Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Gourmet factory - škola vaření, která vás bude bavit

 
pondělí, 30. listopadu 2015, 15:47

Sháníte originální dárek nebo chcete zlepšit své kuchařské umění? Nadělte sobě nebo svým blízkým poukaz do školy vaření Gourmet Factory!

Co je Gourmet Factory?

Připraven je pro vás projekt školy vaření, který je odlišný od dosavadních konceptů škol v regionu. Nabízí širokou nabídku tematických kurzů s profesionálními kuchaři. Každý zúčastněný si vyzkouší přípravu předem vypsaného menu na vlastní kůži a na veškerých připravených pokrmech si společně s ostatními při sklence kvalitního vína pochutná. Kurzy probíhají v duchu domácí pohody, o tu se postará vybraný šéfkuchař se svými pomocníky.

Pro koho jsou kurzy určeny?

Kurzy jsou určeny každému, kdo se chce naučit vařit něco netradičního a zažít příjemný večer. Vítáni jsou jak začátečníci, tak ti, kteří již vařit umí a chtějí se naučit něco nového.

Jaké kurzy jsou v nabídce?

Kurzy jsou zaměřeny jak na českou, tak na mezinárodní kuchyni (např. Itálie, Francie, Asie, Indie a další). Dále jsou v nabídce skupinové akce, teambuildingy nebo vaření pro děti. Seznam aktuálně vypsaných kurzů najdete na www.gourmetfactory.cz, kde můžete sobě, nebo svým blízkým, zakoupit dárkový voucher na vámi vybraný kurz. 

Gourmet Factory
Otavská 1453
370 11 České Budějovice (za Globusem v sídle společnosti Beneš nábytek)

e-mail: info@gourmetfactory.cz
telefon: 733 390 433
www.gourmetfactory.cz

Soutěž o voucher na libovolný kurz z nabídky Gourmet Factory!

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář vyhrát poukaz na libovolný kurz z nabídky Gourmet Factory. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do pátku 4. 12. následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

SOUTĚŽ SKONČILA

Dalším kurzem vaření bude Česká kuchyně. Správně je tedy odpověď A.

Poukaz na libovolný kurz získala čtenářka Lucie Sejtková. Blahopřejeme!

Vizitka autora

 

Lukáš Dvořák

Malý velký muž, často velmi egoistický a zahleděný do sebe. Vždy s posledním slovem. 

Přesto naslouchá novým nápadům a hledá cesty k ještě lepším výsledkům. 

Tvrdohlavý puntíčkář a milovník humoru, nejvíce černého. Liberálně smýšlející, ale s důrazem na dodržování elementárních pravidel.

Milovník sociálních sítí.

Bývalý šéfredaktor, který si nepřipouští, že stárne, ačkoliv mu to tělo dává čím dál více najevo.

 
 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: S E.ON můžete soutěžit o 500 tisíc korun na rekonstrukci...

pondělí, 30. listopadu 2015, 14:40

Půl milionu korun na rekonstrukci bytu nebo domu? Takové peníze na ulici ležet nenajdete, získat je však můžete v soutěži...

SOUTĚŽ: Motor chce na třetí příčku. S Prostějovem má zatím vyrovnanou...

neděle, 29. listopadu 2015, 19:38

O den více volna měli českobudějovičtí hokejisté před dalším kolem WSM Ligy. Díky páteční předehrávce s Havířovem mohli v pohodě...

SOUTĚŽ: Osmé kolo nabízí souboj prvního s druhým. Jihostroji se...

pátek, 27. listopadu 2015, 15:25

Poslední listopadové utkání odehrají volejbalisté Českých Budějovic před domácím publikem. Ve Sportovní hale budou v rámci 8.kola...

SOUTĚŽ: Irské a skotské lidové balady budou v podání Asonance znít v...

čtvrtek, 26. listopadu 2015, 16:10

Skupina Asonance vstoupila do 40. sezony své existence a uskuteční hned několik předvánočních koncertů. Z nich hned ten první se...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Na hostivařské trati nastal další milník. Začala rekonstrukce železniční stanice Praha-Vršovice

Jeden z největších železničních projektů v zemi, čtyřmiliardová optimalizace traťového úseku z Prahy-Hostivaře na Hlavní nádraží, pokročil k dalšímu milníku – rekonstrukci stanice Praha-Vršovice.

Kterým eshopům s potravinami se raději vyhnout? Upozorňuje na to web potravinářské inspekce

Jak nakoupit potraviny a doplňky stravy snadno přes internet a přitom se nenapálit? To se snaží zajistit potravinářská inspekce, která zřídila novou sekci webu Potraviny na pranýři s názvem Rizikové weby.

Stát chce podle Babiše koupit ArcelorMittal za korunu

Stát chce koupit ostravský hutní podnik ArcelorMittal za korunu. Premiér Andrej Babiš (ANO) to uvedl v dnešním vydání Hospodářských novin (HN). Babiš řekl, že se zástupci ArcelorMittalu o koupi jedná. Britská firma Liberty House, která plánuje hutě koupit, není podle premiéra transparentní. Skupina ArcelorMittal musí ostravský podnik a další evropské hutě prodat, aby mohla koupit největší evropskou ocelárnu Ilva v Itálii. Evropská komise (EK) již dříve sdělila, že Liberty House je vhodným zájemcem o ostravské hutě a může je převzít.