Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Nejvíce jsem přál Monaku, říká ambasador E.ON Junior Cupu Jan Koller

 
pondělí, 7. září 2015, 18:06

Ačkoliv měl spoustu povinností, na pár slov se nám podařilo zastavit ambasadora jedenáctého Velkého finále E.ON Junior Cupu. Historicky nejlepší střelec české fotbalové reprezentace nám prozradil, jakým týmům držel ve finále palce, či jak a kde se stále udržuje ve formě.

Honzo, jak jste si užil celé vyvrcholení letošního E.ON Junior Cupu?
Byly to hektické dny a bylo to dlouhé. Ale zároveň vše bylo hrozně hezké. Líbilo se mi to moc. Organizačně to bylo skvěle zvládnuté. Nejdůležitější je ale to, že si to užily děti. Hrály s neuvěřitelným nasazením. Byla radost se na ně dívat. Celé to byla prostě paráda. Organizátoři zaslouží velké díky a uznání za to, jak dokázali celou akci připravit.

Měl jste mezi čtyřiceti týmy nějaké své favority?
Měl jsem tu dvě mužstva z Monaka, takže těm jsem přál, aby se umístila co nejlépe. Jinak asi ne. Jak říkám, nejvíce jsem to přál asi Monaku, i když to zrovna dvakrát nevyšlo.

Kdy a kdo vás oslovil s tím, že byste mohl dělat ambasadora této akce?
Organizátoři z E.ONu mě oslovili, jestli bych nechtěl dělat hlavního ambasadora na Junior Cupu. Už jsem spolupracoval loni, ale rozhodně ne v takové míře jako letos. Ale rád jsem tuto nabídku přijal. Je to hrozně krásný, když člověk může podporovat děti ve fotbale. Takovou příležitost já vždycky vítám. Ani chvilku jsem neváhal.

Co vy a aktivní fotbal?
Já už jenom rekreačně. Rád si zahraju exhibiční zápasy, jako třeba teď v Praze, kdy jsem byl na rozlučce Jardy Blažka. Jinak občas si zahraji tady v jižních Čechách za Smetanovu Lhotu 1.B třídu. Ale samozřejmě se stále snažím udržovat v kondici. Jinak bych vypadal asi trošku jinak. (smích)

Napsal Aleš Skok
 


 

Kam dál?

Petr Frňka: S Pardubicemi to bude dřina, ale chceme tři body

pátek, 4. září 2015, 16:02

Po úspěšném pohárovém utkání v Karlových Varech jihočeský fotbalový celek FC MAS Táborsko dobře potrénoval na svého další soupeře...

A SweetWater Trick: Hudba není jen pro výtahy, recepce hotelů či...

pondělí, 31. srpna 2015, 06:50

Velešínští A SweetWater Trick jsou velmi pracovitá parta muzikantů. Neustále se snaží přinášet nový materiál a posouvat své...

Učení mě baví a inspiruje, říká známý český advokát Tomáš Sokol

středa, 26. srpna 2015, 17:11

Tomáš Sokol patří k nejznámějším českým advokátům. Zastupoval i řadu známých osobností ve velmi mediálně přitažlivých kauzách. Už...

Je čas, aby už Motor postoupil, ví Václav Prospal

pondělí, 24. srpna 2015, 17:09

Českobudějovický rodák a odchovanec Václav Prospal se rozpovídal o třítýdenním kempu, který strávil se svým týmem Tampa Bay...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Na webu Mirošovic byl zveřejněný výsledek eurovoleb,už byl stažen

Na webu Mirošovic byl včera odpoledne krátce zveřejněný výsledek eurovoleb v této středočeské obci. Výsledky hlasování o Evropském parlamentu lze přitom v celé EU, tedy i v České republice zveřejňovat až v neděli před půlnocí, kdy už odhlasují voliči ve všech členských státech. Podle kraje šlo o chybu volební komise. Výsledky z webu po upozornění krajského úřadu zmizely, řekla vedoucí oddělení správních agend Středočeského kraje Eva Jůzová.

Reklamace v kadeřnictví? Lépe jí předcházet

Nepovedená úprava vlasů je něco, co se řada spotřebitelů a spotřebitelek bojí reklamovat. Zákazník si nemusí nechat líbit to, co mu kadeřník na hlavě napáchal. Nápravu může žádat za křivý sestřih, špatně obarvené vlasy nebo tehdy, když prodloužené vlasy vypadávají. Nespokojenost s výsledkem je třeba oznámit kadeřníkovi co nejdříve.

Před půlnocí budou zveřejněny výsledky českých eurovoleb

Hodinu před půlnocí by dnes měly být zveřejněny výsledky letošních voleb českých europoslanců. I když hlasování v ČR skončilo už v sobotu, Český statistický úřad může výsledky zveřejnit až po 23:00. Důvodem je to, že ve většině států unie si budou voliči své europoslance vybírat až v tento den, jako poslední skončí hlasování v Itálii.