukci...

pondělí, 30. listopadu 2015, 14:40

Půl milionu korun na rekonstrukci bytu nebo domu? Takové peníze na ulici ležet nenajdete, získat je však můžete v soutěži...

SOUTĚŽ: Motor chce na třetí příčku. S Prostějovem má zatím vyrovnanou...

neděle, 29. listopadu 2015, 19:38

O den více volna měli českobudějovičtí hokejisté před dalším kolem WSM Ligy. Díky páteční předehrávce s Havířovem mohli v pohodě...

SOUTĚŽ: Osmé kolo nabízí souboj prvního s druhým. Jihostroji se...

pátek, 27. listopadu 2015, 15:25

Poslední listopadové utkání odehrají volejbalisté Českých Budějovic před domácím publikem. Ve Sportovní hale budou v rámci 8.kola...

SOUTĚŽ: Irské a skotské lidové balady budou v podání Asonance znít v...

čtvrtek, 26. listopadu 2015, 16:10

Skupina Asonance vstoupila do 40. sezony své existence a uskuteční hned několik předvánočních koncertů. Z nich hned ten první se...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

ROZHOVOR: Stěžovat si, ale nic nedělat, to je česká povaha. Chceme to změnit, říká iniciátor protestu Rezek proti vedení fotbalu

Je jedním z iniciátorů nedělního protestu v nižší fotbalové soutěži, kdy hráči Opočna a Přepych v I.B třídě na Královehradecku reagovali na neuspokojivou situaci v českém fotbale. Protest vzbudil velké pozdvižení napříč celou republikou. Jenže pochvalná slova a poplácávaní po zádech nestačí. Český fotbal se potápí ke dnu rychleji než Titanic a podle slov trenéra Opočna Tomáše Rejzka je na čase přestat tlachat a začít konat. Cíl? Sesunout z trůnu místo předsedu fotbalového svazu Romana Berbra

Do některých škol v ČR chodí tisíc dětí, do jiných míň než deset

Velikosti škol v Česku jsou velmi rozdílné. Zatímco do těch největších může chodit i víc než tisíc dětí, nejmenší navštěvuje jen několik jednotlivců. Nejvíce žáků, a to 1918, bylo loni ve střední škole v Charbulově ulici v Brně. Naopak jen jediné dítě chodilo do církevní mateřské školy pro mentálně postižené v Praze 4. Větší školy někdy vznikly sloučením původních menších škol a nabízí výuku v několika budovách. Vyplývá to z údajů ministerstva školství.

Skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje CK Fischer

Německá skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje od skupiny KKCG českého miliardáře Karla Komárka Cestovní kancelář Fischer, napsal dnes server iDNES.cz. Výši transakce neuvedl. Zástupci firem se k obchodu odmítli podle serveru vyjádřit. Spojení špiček českého trhu se zájezdy musí ještě schválit Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).